Váhy – horoskop na rok 2011

Budete si hrdě za svým stát a nebudete mít strach říkat to co si myslíte. Ale samozřejmě přinese to i trochu negativních reakci. Proto někdy se pokuste zvážit, jestli nebude stát za to udělat menší kompromis. Na konci roku budete muset udělat několi významnějších změn, pokud se vám do nich nebude chtít, klidně se nechte někým ovlivnit a dotlačit k tomu, protože změna je život a často je pozitivní, takto bude i v tomto případě.

nejlepší měsíce: květen, říjen, prosinec

nejhorší měsíce: duben, srpen, září

Láska – většina roku bude bezproblémová pod jednou podmínkou. A to takovou, že nebudete lhát a to ani sobě. Musíte přesně zvážit a posoudit každou situaci, najít řešení, ale zároveň se nesmíte vyhýbat problémům a nedej bože je zamlčovat. Nežijte minulostí, myslete o budoucnosti, pokud uvidíte, že váš život je v aktuální podobě neúnosný, nebojte se změn. Budou tvrdé, zvláště pokud nastanou v letních měsících, ale jakékoliv řešení je lepší než dlouhodobé trápení.

Práce – často si nejte jisti co vlastně chcete a neustále se točíte jen v kruhu. Rok 2011 vám trochu pomůže s rothodnutím, protože budete několikrát v jeho průběhu postaveni před situaci, kde již nebude možno kličkovat a rozhodnutí bude pouze ano ano či ne ne. Nebojte se rizika, strach vám může zkazit opravdu nádhernou životní příležitost.

Zdraví – první kvartál roku 2011 bude ve znamení ospalosti a únavy. Nic moc s tím nepůjde udělat, prostě bude nutno ty nejhorší měsíce přečkat. Pokud budete jen trochu pochybovat o svém zdravotním stavu, jděte okamžitě k lékaři, rychlý zásah vyléčí vše bez následných komplikací. Celý rok se vyhýbejte příliš silně  kořeněným pokrmům. Po létě by se měl oběvit záhadný příliv sil a vydržet by měl až do konce celého roku. Tak toho využijte.