Lev – horoskop na rok 2011

Mírně pozměníte svůj životní styl a chování. Pokuste se trošku uvolnit, nenechte se svazovat zvyky a okolím. Ale zároveň to nesmíte moc přehánět. Zvláště v první polovině roku bude lepší pokud se nebudete za každou cenu jít proti proudu. Troška cynismu a pragmatismu vám rozhodně nezaškodí. Obecnou oblibu a podporu vám zajistí skromnost, nemusíte se sice za své úspěchy stydět, ale rozhodně se jimi přehnaně nechlubte.

nejlepší měsíce: leden, březen, prosinec

nejhorší měsíce: květen, červen, srpen

Láska – v prvním čtvrtletí budete svým partnerem tlačeni k riskantnímu rozhodnutí, můžete ho přijmout nebo odmítnout, ať uděláte cokoliv, nebude to mít negativní dopady. V druhé polovině roku se setkáte s někým záhadným a velmi přitažlivým, toto setkání by mělo výrazně ovlivnit váš každodenní chod, přinejmenším na několik měsíců.

Práce – pochopíte co jste delší dobu dělali špatně a změníte to. Na začátku to pro vás nebude jednoduché, přeci jen jízda ve vyjetých kolejích je pohodlnější, ale brzy jak uvidíte ovoce, tak se nebudete již chtít vracet ke starým návykům. Okolnosti vás dotlačí k reorganizaci aktivit prováděných ve volném čase, co vám na nějakou chvíli dosti zkazí náladu. V druhé polovině roku vás čeká větší množství zajímavých setkání, dejte si jen pozor na falešné lichotníky.

Zdraví – rok 2011 nebude po zdravotní stránce příliš vyrovnaný. Únava bude výrazně ovlivňovat vaši kondici. Měli byste si dávat větší pocit na páteř a svaly. Nejvíce odpočinku bude vaše tělo vyžadovat v únoru, také byste tehdy měli co nejvíce vyhledávat různé vitamíny. Nejvíce energie vám přinese léto a přesněji přelom července a srpna, možná je to ta správná chvíle pro aktivnější dovolenou ?