Vodnář – horoskop na rok 2011

Zaposlouchejte se do svých snů. Vaši hlavu ovládnou tři věci, já, intuice a má přání. Přinášet to bude sice různá rizika v podobě obav vašeho okolí, jestli nejste příliš sobečtí, ale pokud občas pomyslíte i na jiné, tak výraznější nepříjemnosti nepřijdou, ba naopak. Konečně budete mít slušný pocit sebeuspokojení. Navíc více přemýšlení o sobě vám umožní zjistit co jste dříve dělali špatně a podobných chyb se do budoucna vyvarovat.

nejlepší měsíce: únor, červen, červenec

nejhorší měsíce: duben, květen, listopad

Láska – podaří se vám dosáhnout mnoha věcí, o kterých jste si dříve mysleli, že nepůjdou nebo budou velmi složité. Hrozí vám větší množství více či méně nevinných flirtů. Pokud jim podlehnete, najednou můžete zjistit, že váš milostný život je naprosto mimo vaši kontrolu. Letní období by mělo být spíše klidnější, ale s koncem podzimu vše vybuchne na novo.

Práce – netpělivost a impulsivní konání vám budou házet v tomto roku trochu klacky pod nohy. Bude před vámi několik výzev a pokud k nim nepřistoupíte s chladnou hlavou, tak nemusí dopadnout vůbec dobře. Přemýšlejte hodně, přemýšlejte sami, hlavně se vyhýbejte radám výrazně starších osob. Několikrát budete muset jasně prokázat své schopnosti, takže buďte dobře připraveni.

Zdraví – v únoru si hodně odpočiňte, zima vás vyčerpá a budete muset nabrat síly na náročnější jarní a letní období, kdy budete mít znova možnost a potřebu odpočinku. Dejte si pozor na případné alergie, dá se s nimi žít, ale život dokáží velmi komplikovat. Z fyzických aktivit si vyberte spíše ty klidnější, extrémní zábavy nechte na krátká období o dovolených.