Horoskop na měsíc srpen 2011

Horoskop na srpen 2011
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – příliš mnoho různých povinností může mít negativní dopady na váš vztah, zvláště nyní, kdy přeci jen je očekávaná jistá prázdninová atmosféra. Budete na sebe štěkat, budete ignorovat potřeby toho druhého a hlavně budete neustále netrpěliví a podráždění. Jde s tím samozřejmě něco dělat, každé volno věnujte tomu nejbližšímu a pokud se vám podaří, pokuste se najít i více času než jen to co jste si naplánovali. Ke konci srpna se postarejte trochu více o svůj vzhled a hlavně váhu. Ale rozhodně ne nějakými dietami, pouze dobrou životosprávou a hlavně tělesnou aktivitou.

Býk – budete mít dojem že nemáme srpen ale je tu zase máj a to přesněji jeho začátek neboli lásky čas. Býci kteří partnera nemají nyní budou mít mnoho různých příležitostí jak ho najít a se “smutkem” se vzdát své svobody. A ti kteří již vztah mají, budou mít nejlepší příležitost jak svůj vztah obnovit a přilít do něho další šťávu. Váš jídelníček by nyní měl být plný letního ovoce, případně doplňujte čerstvou nevařenou zeleninou. Možná vám trochu bude chybět vápník a hořčík. Dejte si také pozor na problémy s pletí a možná i kůží obecně. Podle potřeby vyhledejte radu specialisty.

Blíženci – neuznáváte žádné kompromisy. Nebude zde mnoho lidí, kteří budou schopni vydržet to tempo které začnete diktovat. Pozor pro Blížence ve vztazích, tento přístup bude zdrojem mnoha konfliktům a určitě nechcete, aby srpen byl doma ponurý a nesympatický. Nebojte se alešpoň v domácnosti přibrzdit a někdy i ustoupit. Vyzkoušejte na sobě něco nového, zaměřte se hlavně na hlavu či obličej.

Rak –  objeví se několik zajímavých příležitostí pro získání větších obnosů. Ale nebudou ležet jen tak před vámi a čekat jak se sehnete. Bude vás od nich dělit pár překážek, k jejichž překonání budete potřebovat docela velké pracovní nasazení. Váš partner by měl být nyní vaší největší oporou, kdykoliv kdy zakopnete, tak on bude ten, kdo vám podá ruku a udrží vás na nohou. Pokuste se o malou obměnu v šatníku. A pokud se vám nechce nakupovat, tak promíchejte trochu styl,  mírné retro vám  rozhodně neuškodí.

Lev – srpen je převážně váš měsíc a i nyní se to ukáže. Budete mít výtečnou příležitost pro velmi důležitá rozhodnutí, která potom ovlivní celý váš život. Pokud si s rozhodnutím nejste tak úplně jistý, obraťte se na rodinu, matka, otec, sestra, bratr nebo prostě někdo z rodiny komu opravdu hodně věříte. Nevyhýbejte se novým známostem, mohou do vašeho života vnést hodně užitečného a zajímavého. Pokud to jen půjde, tak se pokuste zbavit velké části svých zlozvyků, nejvíce vám při tom pomůže nějaká naprosto bezstresová situace, například taková týdenní dovolená ve vašem milovaném místě.


Panna – něco vám pomůže se smířit s řešením, které vám již delší dobu nepříliš vonělo. A poté se už v tom nedloubejte, prostě změna je život a nedá se nic dělat. Pro Panny bez vztahu bude srpen výtečným měsícem pro to poznat někoho nového, kdo vás bude hodně přitahovat. Ale musíte jít tomu štěstíčku tak trošku naproti, ne nějakými kapříky, ale cestou ven, mezi lidi, za zábavou. A pak uvidíte. Jestli máte dojem, že potřebujete trochu více jistoty, zkuste pár drobných změn v držení těla. Narovnejte se a hlavu držte vzhůru. Když si to trošku pohlídáte, tak najednou uvidíte obrovskou změnu a to i v přístupu okolí.

