Horoskopy od 18-07-2011 do 24-07-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý devátý týden roku 2011

1. Beran – vsaďte nyní na kontakty se svými známými i s novými lidmi a pokuste se o co největší všestrannost. Nyní budete mít dobrou možnost využít lidi ve svém okolí ve prospěch nějaké záležitosti, která již dlouho stála na jednom místě a nechtěla se pohnout. Pokud někdo nebude chtít, vsaďte na svoji výmluvnost, váš jazyk nyní bude pomazán medem.

2. Býk – dejte si pozor abyste někomu nepokazili něco, co již velmi dlouho chystal. S velkou opatrností přistupujte hlavně k různým slavnostnějším i oficiálnějším událostem. Ale i nějaká vaše záležitost bude nyní ohrožena nešikovností a možná i bezohledností někoho druhého. Tento týden budete muset být velmi ve střehu, zvláště v jeho pracovní části. Víkend bude klidnější, tam jen pozor na zdraví.

3. Blíženci – pokuste se nevyčnívat příliš, události sledujte hodně z povzdálí, obrňte se trpělivostí a hlavně klidem. Uslyšíte hodně nemilého, ale hlavně nereagovat, pomlouvači a nesympaťáci stejně brzy na svoji zlobu dojedou a nyní by vaše výtky nikdo nepochopil. Pokud budete začínat nějakou novou věc, na úplný začátek se připravte nejvíce, zakopnutí na startu velmi negativně dokáže ovlivnit výsledek.

4. Rak – nemůžete počítat na to, že by vám osud tento týden nějak umetl cestičku. Všechno čeho budete chtít dosáhnout přijde pouze tehdy, pokud zapnete své motory na ty největší obrátky. Překážek bude spousta a budou přerůzného druhu, takže není možno se na nic připravit. Jedinou oporu můžete najít u nějakého hodně zkušeného příbuzného. Po čtvrtku se může ozvat minulost.

5. Lev – něco se zamotá, ale je to záležitost jen pondělí a úterý, najděte původ chaotické situace a pak už stačí jen postrčit vše správným směrem a samo se zase vše vyřeší a stane srozumitelné. Ale nebude to konec nepříjemností, v druhé polovině tohoto týdne, možná o víkendu, vás čeká nějaká ztráta na kterou nebudete připraveni. Stálo by za to si nějak vyprázdnit hlavu a přijít na nové myšlenky.


6. Panna – budete náchylnější k tomu vyslechnout a zaakceptovat nějaké špatné rady od špatných lidí. Buďte co nejvíce opatrní, jejich manipulace vám rozhodně nebudou svědčit. Bude vás trápit také velká nerozhodnost, občas vyrazíte do leva, pak se otočíte po pár krocích zase znova a na konec zůstanete stát. Oporu tentokrát moc nenajdete, prostě to bude nutno přetrpět. Pozor na lokty a kolena.

7. Váhy – vsaďte na intuici, pokud nebudete přemýšlet a vyberete vždy první impuls tak se vám bude tento týden dařit. Rozhodně se nesnažte o věcech příliš přemýšlet nebo je rozebírat ze všech stran. Někdo si vás s někým poplete, uvidíte co z této situace vynikne. Pokud máte umělecké cítění, zkuste tento týden něco vytvořit, pokud si myslíte, že nemáte, vyražte někam za kulturou, velmi vás obohatí a nabije.

8. Štír – naslouchejte velmi pečlivě, někde kolem vás se pohybuje tichoučká informace, že něco důležitého se děje a nějak to může ovlivnit váš život. Pokuste se tuto informaci v klidu zpracovat (může mít i nějaké nepříjemnější tóny) a potom ji ve svůj prospěch využít. Popřemýšlejte nad nějkým hezkým romantickým obědem, ano obědem, bude to něco nového a večer můžete využít lépe než na nacpávání břicha.

9. Střelec – vyříkejte si to už konečně a přestaňte se hádat. Opravdu to nemá smysl a ve skutečnosti šlo v minulosti jen o hloupost, zvláště z dnešního hlediska. V pracovních věcech zapomeňte na nadsázku či nedejbože humor. Setká se to s naprostým nepochopením. Pokuste se stavět jen na konkrétních věcech a pokud budete mít nějakou prezentaci, vyberte pro sebe spíše klidnější a tmavší barvy.

10. Kozoroh – sázejte hlavně na své vlastní síly. Pomoc pokud se objeví, bude mít životnost jepice před tlamičkou pstruha. Nejvíce by se vám vyplatilo prostě přenechat vše někomu jinému a někam si odjet za klidem a hlavně odpočinkem. Pokud někde tento týden narazíte, nerozčilujte se rovnou, vztek si vybijte někde potom v klidu pokud možno o samotě.

11. Vodnář – talent je nám dán už od narození, ale spoustu věcí doženete i pílí. Ačkoliv první dojem je často ten nejdůležitější, tak s jistou pokorou budete schopni ukázat, že to zvládáte. Jen je nutno se ještě lépe připravit. A potom negativa definitivně zamáznete velmi tvrdou prací. Nerozdrápávejte si staré rány, bude k tomu příležitost, ale také to bude ještě lepší příležitost pro nakreslení konečně pořádné velmi tlusté čáry definitivně oddělující vás od minulosti.

12. Ryby – Neptun s Měsícem podtrhují důležitost všech tzv. osobních záležitostí. Věnujte se sobě, maximálně svoji pozornost můžete rozšířit na své nejbližší, ale na všechny ostatní se vykašlete. Někdo vás mírně zklame, ale nepohřbívejte ho rovnou, dejte mu víc šancí – druhou totiž také spálí, ale potom to bude už jen dokonalé. Postavte co nejvíce na originalitu, staré je na nic, novému patří budoucnost.