Horoskopy od 20-06-2011 do 26-06-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý pátý týden roku 2011

1. Beran – vaše psychická forma by do středy měla dosáhnout vrcholu a až do začátku dalšího týdne by se tam měla držet, pokuste se tohoto využít. Někdo v práci nebo vašem blízkém okolí vám ale úspěchy přát nebude. Jeho pomluvy budou mít na začátku nepříjemné následky, ale potom by se vše samo mělo vyřešit. Rozhodně ale nic vám nebrání vykázat tuto osobu pryč ze svého osobního prostoru.

2. Býk – nereagujte na pošťuchování a různé malé zlomyslnosti. Ve skutečnosti jde o znak přízně, i když to tak na první pohled rozhodně nemusí vypadat. Pokud se přiblížíte k nějaké větší vodě, pozor na ni. Hrozí nějaká nemilá ztráta. K postupu potřebujete dosáhnout už jen další cílové pásky, stačí trochu vypětí a vaše přání se již tento týden splní.

3. Blíženci – přibrzděte svoji občas příslovečnou rozhazovačnost. To samozřejmě neznamená, že se z vás má automaticky stát nějaký příbuzný Skota a koleno si raději také nechte na užitečnější věci než pro groš vrtání, ale již brzy vás čekají velké výdaje (něco se může z nenadání pokazit – a nové bude lepší a rozumnější než opravené) a tento týden je pln různých pokušení. Jedna dvě drobnůstky nezaškodí, ale ne stovky. Neoživila by váš domov nějaká hezká květina ?

4. Rak – nedržte se jen své pravdy, pokud si s ní nejste na sto padesát procent jisti. Tentokrát vám to určitě neprojde a čekala by vás v budoucnu omluva. Takže rozhodně je lepší o pár kroků ustoupit, navíc díky tomu získáte uznání v očích osoby pro vás důležité. Pozor na žíly.

5. Lev – věci nedělejte rychle ale pořádně. Tentokrát bude mnohem lepší, když odevzdáte jen jednu věc dokonalejší než dokonalou než pět skoro hotových. V druhém případě by vás čekala jen kritika za různé nedokonalosti, v prvním velká chvála díky které se prostě těch pár dalších věcí přehlédne. Pomoc očekávejte z úplně neočekávané strany, lidé někdy mají více masek než bůh Janus.


6. Panna – na středu se nachystejte na nějakou neočekávanou zprávu či návštěvu. Připomene vám něco z minulosti a bude mít určitý vliv na budoucnost. Pamatujte, ani posly zlých zpráv dnes už nepopravujeme. Ve výškách se nebudete cítit nejlépe, takže pokud to jde vyhněte se létání, ale i nějakým výpravám do hor či prozaickým návštěvám rozhleden. Vašimi nejlepšími dny bude čtvrtek a pátek, mělo by se vám dařit a i večery budou příjemné.

7. Váhy – tento týden nebude přátelský pro používání různých nových technologií. Takže pokud to jen půjde pokuste se jim vyhýbat. Mimochodem vyzkoušeli jste poslední dobou být například dva dny bez mobilního telefonu a počítače ? Vyzkoušejte zvláště to první, a opravdu ono to jde, stačí si vzpomenout, že ještě před deseti lety v našich domácnostech byl tento tehdy nový vynález velmi vzácným hostem.

8. Štír – nákupy odložte na druhou polovinu týdne, buď se znenadání objeví nějaká zajímavější částka a nebo se vám po středě podaří ulovit nějakou výtečnou “akci” či jinou nákupní příležitost. Prozkoumejte i alternativní nákupní možnosti jaké dnes nabízí například internet. Váš nejbližší má nyní starosti, určitě by uvítal více vstřícnosti a zájmu. Pokud jste přemýšleli o nějakých změnách, vyzkoušejte si nějakou menší a uvidíte co to udělá.

9. Střelec – zapomněli jste na někoho blízkého. Nyní měl nějaký důvod k oslavě či gratulacím a čekal na vás a tu nikde nikdo. Raději než si nyní hrát na mrtvého brouka a čekat až zapomene, tak popřejte nyní. Lépe pozdě než vůbec, protože na odpuštění byste čekali extrémně dlouho. Celý týden budete mít dojem, že velká část lidí kolem vás připomíná spíše otravné bzučící mouchy. Plácačka bohužel na ně nefunguje, jediné co budete moci udělat, je jít tam, kde muší bzukot nebude slyšet, alespoň po večerech.

10. Kozoroh – v následujících dnech, zvláště před a během víkendu se doporučuje velká ostražitost, dávejte si pozor venku na peníze a na své osobní věci. Jak se říká, člověk připravený nebývá okradený. Souběžně si dávejte pozor na půjčování, pokud už musíte někomu půjčit, tak se stokrát zajistěte, a jestli to jde, prostě peníze z ruky nedávejte. Toto léto bude dobré pár věcí zavařit, nyní můžete začít s jahodami – vaše tělo by si konečně mohlo odpočinout od jinak všudypřítomných “éček”.

11. Vodnář – při práci sázejte na racionalitu a ověřené postupy. Tentokrát raději úplně vynechte svoji intuici, nebude pro vás dobrým rádcem. Možná si udělala volno, kdo ví, důležité je to, že bude následujících sedm dní úplně mimo. Lepší budou klasické analýzy, výpočty a případně rady dobrých přátel a známých. Vaše budoucí příjmy budou hodně závislé na tom, co tento týden uděláte. Máte možnost si opravdu hezky přilepšit.

12. Ryby – věřte si. Někdo vám sice neustále vnucuje obraz vaší neschopnosti a možná vyvolává ve vás nějaký komplex, ale ve skutečnosti nemá pravdu. Umíte toho více než jste si schopni připustit. Na úterý a čtvrtek se dobře připravte, čeká vás sice náročná, ale zároveň velmi zajímavá výzva. Uvidíte jak ovlivní vaše další konání. Na víkend pro vás platí heslo risk je zisk, ale ten zisk musí stát za to, aby se vyplatilo riskovat.