Horoskopy od 25-07-2011 do 31-07-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý týden roku 2011

1. Beran – jakékoliv věci spojené s vašimi city by měly tento týden fungovat podle vašich přání. Jediné co je třeba je dopilovat pár drobností ve vztahu či ve vytváření nového vztahu, na něco neustále zapomínáte a z druhé strany nápovědu nečekejte. Prvních pět dní bude obecně růžových, víkend ale bohužel bude náročný. Prostě to bude nutno brát jako něco za něco a pět dobrých za dva špatné je dobrý obchod.

2. Býk – pamatujte si, že pravé přátelství se ověřuje až v nejnáročnějších chvílích. Ten kdo vám podá nyní pomocnou ruku, to je někdo, pro koho i vy budete moci skočit do ohně. Na začátku týdne si pořádně zkontrolujte peněženku ať víte kolik máte možností. Pokuste se nevydávat vše v prvních dnech, v druhé polovině týdne se může objevit několik velmi zajímavých nabídek.

3. Blíženci – vyražte někam nebo nachystejte nějakou naprosto dokonalou večeři. Začátek týdne nebude nějak extra zajímavý, ale postupně se to bude rozvíjet. Objeví se několik závažnějších informací od osob vám blízkých, budete muset si dát pozor na někoho, kdo vás za vašimi zády dost nepříjemně pomlouvá a na konec můžete udělat i nějakou nepříjemnou chybu. Důsledky ale budou spíše trapné než nebezpečné.

4. Rak – pokud vám někdo nastaví nohu, tak nemlčte nebo se neobviňujte, ale jasně mu z plných plic řekněte, co si o takovéto zákeřnosti myslíte. A není důvod ho pouštět ke slovu, udělá věc neobhájitelnou a vy musíte být nekompromisní. Během týdne si najděte nějakou milou chvilku na odpočinek, nikdo přeci od vás nemůže vyžadovat nasazení na sto padesát procent celý rok.

5. Lev – využijte čas, který vám nebudou vyplňovat běžné povinnosti k nějakému sebevzdělání. Je pár věcí, které jste již delší dobu zanedbávali a nyní je dobrá chvíle si vše osvěžit. Zjistíte, že leccos je jinak, než jste věděli a předpokládali. Ale nevěšte hlavu, zanedbané doženete rychleji než jste čekali. Zaznamenáte několik menších pádů či možná zakopnutí, nejhorší bude v pátek. Víkend by měl být slunečný.


6. Panna – brzy můžete dostat zajímavou nabídku, ale když se na to podíváte poctivě, tak zjistíte, že to není nic moc nečekaného. A protože jste po ní podvědomě toužili, tak neváhejte, rozhodnost udělá výborný dojem. Nalaďte se spíše optimisticky, lidé od vás nečekají zachmuřenost, ale trochu pozitivní energie. Ve vaší roli by vás už mohl někdo vystřídat a vy můžete ustoupit trochu do pozadí.

7. Váhy – vyzkoušejte něco úplně nového z duchovnější sféry lidského života. Nemusí vás to přesvědčit, ale dlouhodobě vás to velmi obohatí. Materiálno je velmi důležité, ale rozhodně není nejdůležitější. Od středy bude po vás velmi vyžadovaná kreativita, je možno to mírně ošidit a předem se připravit, potom budete sypat jeden nápad za druhým a všichni vás budou obdivovat.

8. Štír – pamatujte si, že prostě některé věci mohou být pouze pro jednoho. Konkurence je veliká a číhá na každou vaši chybičku, takže pokud chcete vyhrát, musíte být naprosto dokonalí i když se vám to možná zdá nemožné. Máte na to, dokonce máte i na víc. Dejte si do pořádku doklady a různé důležité písemnosti a nepřekvapí vás pak docela ostrý požadavek, který by se měl objevit před pátkem.

9. Střelec – potřebujete hodně chuti a ještě více energie protože na vás začíná padat nějaká docela otravná únava. Spíše to ale bude počasím. Využijte každé hezké chvilky, chyťte do dlaní trošku slunka a uvidíte že brzy bude výrazně lépe. Pozor končí se vám nějaké důležité termíny, takže šlápněte trochu na plyn. Ještě na něco jste zapomněli.

10. Kozoroh – překročte konečně tu čáru, pokud budete jen tak stát a neuděláte další krok, tak brzy vás to může srazit hodně daleko zpět. Chce to jen trochu více odvahy, ale pokud si uvědomíte, co můžete ztratit, tak snad ji v sobě najdete.  Jen ať to nebude za pět minut dvanáct, časový pres na vás nepůsobí dobře. Ve čtvrtek nebo pátek čekejte nějakou rodinnou nepříjemnost.

11. Vodnář – pečujete o sebe hodně a někomu ve vašem okolí může připadat, že až příliš. Ale ať vám vleze na hrb, trochu drobných potěšení si prostě musíte dopřát a jiní by to už měli pochopit. Nemůžete být pořad jen v jednom kole a fungovat pouze pro jiné. Budete se muset během týdne rozhodnout, že se vzdáte jedné věci, na které vám záleželo. Ale rozhodnutí bude možné odkládat až do neděle. Dobu využijte na přípravu.

12. Ryby – máte ještě trochu možností jak vycouvat z jistého nepovedeného rozhodnutí, které jste v tomto měsíci učinili. Ztráty budou stále minimální, ale nyní opravdu už je na to jen posledních pár dní. Jinak si důsledky budete muset nést s plnou hořkostí číše pelyňku. Začněte si trochu více všímat svého zdraví, vaše tělo vám může vysílat nějaké signály a bylo by dobré, kdybyste si je uvědomili a také na ně konečně reagovali. Nějaké návyky rozhodně nejsou dobré.