Horoskopy od 14-02-2011 do 20-02-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
sedmý týden roku 2011

1. Beran – dostanete od planet příjemný dárek, který se rozhodně hodí v těchto stále zimních únavných dnech. Bude jím velká dávka energie, která pokud ji budete vydávat rozumně, stačí k překonání všech překážek, které se před vámi objeví. Nějaká složitější situace by vás měla čekat ve středu, ale pokud se pečlivě rozhlédnete, najdete elegantní východisko. Doporučuje se opatrnost u nových známostí a rozhodně nikomu nepůjčujte.

2. Býk – někdo vás bude přesvědčovat, abyste změnili svá rozhodnutí, která se týkají vašeho soukromí. Pokud vás přesvědčí, vyhněte se radikální změně a pokuste se je udělat co nejjemnější. Co začnete nyní má šanci na úspěch, ale budete se muset obrnit větší trpělivostí než obvykle. V druhé polovině týdne pozor na úředníky.

3. Blíženci – nevzrušujte se šumem kolem a dělejte si to na co máte chuť. Důležité věci odložte na jindy, protože nyní vám jejich vyřizování může přinésti více problémů než řešení. Na začátku příštího týdne budete mít času a možností dost. Pokuste se přibrzdit výdaje na věci které ve skutečnosti nepotřebujete, budete ve velkém pokušení přesáhnout racionální rámec výdajů a můžete se dostat do menších finančních problémů.

4. Rak – držte se spíše realistického přístupu k životu. Těšte se i drobnými radostmi, velké úspěchy vás nečekají. Ale není to nic hrozného, přece již naši předkové věděli, že lepší vrabec v hrsti nežli holub na střeše. Pokud od někoho budete něco chtít, čekají vás jen výmluvy, že není nejlepší doba. A pokud nechcete riskovat konflikt, raději se o to nehádejte.

5. Lev – na dobrou finanční situaci si ještě počkáte. Krize sice vás nečeká, ale také žádné radovánky. Od začátku týdne očekávejte neustálé vršení se různých záležitostí, které byste měli postupně řešit. Jenže velmi brzy to přeroste vaše síly a zanedbání se může skončit průšvihem. Proto by bylo nejlepší abyste si našli někoho, kdo vám pomůže. O víkendu budete mít pocit ohrožení, pro větší psychický komfort raději neplánujte nic velkého a pokud možno zůstaňte doma.


6. Panna – přestaňte se už vykrucovat. Příliš dlouho jste všem kolem říkali že to nejde, příliš dlouho jste si vymýšleli různé odklady, pokud nezačnete jednat, nikdo si vás nebude vážit a nebude vám věřit. Řešení nejen uklidní situaci, ale také budete mít ze sebe dobrý pocit. Bohužel nevyhnete se hádkám, pokuste se trošku potlačit své já a neurážejte se. Úsměv vám přinese neočekávanou výhru a stud druhé strany.

7. Váhy – k neznámým lidem přistupujte s největší opatrností, pamatujte že každému jde hlavně o jeho vlastní zisk i kdyby se tvářil jako sebevětší samaritán. Veškeré smlouvy pročítejte do nejmenších detailů, obzvláštní pozornost věnujte věcem psaným malým tiskem. Vyhýbejte se větším skupinám lidí, hrozí vám nachlazení nebo spíše chřipka.

8. Štír – velmi vám pomůže, pokud se budete starat pochopit věci do posledního detailu. Díky tomu se vám podaří najít několik překvapivých řešení, které vám ulehčí práci. Zvláště se koncentrujte v první polovině týdne, díky tomu se vám možná podaří i mírně prodloužit víkend a nebo do něj vstoupíte bez starostí. Ve středu a ve čtvrtek se vyhněte jakémukoliv riskování, tyto dny přejí pouze racionálním přístupům.

9. Střelec – pokud jste se narodili spíše blíže konce znamení, mohou vás čekat drobné problémy, a to na poli financí a bohužel i citů. Nemůžete jim zabránit, můžete omezit jejich vliv optimistickým přístupem, hlavně se nesmíte rozčilovat. V případě, že vás něco velmi překvapí, postupujte pouze poctivě. Triky a finty si nechte na jindy, nyní jasně řekněte co a jak a držte své slovo. Pokud vám bude chybět dopoledne energie, pokuste si jít lehat do postele dříve.

10. Kozoroh – přbrzděte trochu svůj temperament a hlavně tvrdohlavost. A hlavně se pokuste o co největší chápavost vůči lidem, kteří vás jinak každý den iritují svým chováním a návyky. Tento týden někdy ke konci totiž takový člověk vám může ušetřit spoustu práce a zbavit vás starostí. Takže by bylo zbytečné ho mít nastaveného negativně. Měla by se vám ozvat nějaká záležitost z minulého roku.

11. Vodnář – ujistěte se jestli vám neuniká nějaká zajímavá finanční příležitost, peníze obvykle neleží jen tak na ulici, ale obvykle přeci neznamená vždy, že. Většina plánů by vám měla vyjít, pod podmínkou, že se nebudete cpát příliš do předu a budete věci řídit spíše z povzdálí. Přibrzděte svoji štědrost a nedávejte na jevo tolik vstřícnost, nechte ať druhá strana vyloží své trumfy na stůl.

12. Ryby – obzvláště si budete vážit svého klidu. A ve vašem okolí bude několik lidí, kteří se vás budou snažit neustále rušit. Pokuste se být jemní, ale rozhodně nedovolte nikomu aby vám vylezl na hlavu. Musíte pevně vytičit hranice a neustoupit z nich ani o milimetr. O víkendu navštivte někoho, komu jste již delší dobu dlužni návštěvu. Potěší vás to, jeho také a brzy se to hodí.