Horoskopy od 03-01-2011 do 09-01-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
první týden roku 2011 – Šťastný vstup do Nového roku

1. Beran – vstup do Nového roku byste měli přivítat s dobrou náladou a ta by vám měla vydržet až do konce tohoto týdne. Sice se v jeho průběhu objeví několik nemilých komplikací, ale ukáže se, že jsou to jen nepříliš významné drobnosti. Ve čtvrtek si dejte pozor na různé důležité osoby – hlavně spojené se státním aparátem jako například jsou policisté či daňoví úředníci. Obecná rada, někdy pokora bývá nejlepším řešením.

2. Býk – v následujících dnech by mělo přijít několik velmi příjemných, ale také v důsledcích závažnějších změn či přesněji možností změn. Postuďte pečlivě co a jak se vám vyplatí, popřemýšlejte jaké jsou případně i jiné možnosti a pak učiňte definitivní rozhodnutí. Jinak popřemýšlejte o trošce pohybu, přeci jen série svátků s sebou přinesla klasické lukulské hody a nyní je docela možnost je se případně jistých nadbytků zbavit. Pokud budete přemýšlet i o dietě, nejlepší čas začít bude v sobotu.

3. Blíženci – v úterý nebo ve středu by měla přijít nějaká originální nabídka, pokud s ní budete souhlasit, přinese vám za pár týdnů hodně příjemností. V tomto týdnu nastává také dobré období pro nějaké zajímavé setkání s někým koho jste už dávno neviděli. Jen si budete muset správně zorganizovat čas a dobře rozdělit mezi potěšení a povinnosti. Ty ani na začátku roku není možno zanedbávat.

4. Rak – budete trochu v jednom kole. Už dříve naplánovaná setkání a povinnosti vám zvláště v pracovní části týdne nedají pokoj. Může to mít vliv i na vaši náladu, očekávejte spíše tendence k větší nerudnosti a občas i bezdůvodné nespokojensoti. Pokud to jen půjde pokuste se spíše krotit. Vaše okolí nemusí pochopit náročnost situace a bude to brát jen jako bezdůvodné ubližování.

5. Lev – od svého okolí pracovně i rodinně vyžadujete hodně. Většinou je to správné, jen nyní po Nvém roce trošku požadavky na pár dní přibrzděte. Jednak by to nemuseli pochopit, ale hlavně stejně by to nemělo nějaký rozumný výsledek, a je lepší nedělat věci zbytečně. Budete mít lepší obraz, lidé to ocení a vše se za týden či dva stejně dožene.


6. Panna – popřemýšlejte jestli vám v posledním měsíci či dokonce dvou neprotékalo příliš mnoho financí jen tak zbytečně mezi prsty. Je nutno si sednout a popřemýšlet i o ekonomické stránce vaší budoucnosti. Projeďte si účty, dejte do pořádku různé závazky, zjistěte jaké větší výdaje vás v letošním roce čekají. Štěstí přeje hlavně připraveným.

7. Váhy – před vámi je výrazně náročnější týden. Měly by se projevit nějaké nepříjemnější důsledky událostí z posledních dnů. Někdo možná něco špatně pochopil, někoho asi něco omylem urazilo. Nevyhýbejte se řešení této situace, jinak se bude odrážet i v následujících týdnech. Zloba vycházející z nepochopení je velmi nepříjemná. Jinak pokud budete mít osobní problémy, nebojte se svěřit někomu blízkému nebo ještě lépe, vyhledat radu odborníka.

8. Štír – optimistický přístup k životu vás naladí na nějaké příjemné změny, které ale asi ještě tento týden nepřijdou. Ale využijte co nejvíc své otevřenosti a pozitivního nastavení, stýkejte se s co největším počtem lidí, okouzlujte svou aurou plnou energie. V zimě to každý ocení. V pátek se vám ozve někdo, kdo by potřeboval něco vysvětlit. Setkejte se s ním za každou cenu.

9. Střelec – v úterý si dejte pozor na cestách a silnicích. Jak se říká, spěchejte pomalu a hlavně se pečlivě rozhlížejte. Na začátku týdne budete mít tendenci se neustále něčím rozptylovat a to by mohlo mít velmi nepříjemné následky. Celý týden se také vyhýbejte různým hádkám, tentokrát nemáte šanci vyhrát, druhá strana vždy bude naprosto neústupná a i spory o prkotinu můžeou skončit velmi nepříjemně.¨

10. Kozoroh – planety by vás měly posílit ve vašich novoročních předsevzetích. Pokud vás nějaký pokušitel bude svádět, nenechte se. Přibrzděte jen trošku svou fantasii, zvláště si nevymýšlejte situace které se nestaly. Podezíravost tentokrát je naprosto zbytečná. Jestli máte pochybnosti, tak se jen věnujte pozorování, brzo uvidíte, že vše je v nejlepším pořádku. Důležité věci si někam zapište, ať na ně nezapomenete.

11. Vodnář – asi už to cítíte sami, něco co jste plánovali a chystali se na konec nevydaří tak, jak jste si to představovali. Není to nic příjemného, ale život jde dál. Nemůžete začít rozebírat co, proč, jak a kdy a co kdyby a tak dále. Mnohem lepší bude pokud se zaměříte na budoucnost. Pokud vám nabídne někdo pomoc, nebojte se a přijměte ji. Nic za to nebude chtít a úspěch nebude jen materiálního rázu.

12. Ryby – bude to docela překvapivý týden. Čekejte nečekané. Ať jsou to cesty, nákupy či setkání či jiné neplánované záležitosti, překvapí vás a co je nejdůležitější, příjemně. Většina toho co vás v tomto týdnu, a zvláště v jeho druhé polovině, čeká, bude pozitivní. Tak se nebojte a nabírejte štěstí plnými hrstmi (rozhodně nezaškodí pokud jeho nadbytek budete také rozdávat).