Horoskopy od 28-11-2011 do 04-12-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý osmý týden roku 2011

1. Beran – občas se objevující pramínky slunce vám dají hodně energie, takže by neměl být nějaký velký problém s jakýmikoliv povinnostmi, co vás čekají. Společenský život by měl být v jednom kole, nyní můžete potkat hodně nových a zajímavých lidí, kteří by pro vás mohli být velmi zajímavou inspirací. Zvláště pokud se to týká získávání nějakých nových schopností či znalostí. Záležitosti lásky a citů ale nebudou v nejlepší formě, zvláště v druhé polovině tohoto týdne, kdy by se dalo říci, vše šedě vidím a žádná změna na obzoru.

2. Býk – je možné, že tento týden potkáte někoho zajímavého, ale vůbec si s ním nesednete. On bude od vás čekat něco jiného, než vy mu budete schopni nabídnout a stejné to bude i naopak. Ale pokuste se nezarazit jakékoliv kontakty, nechte si otevřená vrátka do budoucna. Pokud jste ve stálém vztahu, vsaďte hodně na rozhovory a případně smlouvání, váš partner bude velmi tvrdohlavý, ale nebude zas tak velký problém ho přesvědčit ke změně názoru. Pod podmínkou, že nezačnete s hádkou. V té chvíli najednou narazíte na nepřekonatelný žulový balvan.

3. Blíženci – pokud vyrazíte na nějaké party či zábavu, měli byste být v centru pozornosti a mělo by vám to přinést hodně pozitivního. Pokud se budete cítit unaveni a jen tak si někde odpočinou, raději nikam nechoďte, potřebujete hodně síly, aby efekt byl ideální. Těšte se z každé chvilky, pozitivní momenty, kterých v tomto týdnu nebude málo by měly díky tomu zahlušit i těch několik nepříjemných chvil, kterým se bohužel nevyhnete. V takovýchto situacích se nebojte opřít o rameno někoho silného a důvěryhodného.

4. Rak – hodně se tento týden věnujte svému vzhledu a kondici, několikrát vám to zjednoduší život a několikrát vám to pomůže ve výrazných problémech. Pokud se budete věnovat nějakému pravidelnějšímu cvičení, koncentrujte se hlavně na dolních partiích svého těla. Když vás někdo přitlačí ke zdi, nebojte se ho rychle a rázně odstrčit. Odvaha je nutná, jinak budete muset tancovat tak jak jiní pískají. A rozhodně máte na to, aby se svět točil kolem vás a ne opačně.  Pracovní záležitosti by měly mít tempo mouchy utopené v medu, pokud na něco čekáte, není to dobrá zpráva, na druhou stranu budete mít více času na jiné záležitosti.

5. Lev – vaše finanční situace by se mohla trošku vylepšit. Samozřejmě nějaká opatrnost je nutná vždy, ale možná by bylo fajn se také trochu takovou situací potěšit a ne jen čekat na nejhorší ? V pracovních záležitostech se může stát, že budete mírně přimáčknutí množstvím povinností, zvláště v první polovině týdne. Nedá se nic dělat, můžete ale hodně věcí vylepšit a pozměnit, pokud nebudete přistupovat ke všemu stereotypně. Celkově bude nejlepší tento týden, když se rozhodnete prostě jakoukoliv událost jako záležitost osudu, se kterou se nedá nic dělat a nejlepší bude se připravit na dny budoucí.


6. Panna –  pokud byste měli jít někam do společnosti, vybírejte pouze takovou, kde budou lidé, které dobře znáte a které máte rádi. Pokud jste Panny v nějakém stálém vztahu, může vás čekat docela dost nepochopení i vy i partner budete často špatně formulovat své myšlenky, takže druhá polovička to nepochopí. Místo rozčilování, vsaďte na vysvětlování a uvidíte jak vítr vaší empatie dokáže rozfoukat každé přibližující se bouřkové mračno. Opatrně se rozhodujte u nových záležitostí, nejlepší bude když budete stoupat po špičkách a budete dobře připraveni bleskurychle uskočit do zadu.

