Horoskopy od 01-11-2010 do 07-11-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý čtvrtý týden roku 2010

1. Beran – měli byste začít přistupovat k životu s větší rozhodností. Pokud si budete věřit, tak vaše sebejistota pozitivně osloví důležité osoby a jejich přízeň může být někdy kolem poloviny týdne rozhodující. Může se před vámi objevit nějaký důležitý úkol, bude sice vyžadovat vaše plné nasazení, ale pokud se vám vše vydaří a není důvod aby se nevydařilo, tak budete mít obrovský úspěch.

2. Býk – váš příliš emocionální přístup k mnoha věcem může vám být na škodu, když se nad tím zamyslíte, tak zjistíte že často nemá žádný logický důvod. Budete mít sklony k větší podrážděnosti, ale kdo je varován, ten s tím může v mnoha situacích bojovat. Pokuste se přistupovat k událostem a lidem s co největším klidem. A před každou ostrou reakcí se dvakrát nadechněte.

3. Blíženci – první polovina týdne nebude příliš vhodná pro různá společenská setkání a to ani doma ani mimo domov. Mohou se přihodit různé neočekávané nehody či špatně pochopené situace. Odložte co jen půjde na pozdější dobu. Celý týden se vyhýbejte situacím, které přinášejí jistá rizika. A také buďte opatrní na cestách.

4. Rak – důležitá rozhodnutí budou vyžadovat vaši okamžitou reakci. Žádné odkládání na zítra nebo ještě je si to přeci jen nutno trošičku promyslet. Situace chce ihned řešení. Pokud se bojíte omylů, tak to není nutné, tak kde si nebude jist váš rozum, dokonale ho zastoupí perfektně vyladěná intuice. Průšvihy jsou na obzoru pouze za předpokladu, že budete přistupovat k událostem se španělským maňana stylem.

5. Lev – zvláště v první polovině týdne byste k sobě měli přitahovat hodně lidí. Část z nich nebude příliš zajímavá, část z nich budete moci v budoucnu využít a část by vás měla nabít pozitivní energií. S těmi posledními se pokuste udržovat kontakt celý týden, protože jinak události nebudou nějak příliš zábavné.


6. Panna – budete mít hodně nápadů, které se hodí využít v práci i v normálním životě. Tyto nápady vám nejen mohou přinést přímý zisk, ale také mohou nalákat lidi vašem okolí k činům, kterých by dříve nebyli schopni a pohnout jejich konání ve směru, který vám nejvíce vyhovuje. Pozor jen na polovinu týdne, nepříjemné vlivy mohou omezit vaši vůli a hlavně píli. Pokud se vlivům podřídíte, efekty nebudou moc příjemné.

7. Váhy – kontakty s úřady nikdy nepatří k věcem příjemným, tento týden to ale bude platit dvojnásob. A také vaše šance na pozitivní vyřízení toho co chcete budou výrazně nižší než normálně. Proto pokud to jen jde, úředníčkům se vyhýbejte jak čert kříži. A pokud to nejde, tak žádnou návštěvu nepodceňujte, i kdyby mělo jít jen o rutinní záležitost. S dobrou přípravou lze zvládnout téměř vše.

8. Štír – pokud si udržíte dobrou vnitřní disciplínu a dobře zorganizujete všechny činnosti (všechny znamená i ty které na první pohled nemusí vypadat příliš důležitě), tento týden může být váš. Možná nevymyslíte teorii relativity, ale menší i střední úspěchy jsou také velmi důležité a mohou být důležitým velkým krokem do růžové budoucnosti.

9. Střelec – pozor na zdraví, zvláště dolní polovina vašeho těla je celý tento týden v jistém ohrožení. Nesmíte nic přehánět, pokuste se držet spíše takového klasického až lehce nudného života. Více zážitků vás čeká v blízké budoucnosti, první náznaky byste mohli obdržet již někdy kolem víkendu – ale pozor, ten také se snažte trávit trošku klidněji než obvykle.

10. Kozoroh – mělo by vás lákat řešení různých záhad a hádanek. A nejenom lákat, ale měli byste mít také schopnosti je skutečně vyřešit. Jakmile ucítíte, že jste v takové náladě, tak sáhněte po řešení různýc problémů z minula, které jsou pro vás stále nevysvětlitelné a stále vás trochu trápí. Jenom z pamětí na tom nemusíte být nejlépe, zvláště ke konci týdne. Takže mějte něco, kde případné důležité věci budete moci ihned poznamenat.

11. Vodnář – pokud chcete přesvědčit své nejbližší, musíte také někdy odkrýt karty. Neustálé tajnůstkářství vám pomaličku začíná čím dál tím více škodit. Samozřejmě není jen tak jednoduché se najednou úplně obnažit, ale možná odkrývejte tajemství pomalinku, vyberte jen tak která se vám zdají nejpřijatelnější. A podle reakcí buď v postupu pokračujte nebo vyčkejte na další lepší moment, a pak ukažte o kousek více.

12. Ryby – tentokrát můžete lidi ve svém okolí přesvědčit, že pravda je na vaší straně. Podmínkou je jen určitá dávka zdravé drzosti, tvrdosti a chytrého přístupu. Pokud si správně vyberete čas a místo, tak úspěch by vás neměl minout. Pozor někdy budete riskovat i hádku, ale kdo neriskuje ten nevyhraje.