Horoskopy od 18-10-2010 do 24-10-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý druhý týden roku 2010

1. Beran – už na začátku týdne byste měli projevit trochu více tvůrčí činnosti a to by vám mělo přidat jistou dávku sebevědomí. Váš přístup k práci a nutným činnostem by měl být sebejistý a úspěšný. Nadchází velmi užitečné období pro vlastní iniciativu, která vám může přinést jak okamžité tak i budoucí zisky. Pamatujte si, že velmi často se můžete opřít o nějakou starší zkušenou osobu s velkou autoritou.

2. Býk – neměl by to být nejjednodušší týden, z důvodu určité emoční nestability. Vaše podvědomá přání se mohou objevit v nečekaných chvílích nečekaným způsobem. Sny se mohou začít splétat s realitou a občas nebude nijak jednoduché najít, kde probíhá hranice mezi nimi. Pokuste se také být opatrnější při obsluze elektrických přístrojů, nehody se občas stávají.

3. Blíženci – obchodní, pracovní či úřední záležitosti by měly být tento týden pro vás naprostou hračkou. A to nejen díky vašemu kvalitnímu úsilí, ale také díky neočekávané pomoci nějakých vám příliš neznámých osob. Využijte jejich pomoc, ale pozor, k ničemu se nezavazujte, nic jim nepůjčujte. O víkendu se více věnujte rodině.

4. Rak – pořádně se rozhlížejte kolem sebe, není vůbec vyloučené, že poznáte někoho, kdo pro vás bude v následujících měsících a letech velmi důležitý. Jinak je dost pravděpodobné, že vás v tomto týdnu přepadne větší množství různých pochybností a nejistot. Nic si z toho nedělejte, tak to prostě občas musí být.

5. Lev – příští týden by se dalo označit obecným názvem, relax, klídek a mír. Využijte toho, nejlepší co byste mohli udělat je návštěva nějaké klidnější akce. Například nějaký milý film, s někým vám blízkým a nebo co se takhle podívat do divadla či na nějakou operu ? Budete také ve větším pokušení otevřít své srdce, takže jen buďte při tom opatrní, ne každý bude správnou vrbou.

6. Panna – řekněte dost a už konec lenosti. Tento týden si stačí jen věřit a konat a celý svět bude před vámi otevřený. Pokud správně začnete, tak je před vámi mnoho měsíců namáhavé činnosti, na konci které ale je velký úspěch a finanční prosperita. Správnou chvíli pro start vám někdo napoví.


7. Váhy – ke všem událostem co vás čekají přistupujte s co největším chladem a prakticky. Příliš mnoho emocí vám může nyní jen uškodit. Pokuste se předkládat své nápady co nejčastěji, jejich prezentace ale musí být co nejstručnější a vždy musíte vyzdvihnout hlavně jejich klady. Vysvětlení záporů a případných problémů si nechte na jindy.

8. Štír – pokuste si na začátku týdne určit nějaký zajímavý cíl. A ten se potom snažte postupně realizovat. Jestli toto neučiníte, tak vás čeká velmi fádní a otravný týden, kdy se nic zajímavého dít nebude a vy můžete najednou začít cítit větší prázdnotu a únavu. A vaše špatné pocity mohou odskákat lidé vám blízcí. Proto se zaměsnejte něčím co nejen bude zajímavé, ale může být i užitečné.

9. Střelec – na začátku týdne se nemusíte cítit nejlépe. Zkuste přidat nějaké vitamíny a hlavně se dobře vyspat. Jinak týden to nebude nějaký výjmečný. Jediné co by vás mělo čekat výraznějšího je větší tlak na společenský život na jeho konci. Takže pokud si to chcete pořádně užít, naberte před tím hodně sil, bude to pak náročné, ale na druhou stranu byt to mělo stát za to.

10. Kozoroh – řekněte jasné a výrazné ano svým ambicím. Doufat tajně v noci, říkat si co všechno byste mohli dokázat, jenom kdyby … No znáte to. Místo toho kdyby a ukrývání toho, jasně vystupte před svět, určete si dosažitelné mezistupně a začněte konat. A z jiného soudku, pozor uprostřed týdne na někoho z příbuzenstva, který vám může nechtěně hodně ublížit.

11. Vodnář – na začátku týdne pozor na nějaký náhlý a nepříjemný konflikt, raději náznaky čehokoliv podobného uduste hned na začátku, jinak vám to může rozhodit všechny plány co na nadcházejících sedm dnů máte. A byla by to škoda, protože byste měli být jinak plni sil, energie a nápadů.

12. Ryby – nebudou to dny nějak extrémně náročné či plné překvapivých změn, bude to spíše takových klidnějších sedm dní. Jenže pozor, aby vás tato situace naprosto neuspala. Před víkendem je před vámi nějaká důležitá událost, a vy ji se svým klidným ba dá se říci ležérním přístupem můžete zignorovat a nebo naprosto podcenit. Takže s klidem ale opatrně a nikdy nepřistupujte k věcem nepřipravení.