Ryby – horoskop na rok 2011

Budete hodně závislí na lidech ve vašem okolí, ať již jde o rodinu, přátele či spolupracovníky. Budete sice moci trochu více se oddávat různým radovánkám, ale také vás čekají zajímavé a náročnější výzvy, na která vám nestačí síly. A tady právě odehrají roli jiní lidé. Proto si udržujte pokud možno s každým co nejlepší vztahy, nikdy nevíte kdy ho budete potřebovat a jestli jeho pomoc nebude zrovna pro vás klíčová.

nejlepší měsíce: leden, červenec, srpen

nejhorší měsíce: duben, září, listopad

Láska – nebudete vědět kam směřujete a proto vás také překvapí, když se tam najednou octnete. Možná by stálo za to trochu přibrzdit s vaší představivostí, pokuste se nehledat problémy všude. Zvláště je nehledejte tam kde opravdu nejsou. Pokud dojde k nějakým hádkám, nesnažte se je co nejrychleji zahrát do autu. Někdy je nutno se vykřičet a říci co vám nejvíce leželo na srdci.

Práce – rok 2011 nebude nějak výjmečný ale také nebude vyloženým propadákem. V práci se většina věcí bude točit po starých vyjetých kolejích, jisté zajímavější okamžiky nastanou na přelomu jara a léta a potom znova v polovině podzima. Pokud se vrhnete do nových činností, počítejte s pomocí vašeho okolí, přijde s dobrými a originálními nápady. Raději se snažte nedělat velké skoky, do cíle lze bez problémů dojít i malými krůčky a budete mít alespoň jistotu, že si náhodou nevyvrknete kotník.

Zdraví – závažnější nemoci by pro vás v celém roku 2011 neměly představovat nějaký výrazný problém. Jediné na co si musíte dát více pozor je vaše váha. Diety mohou pomoci, ale jen za předpokladu, že je vám přesně na míru sestaví nějaký odborník. Jednodušším řešením bude zvýšit své aktivity ve volném čase, sport, klidně i aktivně a hodně dlouhých procházek – pamatujte ale na dobrou obuv, vaše chodidla budou výrazně citlivější.