Váhy – riziko vás bude přitahovat rozhodně více než je to obvyklé. A nejde jen o nějaké nevinné sázení, budete mít sklony i k takovým věcem jako příliš vysoké úvěry (já si s tím poradím) či obrovské investice (čím víc tam narvu, tím víc se vrátí). Varovaný člověk nemusí chybovat, takže kdykoliv kdy činnost může ovlivnit vaší budoucí situaci, pečlivě si ji promyslete, případně se ještě poraďte s několika na sobě nezávislými lidmi. Ve vztahu to bude bez výraznějších výkyvů, občas budete mít dojem, že spíše než lásku to připomíná přátelství, ale asi vám to tak nyní vyhovuje. Jestli ale si myslíte, že by to chtělo více vášně, tak udělejte první krok, večeře při svíčkách, hezká muzika  či romantická atmosféra pomohou.

Štír – budete se muset seznámit s věcmi, které vás do dnešní doby příliš nezajímaly. Poradit vám může někdo známý, ale také můžete si najít informace sami, v tom vám bude velmi nápomocný internet. Domácí spory řešte okamžitě jak se projeví, neodkládejte nic na později, jinak můžete být velmi nepříjemně překvapeni. Přímo popište problém a domluvte se na řešení, rozhodně spíše trvejte na kompromisu, i kdyby druhá strana chtěla jen ustupovat.  Vyzkoušejte větší barevnost v oblékání, nebo alespoň živější barvy.

Střelec – máte docela hezkou šanci na rozvoj své osobnosti a postupy kupředu v mnoha věcech, které vás již delší dobu trápily. Jen začít musíte sami. Pokud na vás srpen chystá nějaké cestování, tak mělo by být sice na začátku náročnější, ale budete z něj potom mít výtečný pocit. Někdo pro vás chystá nějaké překvapení a rozhodně to bude pecka. Celkově se budete cítit spíše bez energie, jako balónek ze kterého někdo vyfouknul vzduch. Na vině je určitá monotematičnost ve vašem životě a možná i určitý nedostatek pohybu. Zkuste každé odpoledne někam na půl hodiny vyběhnout, jen tak pro dobití baterek.

Kozoroh – planety vás budou lákat, abyste se v srpnu koncentrovali jen na sobě a trochu přestali sledovat lidi kolem sebe, zvláště ty, kteří jsou z nějakých důvodů vašimi konkurenty. Pokud jen udržíte pozornost, tak to nedělejte. Kudla v zádech rozhodně není něčím příjemným. V citových záležitostech očekávejte spíše stabilitu, nic zvláštního by se nemělo stát ani na plus ani na minus. Ve všem se v srpnu řiďte hlavně rozumem, ten je nejlepším pánem a rádcem.

Vodnář – je před vámi docela hezká příležitost jak si nachystat nějaké věci, které se vás budou týkat na podzim či dokonce v zimě. Tlak by neměl být nyní příliš silný, spíše byste měli mít docela hodně času. Řešení několika úředních záležitostí by se mělo zakončit vaším velkým úspěchem, jen nesmíte zanedbat pár detailů. Obecně věci budou přesně takové jaké očekáváte, snažte se celý měsíc vybírat jen ta nejjednodušší a nejklasičtější řešení. Budou nejúspěšnější. Kdykoliv kdy se objeví sluníčko, postarejte se o větší ochranu, zvláště jestli budete v jižnějších zemích.

Ryby – v srpnu byste měli udělat hodně velký krok kupředu. Mělo by se vám podařit vyřídit vše co vám bude naloženo na bedra k naprosté spokojenosti a také vás díky tomu čeká příjemné ocenění. Obecně to berte tak, že svět je jako ta perlorodka, která čeká na váš nožík. Váš nejbližší by vám nyní měl dát tolik svobody a prostoru, kolik budete potřebovat k vyřízení všeho co budete chtít. A místo výtek na nedostatek času vás bude ve všem podporovat. Na víkendy si pokuste vymyslet nějaké výlety, ale možná více než za přírodou by se vám nyní hodilo vyrazit někam za historií.