Horoskopy od 05-09-2011 do 11-09-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý šestý týden roku 2011

1. Beran – nových sedm dní je pro vás časem, který by měl být nejvíce ve znamení odpočinku. Pokud vás někdo bude tlačit k relaxu či nějaké pasivnější aktivitě, tak i kdyby to bylo proti vašemu stylu, nechte se nutit. A nehledejte výmluvy ani v počasí či ani ve finančních prostředcích. Obecně se pokuste vidět vše tak, že kola mohou mít i odřená kola a knížky mají příliš málo ošoupané hřbety. Společenské vyžití hledejte u kávy ne u telefonu.

2. Býk – větší část týdne se koncentrujte hlavně na poslouchání. Pokud vás svrbí jazyk, tak si to někam zapište a nechte si to na jindy. Pokud lidem kolem sebe ukážete i vaši zádumčivou tvář, tak je tím rozhodně dostanete do kolen. A hlavně se vyhnete několika docela nepříjemným omylům, které na lidi s velkou a nepromyšlenou povídavou čekají. Pokud natáhnete uši, tak se vám v nově nastálém tichu podaří zaslechnout něco, co vás nejdříve překvapí a pak zjistíte, že se to docela dobře hodí.

3. Blíženci – věnujte co nejvíce své pozornosti tomu, kdo je ve vašem okolí ten nejslabší či nejbezbrannější. Ovšem, už nyní se staráte, ale někde něco málo chybí. V polovině týdne se někdo začne vysmívat nějaké vaší drobné chybce či nějaké nezručnosti. Ale nereagujte nijak hystericky. Je to upřímné, prostě pobavíte a pokud ukážete, že si umíte udělat srandu sami ze sebe, překvapíte, potěšíte a vlastně vyhrajete.

4. Rak – něco bude vypadat jako docela ošklivá a nafouknutá bublina. Víte a znáte to, všichni zveličují, všechno je na první pohled černější a na druhý pohled vašeho okolí ještě více, ale … ale někdy to tak opravdu je. To co nebude vypadat dobře opravdu dobré moc nebude a je jen na vás jak ovlivníte negativní působení. A jak již logicky vyniká z napsaného, zlehčováním si rozhodně nepomůžete. Pozor, jestli se vám objeví nějaké problémy s koleny, tak si to nechte prověřit specialistou.

5. Lev – překážky jsou od toho, aby se překonávaly. Pokud problém, který se objeví v úterý budete obcházet, ve středu bude ještě horší, a pokud se ho pak zkusíte podlézt, tak ve čtvrtek to už bude naprostá katastrofa. Ale jestli si hned na začátku vyberete cestu vpřed a nebudete dělat kompromisy, tak se vám to podaří. A pak už bude jen umetená cestička. Jen nemiřte výše než dosáhnete, v pátek bude nová malá prověrka a tak rozhodně pomůže i troška skromnosti.


6. Panna – nějaké dálky volají, je fakt že léto vlastně už skončilo, přinejmenším čas, který se obecně považuje za ten ideální pro výjezdy. Ale nemusí vás svazovat nijak obecně přijatá klišé. Na prvním místě jste vy a to na co máte chuť. Pár věcí které vám vadí, můžete přesunout, chce to jen malou dávku zdravé drzosti a nebo tomu lze říkat i jinak – odvahy.  Hvězdy vám obecně budou přát ve věcech týkajících se rukou či něčeho přirozeného.

7. Váhy – něco by chtělo maličko přepočítat. Buď je to přímo záležitost, která se týká vašeho bydlení nebo něco co je obecně spjato s nějakými existenčními starostmi. Vidíte správně problém, ale něco vám uniklo a to totálně převrací řešení, které jste zatím považovali za to nejrozumnější. Váš život hodně ovlivní nějaký úplně vnější vliv, který nemá kořeny ve vašem okolí. Celý týden si hlídejte čas.

8. Štír – neskrývejte své schopnosti. Je ve vás hodně, to víte sami velmi dobře, ale chtělo by to také to občas dát více najevo. A to nejen činem ale i slovem. Jsou hluší a slepí kolem vás, tak jim ukažte rovnou co nevidí nebo nechtěli vidět. Jen pozor, jednou a dost, pak to zapůsobí, jinak to bude vlezlé. Ve čtvrtek či v pátek budete mít dojem, že to co se večer děje, je takové nějaké nudné a šedivé, ale pokuste se nakouknout pod nepříliš záživnou slupičku.

9. Střelec – žádný stres. Dokonce by vám maličko pomohlo, kdyby se vám podařilo se lehoučce na začátku týdne shodit. Najděte nějakou neškodnou komičnost na svém chování, sami na ni upozorněte a zasmějte se z toho. Pokud to neuděláte, někdo jiný si začne na vás lovit nějaké nesmyslné drobnosti a začne vás pomlouvat za vašimi zády. Pokud mu vyrazíte na začátku zbraň z ruky, tak bude … bezbranný. Dejte si malý pozor na chodidla, možná by to chtělo zdravější obuv.

10. Kozoroh – už  vaše babičky věděly co je dobré a své zkušenosti předávaly dále potomkům. Nyní by měl být nejlepší čas na využití jejích rad. Poslední práce, která byla spíše monotónní, může ukázat i trošku jinou svojí tvář. Jen pozor nemusí to být nejpozitivnější, pokud jste si cenili jednoduchost a neměnnost, tak toto nebude milé překvápko. Pokud ale čekáte trošku emocí, tak nyní dostanete jich tak akorát.

11. Vodnář – již brzy by se vaše docela dost zaběhaná a otravná situace měla změnit a na vás by měl čekat nějaký menší milejší relax. Využijte ho pro osobu vám nejbližší, ukažte jí více hezkého a pak vás čeká nějaký krásný večer. Kdo ví, možná to bude nějaký docela nový a jinak pojatý romantický veče. Stačí jen malý krok. Pokuste se najít nové možnosti ve věcech všedních, nějaký známý by mohl vám docela pomoci a spolu uspějete.

12. Ryby – na začátku týdne si dávejte pozor na poštu a to jak tu mailovou, esemeskovou a hlavně tu klasickou, v schránce na dopisy. Může se tam objevit něco, co vám hodně pomůže či obecně změní život. Zvláště si dejte pozor na věci, které jinak normálně vyhazujete či přehlížíte. Před víkendem nějaká nenadálá událost by měla změnit vaše plány, můžete se jich držet, ale vyvolá to více zlého než dobrého.