Panna – horoskop na rok 2011

Rok 2011 bude rokem objevování nového a dříve nepoznaného a mnoha radovánek. Práce vám konečně začne přinášet uspokojení, zvláště pokud zanecháte chaotických kroků a k řešením začnete přistupovat velmi systematicky. Budete si také moci konečně více odpočinout a věnovat se záležitostem, které vám přinášejí nejvíce potěšení a nebo po kterých jste již dlouho toužili.

nejlepší měsíce: leden, květen, červenec, říjen

nejhorší měsíce: únor, březen
Láska – hrozí vám, že se začnete chovat mírně nepříjemně. Zvláště si nebudete jisti svým protějšem, žárlivost a obecná nedůvěra v pravost jeho citů vám pokazí začátek jara. Ale nebude to pravda a s postupem času se vaše pochybnosti samy odpaří. Nově získaná důvěra vám umožní prožítk nádherné léto a podzim.

Práce – může vám to připadat překvapivé, ale příští rok začnete objevovat kouzlo počítačů a informačních technologií. V mnohém vám to ulehčí život. Pracovitost a důslednost vám pomohou dosáhnout úspěchů, vaše okolí si všimne a náležitě ocení vaše schopnosti i výsledky. Dbejte o životní prostředí.

Zdraví – dejte si na ně v roce 2011 pozor, zvláště na jeho začátku a konci vás při jisté dávce neopatrnosti budou neustále pronásledovat různé chřipky a nachlazení. Hlídejte si dostatek vitamínu C, pokud možno celoročně se vyhýbejte různým drastičtějším dietám, které sice krátkodobě mohou mít na váhu vliv, ale dlouhodobě pouze budou oslabovat váš organismus. Místo diet popřemýšlejte o aktivním odpočinku, zajímavých sportů, které lze praktikovat jen tak pro zábavu je spousta.