Horoskopy od 27-02-2012 do 04-03-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
devátý týden roku 2012

1. Beran – někdo se vás bude snažit natlačit do stresových situací. Budete mít dojem, že musíte toho stihnout více než normálně. Bude to jen dojem, pokud se někdo chce honit, ať to dělá sám. Vy ušetřený čas využijte k něčemu smysluplnějšímu. Úterý se vám bude zdát dost složité, vyzkoušejte nějaký nový přístup. V lásce si dejte celý týden pozor, velmi jednoduše se můžete splést v tom co váš partner, a nebo někdo koho teprve lovíte, chce. Posilujte odolnost, ranní rozcvička možná není příjemná, ale je zdravá.

2. Býk – pokuste se tento týden více řídit intuicí. Díky ní byste měli mít více úspěchů, než když si vše začnete pečlivě propočítávat, budete mít cit pro věci, které nejde přesně určit či dokázat. Rychlost a iniciativa by vám mohly přinést v druhé polovině týdne peníze. Někdo se vás bude snažit okouzlit, nezávisle od toho, jestli jste zadaní nebo ne. A dá se říci, že jeho metody budou spíše drzejší než romantické. Hubnout se dá jen činy ne přemýšlením o tom či mluvením.

3. Blíženci – pokud možno se snažte nelpět příliš tvrdě na svém. Můžete být donuceni ke změně názoru a předchozí přílišná tvrdohlavost by potom působila velmi hloupě. Buďte co nejvíce zodpovědní, obvykle je hodně nápadů velmi dobrá věc,  nyní vám ale znemožní dobré a rozumné rozhodování. V lásce se pokuste nechtít všechno najednou, lepší je dávkovat dobré věci po malých kouscích. Pozor vaše forma bude výrazně slabší, navíc ji mohou ovlivňovat i časté změny nálad.

4. Rak – pokuste se osvobodit co nejvíce svou představivost. Zvláště rozum by jí neměl stát v cestě. Až do pátku bude podle horoskopu pro vás nejdůležitější kreativita. A o víkendu si vychutnávejte efekty. Objeví se nějaká informace či možnost, díky které se vám může podařit urychlit nějaké plány. Využijte jí. Ve věcech lásky budete kolem sebe šířit velmi přitažlivou auru, která bude působit na osoby opačného pohlaví.  Budete se cítit lenivější než obvykle, ale není moc dobrý nápad tomu podlehnout. Vaše tělo se potřebuje rozhýbat.

5. Lev – pozitivní přístup k životu vám nyní může pomoci otevřít nějaké zavřené dveře. Takže pamatujte, každá láhev je poloplná a ne poloprázdná. Buďte velmi ostražití, pokuste se bleskurychle a pružně reagovat na různé neočekávané situace, které se tento týden objeví. Víkend nebude časem ideálního odpočinku. S partnerem se budete na začátku trochu více hádat, ale potom se pochopíte a bouře bude mít význam pouze pro tu sklenici vody, kde se ve skutečnosti odehrála. Budete hodně ospalí, ale nespěte více než vaše tělo potřebuje, protože tím se únavy nezbavíte.


6. Panna – budou vás přitahovat nové situace. Pokuste se co nejvíce zajímat o věci, které nejsou spojené s vaším každodenním fungováním. Jestli vás rozčilují nějaké změny ve vaší práci, nebojte se to jasně říci a navrhnout zlepšení, přinese vám to body, protože podobný názor má více lidí, jen to neumí tak dobře říci. Nějaká zajímavá osoba se bude snažit upoutat vaši pozornost. Pokud máte partnera, nebuďte hrubí, může se vám v budoucnu hodit. Dejte si pozor na spěch, může mít špatný vliv na vaše zdraví.

7. Váhy – buďte hodně spontánní. Nejlepší to bude v situacích, kdy vás bude pozorovat a hlavně hodnotit více důležitých lidí. Jde o přirozenost, jakýkoliv její opak bude velmi rychle odhalen a nebude moc pozitivní. V pracovních věcech se pokuste být trošičku více originální, nesmí to být nějaký extrém, ale prostě vedlejší cesta, která dá trošku jiný výhled než obvykle. Budete hodně v oblibě, společenský život by měl být to pravé ořechové. Partnera nechte doma a pokud ho nemáte, čas nabrousit drápy a vyrazit na lov. Vaše tělo by chtělo více kyslíku a také vitamíny. S druhý pomůže malá úprava jídelníčku, s druhým například běhání.

8. Štír – máte hodně nápadů a také spoustu elánu do práce a to je rovnou půlka úspěchu, který je vám souzen. Jen si dejte pozor na někoho, kdo zlehčuje vaše činy. Pokud tento týden budete mít nějaké prověrky či zkoušky či jiné věci podobného typu, nemusíte se tolik stresovat, s trochou snahy a přípravy vše dopadne úplně výtečně. Tento týden vám láska může docela zajímavě zamíchat karty. Bude vyskakovat jako čertík z krabičky v naprosto nečekaných situacích. Dejte si větší pozor na pleť a vlasy.

9. Střelec – nejbližší dny budou podle horoskopu hodně náročné, oddych by měl přijít ve čtvrtek, ale potom zase se objeví něco nového a důležitého, co bude vyžadovat vaši plnou koncentraci. Nenechte se tento týden rozptylovat bezvýznamnými záležitostmi. Někdo se vás bude snažit vtáhnout do hádky, slušně ale razantně ho odkažte do patřičných mezí. Ve vztahu se nesnažte připsat druhé straně více hříchů než má doopravdy. A rozhodně nepřehazujte na partnera své vlastní průšvihy. Poctivost ve všem vám doma zajistí hezký týden. Vaše forma bude střídavá, pokud to půjde, večery věnujte odpočinku.

10. Kozoroh – buďte co nejvíce pružní. Hlavně si musíte hodně věřit, část vašich neúspěchů byla způsobena celkovým pesimismem. Jak se říká, víra hory přenáší. Změňte něco a budete mít otevřené dveře k hezkému finančnímu úspěchu, který si opravdu už zasloužíte. Nebraňte se před láskou. Prostě milujte a nevyžadujte nic za to. Ono se to samo objeví a rozhodně nebudete škodní. Vaše zdraví by mělo být průměrné, ale není se čeho bát. Jediné co by bylo dobré, je trošku více obměňovat jídelníček.

11. Vodnář – tento týden vám horoskop doporučuje, abyste se řídili heslem, že nic není tak dokonalé ani tak špatné, jako to na první pohled vypadá. Potkáte několik lidí, pokuste se být co nejvíce objektivní. I když ve vás budou vzbuzovat různé výrazné pocity, pokuste se posuzovat hlavně podle toho čím jsou doopravdy, pod povrchem a ne tím co je vidět na první pohled. Ve vztahu hledejte to co vás spojuje, to co vás rozděluje není až tak důležité. Přinejmenším pro tento týden. Nepřepínejte své síly, máte jich omezené množství a musíte je rozložit dobře na celý týden.

12. Ryby – budete mít opravdu slušných sedm dní před sebou, ale má to jednu podmínku. Musíte si být jasně vědomi toho, co chcete a jakým způsobem toho dosáhnete. Nebojte se přicházet s novými nápady, buďte hodně iniciativní. Je před vámi šance na vylepšení domácí kasy. V lásce bude vše žhavější než obvykle, vyžadujte od své druhé polovičky, aby k vám byla co nejpozornější. Nějaký dárek vůbec neuškodí. Pokud už delší dobu se chcete zbavit nějakých zlých návyků a nebo prostě začít žít zdravěji, začněte s tím hned.