Kozoroh – horoskop na rok 2011

Vaše všeobecně uznávaná rozvaha a praktičnost budou vystaveny na pokušení. Bude se vám také konečně chtít trochu zabláznit, vždyť život je vlastně docela krátký. Rodina z toho moc nadšená nebude, vaši přátelé spíše přijmou opačný postoj. Ale jde o vás, pokud si rozumně určíte nějaké mantinely, které nepřekročíte, není důvod se neustále omezovat a myslet jen na věci praktické.

nejlepší měsíce: duben, červenec, říjen

nejhorší měsíce: leden, květen, prosinec

Láska – v červenci a listopadu vás přepadnou romantické nálady a možná se budete rozhlížet trochu více kolem sebe, jestli nenastal náhodou čas na změnu. Celý rok budete hodně vyžadovat po svém partnerovi a pokud požadavky budou racionální, nebude proti tomu výrazněji protestovat. Formujte ho k obrazu svému a vytvoříte naprosto ideální domácnost.

Práce – rychlé povýšení spíše nečekejte, ale objeví se před vámi mnoho zajímavých nabídek a jen na vás bude, kterou si vyberete. Rozhodně není doporučen spěch, budete muset pečlivě probrat všechny klady a zápory. V některých případech bude lepší zůstat u starého, dobrého a osvědčeného. V druhé polovině roku vás čeká velká výzva, která ověří vaše schopnosti. Pokud si nebudete jisti jak reagovat, požádejte o pomoc někoho z rodiny.

Zdraví – v první polovině roku by se kromě různých sezónních drobností neměly objevit nějaké významnější zdravotní problémy. Zbytek roku ale závisí na vašem chování. Pokud ve stresovějších situacích co vás čekají začnete zanedbávat správnou životosprávu, tak se mohou dostavit různé nepříjemnosti spojené s obecným vyčerpáním organismu.  Na podzim se snažte jíst hodně sezónního ovoce a zeleniny.