Horoskopy od 15-08-2011 do 21-08-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý třetí týden roku 2011

1. Beran – cílevědomost je pro vás nyní nejdůležitější. Nesmíte za sebou nechávat různé drobky nedokončených věcí nebo jen tak odcházet od rozdělané práce. Vytyčte si nějaký bod, určete přesná kritéria hodnocení a po  jeho dosažení ověřte si poctivě, jestli jste udělali vše tak jak jste původně chtěli. A jestli ne, tak vše opravte. Pak skoro celý týden bude klidný a hlavně ve vašich rukou. Jen ve středu nastanou menší zmatky emočního typu.

2. Býk – protivenství osudu se někdy prostě sejdou po hromadě. A to se bude týkat vás v první polovině tohoto týdne. Buďte silní jako stoletý dub v bouři a jen se lehce ohýbejte podle foukání, rozhodně se nedejte vytrhnout i s kořeny a dotlačit k věcem, o které vůbec nemáte zájem. Pokud budete stát na svém, okolí ustoupí. Pokud couvnete, budete muset couvat stále.

3. Blíženci – výzva která se před vámi tento týden objeví bude připomínat běh na dlouhou trať. Odměna v cíli je velmi sladká, ale práce k jejímu dosažení bude opravdu náročná. Musíte se rozhodnout, jestli obětujete několik týdnů a možná i měsíců pro velký zisk, nebo raději energii nutnou k jeho dosažení raději věnujete jiným věcem. Nikdo vám vaše rozhodnutí nebude rozmlouvat, je to jen na vás.

4. Rak – čeká vás úspěch, nebude sice příliš okázalý, ale je nutno si vážit i mála –  neboli jak již říkali naši předkové, lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Úspěch by měl se projevit pozitivně i z hlediska finančního. Celý pracovní týden budete pod jistým časovým tlakem, takže se věnujte hlavně důležitým věcem, drobnosti určitě doženete později.

5. Lev – váš pracovní výhled bude spíše růžový, relativně málo nových povinností a ty stálé nebudou vymáhat od vás ani klasické nasazení. Takže takové lehárko. Možná vás čeká nějaké loučení na delší dobu, tak co vymyslet nějaký hezký dárek a nebo dokonce nějakou večerní rozlučku ?


6. Panna – na svět se díváte spíše optimisticky a nyní to nebude rozhodně nejlepší způsob. Někdy černé věci nejsou šedé a nebo dokonce možná i bílé, ale jsou prostě černé. A lidé kolem vás vám vždy jen dobře nepřejí. Tak vyměňte svůj optimismus ne za pesimismus, ale realismus. A přísně hodnoťte vše kolem vás, jinak velmi nepříjemně narazíte. Někdo se vám zalíbí, ale ve skutečnosti není nijak moc důvodů pro udržování delších vztahů.

7. Váhy – uvědomte si svojí hodnotu, nevěřte těm, kteří se neustále snaží srazit vaše sebevědomí. Jste hezcí, jste chytří a máte dobré nápady. Jen občas vám chybí trošičku více průbojnosti. Tento týden budete mít dobrou šanci si procvičit prosazení vlastního názoru, protože váš přístup je správný a okolí se plete. A máte na to je přesvědčit.

8. Štír – dobrá fyzická i psychická forma, kterou budete mít až do soboty vám pomůže překročit několik nepříjemných klacků hozených vám osudem pod nohy. A ty které budou trochu větší prostě rozlámejte na koleni na kousky a odhoďte na strany. Síly pro to budete mít dosti. V sobotu a neděli nastane menší útlum, ale tyto dny budou stejně relaxační, tak prostě nic nedělejte a nic se také nestane.

9. Střelec – buďte co nejvíce spontánní, odhoďte takový ten přístup se spolknutým pravítkem. Trocha rozevlátosti, lehký úsměv spojený se smyslem pro humor okořeněný navíc ironií, to by vám mělo tento týden umetat cestičku. Najděte si ještě navíc někoho, kdo má podobný přístup, aby vám pomohl s nejnáročnějšími věcmi, a máte po problémech. V pátek bude nejlepší příležitost pro krásný romantický večer.

10. Kozoroh – někdo vám předloží docela zajímavou smlouv. Můžete na ní docela dobře vydělat, ale jen za předpokladu, že si nastudujete všechny podmínky a poté je do puntíku dodržíte. Ale jde o dlouhodobou záležitost na několik let a navíc rozhodnutí nebudete muset učinit ze dne na den. Tento týden budete potřebovat krapítek hereckého talentu, občas se člověk musí přetvařovat více než je mu milé, jen to přetvařování musí být přesvědčivé.

11. Vodnář – nebojte se realizovat své sny, pokud to chcete zase odložit, tak si alespoň to odůvodněte tak, že sami sobě budete opravdu věřit. Nyní totiž pro splnění nějakého přání je ten nejlepší čas. Někdo ve vašem okolí se cítí mírně ukřivděn vaším přístupem k němu, popřemýšlejte jestli někomu trochu nekřivdíte. Oceňte nejen výsledek, ale také snahu.

12. Ryby – ztrácíte trochu kontrolu nad svým osobním životem. Musíte konečně zase vzít otěže do vlastních rukou. Jinak velmi důležité rozhodnutí, které je před vámi zase bude učiňeno bez vás a hlavně proti vašemu nejlepšímu zájmu. I když rozhodování bude velmi složité, musí to být vaše vůle a vaše přání. Nevyhýbejte se pohybu, jinak můžete začít nabírat velmi nežádoucí kila navíc.