Horoskopy od 11-07-2011 do 17-07-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý osmý týden roku 2011

1. Beran – řešení vašich aktuálních problémů je celkem jednoduché. Jestli máte pocit, že prostě vás již hodně vše nudí a bývalé zábavy či koničky již vám nepřináší radost, tak udělejte něco nového, neotřelého. Pokud možno ať je to něco takového, na co jste si dříve z důvodu nějakých obecných zvyků a pravidel netroufli. Uvidíte tu zábavu. Inspiraci hledejte spíše doma, četbou, v televizi, rádiu či internetu. Venku nic zajímavého vás nyní nečeká.

2. Býk – budete se muset nachystat na menší nepříjemnou porážku. Něco co vypadalo naprosto dokonale a bezchybně se vám téměř před koncem hodně pokazí a může vám to ovlivnit celý zbytek týdne. Nenechte se proto drobnými neúspěchy vyvést z míry. Mávněte rukou a řekněte si, že nyní vše bude již jen lepší. A opravdu bude, nastavení člověka dokáže být klíčové.

3. Blíženci – spolupráce s jinými lidmi vždy přináší jistá rizika. Ne každý dokáže to co sliboval, ne každý umí se pro věc stejně zapálit jako vy. Měli byste to nyní vidět velmi výrazně. Ale je pro to lehká rada, více dozoru, kontroly a při nedostatcích se nesmíte bát chyby jasně vytknout. Na víkend si pro vaše nejbližší vymyslete nějaký hezký program.

4. Rak – trošku přibrzděte. Ženete se tak kupředu, že už všichni i ti pro vás nejdůležitější si pamatují jen vaše záda. Zastavte se, rozhlédněte se kolem sebe a najděte trochu potěšení v dobré společnosti a klidné atmosféře. Když zastavíte, tak zpozorujete také několik výrazných změn kolem vás a měli byste jim přizpůsobit své chování.

5. Lev  – ukažte, že se dokážete více zajímat o koníčky a hlavně život svých nejbližších. Poslední dobou mají dojem, že je zanedbáváte, že ve skutečnosti ani nevíte co chtějí, umí či mají rádi. Pár milých slov, několik otázek na téma jejich hobby a uvidíte že vše může být výrazně lepší. Na pátek se dobře vyspěte, bude to asi nejnáročnější den v tomto měsíci.


6. Panna – rozhodnutí na které čekáte bude bohužel spíše negativní. Ale není nutno si zoufat. Pořádně si vše promyslete, najděte pár drobných nedostatků (není to nic důležitého, ale prostě někteří lidé dloubají do všeho mikroskopem) a začněte znova, příště se to povede. Docela dost štěstí budete mít v hodnocení lidí, to co si o nich myslíte je skutečně pravda a ne jen zkreslený obraz. Využijte toho ve svůj prospěch.

7. Váhy – pokud jste poslední dobou dostávali informace neznámého původu, nyní by se vše mělo vysvětlit a i informátor bude “odhalen”. Dozvíte se spoustu užitečných informací o jiných lidech a jen na vás bude jak je využijete. Prozkoumejte svůj dům či byt, něco vám tam přestává fungovat a mělo by se to co nejrychleji opravit nebo pokud možno dokonce vyměnit za nové a lepší.

8. Štír – nesnažte se naprosto jasné věci přeformulovávat a měnit na takové, které vám odpovídají. Černé bylo vždy černé a bílé nebylo růžové. Pokud člověk lže sám sobě, tak většinou velmi rychle bývá velmi nepříjemně překvapen. Pokud vás někdo bude nyní lákat na nějakou větší fyzickou či sportovní aktivitu, slušně ho odmítněte, není pro to nejlepší čas a mohla by vás čekat nějaká nemilá nehoda.

9. Střelec – vužijte energii kterou jste nabírali v posledních týdnech. Můžete to učinit pro potřeby domácnosti a nebo pro práci a nebo nejlépe tak, aby vás to nejvíce těšilo. Nejlepší by bylo, kdyby se vám podařilo skloubit všechno dohromady, protože rozdávaná radost později přináší ještě více radosti pro vás. Někde kolem vás se ukazuje velmi zajímavá výdělečná příležitost, jen ji chytit za pačesy.

10. Kozoroh – nechte pro zbytek tohoto týdne přísnost již doma, to co bylo nutné na jeho začátku ve zbytku již nemá význam. Vaše okolí mnohem více ocení úsměv než neustálou kritiku. Hlavně hříchy a spíše hříšky co uvidíte opravdu stojí za tolerantní úsměv a spíše humor než výtky. Zlepší to atmosféru a sami budete mít pocit, že svět je nějaký lepší.

11. Vodnář – budete mít docela hezkou možnost od případného neúspěchu odvést pozornost jinam. Ukažte na svého konkurenta a ty cenné chvíle využijte k vylepšování. Vítěze se nesoudí. Můžete očekávat nějakou důležitou informaci od příbuzných nebo známých, která od vás bude vyžadovat okamžitou reakci. Zpráva by měla mít pozitivnější ráz ale z dlouhodobého pohledu bude spíše bezvýznamná.

12. Ryby – neplánujte si na zbytek týdne příliš různých aktivit. Dokončete do pátku to co máte rozdělané a víkend si užijte naplno. Můžete mít menší problémy se soustředěním, takže činnosti si vybírejte jen takové, které vyžadují spíše rutinní přístup. Někdo koho si delší dobu nevšímáte vám může udělat nějaké nepříjemné překvapení. Nemůžete mu to jen tak odpustit, jinak těch zlomyslností bude ještě více.