Střelec – horoskop na rok 2011

Rok 2011 bude pro vás rokem peněz a setkání. Ve finančním úspěchu by vám měli nejvíce pomoci vlivní lidé které potkáte. Proto se nastavte pozitivně na veškerá setkání a pečlivě pěstujte všechny důležité kontakty. Možná vás před létem přepadnou jisté pochybnosti, zvláště protože úspěch bude vyžadovat na první pohled trochu vyšší riziko, ale s trochou píle velmi rychle zjistíte, že to čeho se dotknete na zlato se mění. Jenom nepolevit.

nejlepší měsíce: leden, duben, listopad, prosinec

nejhorší měsíce: květen, červen

Láska – v první polovině roku budete spíše více zahleděni do sebe a hrozí, že libovolná kritika vašeho partnera vyvolá naprosto neadekvátní reakci. Pokuste se spíše nad takovou situací přivřít trošku oči a možná i popřemýšlet, jestli na stížnostech nebude trochu pravdy. Zvláště pokud jisté sebestřednosti se můžete zdát jako by zbaveni citů a chladní jak kostka ledu. Pokud změníte svůj přístup a budete o svého partnera více dbát, tak vás čeká romantické a plné harmonie letní i podzimní období. Se začátkem zimy ale bohužel znova trochu zavane chladem.

Práce – náročnost roku 2010 na první pohled bude vypadat jako legrace v porovnání s rokem 2011. Jenže to co jste v roce 2010 získávali strašně těžko a s velkými problémy nezávisejícími na vašich schopnostech, v roce 2011 bude záviset hlavně na vás. A to přeci není nic těžkého. Snažte se rozhodovat pečlivě, ale také rychle a okamžitě v situaci, kdy vyhodnotíte, že vás něco přerůstá, nebojte se požádat o pomoc. Důležité je jen vědět koho.

Zdraví – velké pracovní úsilí přinese také zvýšené množství stresových situací. Ale je na to jednoduchá rada. V příštím roce vám nejvíce prospěje pohyb. Není nutný nějaký extrémní běh, ale potřebné budou pravidelné, klidně i krátké procházky na čerstvém vzduchu. V zimě buďte více opatrní než obvykle, rok 2011 pro vás nebude v zimních sportech tím nejšťastnějším.