Štír – horoskop na rok 2011

Hvězdy vám umožní realizovat různá tajná přání. Jen vám v nejdůležitějších momentech nesmí chybět odvaha. V roce 2011 budete muset spoléhat hlavně na sebe, rozhodně se nenechte ovlivňovat jinými lidmi. Stejně většinou ani ty nejbližší nebudete schopni přesvědčit slovy, pouze vaše činy a výsledky vašich rozhodnutí je donutí přiznat omyl.

nejlepší měsíce: leden, srpen, říjen

nejhorší měsíce: červenec, listopad, prosinec

Láska – první polovinu roku 2011 vám planety budou mírně komplikovat. Občas u vás vystrčí růžky žárlivost, jindy zase budete mít na svého partnera příliš přehnané požadavky. Jisté uklidnění nastane kolem léta, ale různé pochybnosti a nespokojenost znovu propuknou na podzim. Plnou shodu a mír v domácnosti čekejte až někdy před vánoci.

Práce – tentokrát se budete muset spoléhat pouze na přirozené vlivy, vaše nápady, píli a spolupráci s jinými lidmi. Budete svým pánem, ale také nemůžete očekávat nějaké náhodné šťastné události. Ale na druhou stranu nečeká vás ani jejich opak. Rok 2011 by neměl být špatný pro nějaký podnikatelský záměr, ale musí být pečlivě promyšlený a připravený.

Zdraví – stačí si pohlídat zdravý životní styl, pravidelný spánek a trochu pohybu a budete celý rok ve velmi slušné formě. Únavu, kterou občas pocítíte (zvláště někdy na začátku podzimu) připište spíše svým pocitům než skutečnému oslabení organismu. Velmi vám prospěje dovolená u nějakého teplého moře.