7. Váhy –  tento týden bude nejlepší, když se budete více koncentrovat na domácnosti než na kariéře nebo zábavě. Pokud budete mít velkou touhu se pobavit, vymyslete si něco večer doma, může to být i například nějaký velmi zajímavý film, který jste již dlouho neviděli.  Pracovním záležitostem se nevyhnete, ale nemusíte jim dávat více než je nutné, i kdyby někdo tvrdil opak, tak pár dní klidu ho nezabije. Někdo vám bude říkat, že už je jiný, že už se změnil, že mu už máte uvěřit. Není to pravda, situace se zlepšila, ale rozhodně není dobrá a může být. Takže se nenechte přemluvit.

8. Štír – ačkoliv pracovní věci by měli jít tak dobře, jak už si to dlouho nepamatujete, někde budete za to muset zaplatit. A bude to ve vztazích, kde prostě tento týden nebudete mít šťastnou ruku. A týká se to jak opuštěných Štírů, jejichž období samoty bude trvat i nadále, tak těch, kteří již mají vztah. Těm bude jejich klid neustále narušovat změna názorů a nálad jejich partnera a také časté naprosto nesmyslné požadavky. V takové situaci bude nejlepší se prostě vypnout a dělat, že nic nevidíte a neslyšíte.

9. Střelec – hledejte někoho či něco, kdo vám pomůže v nadcházejících dnech a týdnech si poradit s nadcházejícími svátky. Vánoce určitě přinesou vám hodně potěšení, ale než přijdou, čeká vás také hodně práce a povinností. A již tento týden by mohl začít nějaký předsváteční tlak.   Pokuste se vyhýbat stereotypům, jednak vám tento týden mohou spíše pomoci řešení novátorská a originální, ale hlavně pokud budete postupovat stále stejně, začnete se cítit čím dál tím více unaveni a otráveni, a to není nejlepší nápad před koncem roku.

10. Kozoroh – otevřete se více na vaše okolí, někdo přijde se zajímavým nápadem. A sice je to osoba, které jste poslední dobou příliš nevěřili a nepřipadala vám nějak zajímavá, tak jak se říká, i slepé kuře zrnko najde. A tohle zrnko může být opravdu zlaté. V první polovině týdne můžete po večerech trošku bláznit, ale nezapomínejte na své povinnosti a rozhodně to nepřehánějte, zdraví máte jen jedno. Pokud by vaše zábavy měly mít nějaký vliv na chod domácnosti, pokuste se to ve zbylém týdnu nějak pozitivně vynahradit.

11. Vodnář – pokud vás někdo bude hecovat, dobře si rozmyslete, jestli stojí za to podlehnout a přistoupit na jeho výzvy. Neúspěch může mít mnohem více nepříjemných následků, než to může vypadat na začátku. Svět samozřejmě neskončí, ale proč si přidávat problémy, zvláště, když nyní vás opravdu čeká docela hodně různých povinností. Zvláště pokud nasměrujete své síly na získávání dalších financí, tak by to mohlo během týdne až dvou přinést docela sladké ovoce, a to se určitě před Vánocemi hodí. Uvidíte zajímavý a originální dárek, ale pozor, jen pro vás, ne pro toho koho chcete obdarovat. Zkuste se poptat a určitě uvidíte něco lepšího.

12. Ryby – říká se naděje umírá posledních, ale naši severní sousedé mají pro Ryby nyní lepší přísloví, naděje matka hloupých.  Nedoufejte, to co čekáte se nestane, a pokud nebudete doufat, tak nebudete zklamáni. Doufání nahraďte věděním, věci, na které se připravíte a kde budete vědět, že úspěch záleží od vás, ty vám vyjdou naprosto výborně. Dostanete se do nějakého sporu, pokud budete chtít dosáhnout výsledku, který vám bude vyhovovat, nemůžete stát stranou, musíte se zapojit na plno a nebát se, že hádkou něco pokazíte. Jestli ano, tak jen velmi krátkodobě.  Ve čtvrtek nebo v pátek by se měla objevit nějaká velmi překvapivá zpráva.