Horoskopy od 19-03-2012 do 25-03-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvanáctý týden roku 2012

1. Beran – pracovní záležitosti by vám měly přinést hodně potěšení. Celý tento týden je velmi dobrý pro zahájení nových projektů. Pokud ale budete chtít jen upravit něco starého a ne vytvořit nové, dělejte to do středy. Později nebude dobrý čas. Budete hodně přitažliví pro osoby opačného pohlaví, dá se to využít i jako zbraň a nebo se prostě můžete jen bavit. Pokud byl nějaký problém, nenechte se odbýt jen komplimenty či květinou. Měli byste mít velmi slušnou kondici, zdokonalte svůj vzhled.

2. Býk – pracovně vás čeká velké množství povinností, nejvíce by jich mělo být na začátku týdne. S trochou snahy by se vám mělo podařit vše ukončit brzy, aby vám to nezasahovalo do víkendu. Pokud možno celý týden si hlídejte výdaje, abyste nepřekročili nepřekročitelnou hranici. Budete snít o romantických situacích, ale tento týden to nebude. Pokud jste měli před nedávnem s partnerem nějaké spory, hrozí recidiva. Dejte si na sebe pozor, váš organismus je oslabený.

3. Blíženci – hlídejte si osoby o kterých víte, že nejsou vůči vám přátelsky naladěné. Tento týden jejich zloba dosáhne vrcholu a může vám velmi ublížit. Pokud někdo bude zpochybňovat vaše kompetence, ukažte své nejlepší schopnosti. Koncentrujte se hlavně na rodině, nenechte se tentokrát rozptýlit ničím jiným než jsou vztahy v ní a případně budoucnost. Nejlepším receptem na dobrý pocit a hodně energie je vyhýbat se zbytečným stresům.

4. Rak – mělo by se vám docela jednoduše podařit vyřídit většinu pravidelných povinností, takže byste mohli mít trochu více času na své vlastní záležitosti. Ale samozřejmě pokud volný čas věnujete práci, tak si rozhodně neublížíte. Spíše naopak. Pokud hledáte partnera, horoskop říká, že tento týden určitě může být zajímavý. Jen vás varuje před osobami, které příliš přetékají sebevědomím. Pokud máte nějaké zdravotní zlozvyky, pokuste se trošku brzdit. Ideál by bylo skončit, ale ne vždy je vůle a chuť. A i omezení může pomoci vašemu zdraví.

5.  Lev – tento týden určitě sázejte na týmovou práci. A snažte se jak o roli organizátora tak i pracovníka – pokud vše budete řídit jen z odstupem, velmi jednoduše se mohou objevit zbytečné a hloupé chyby, které byste vy neudělali. Může se objevit větší hotovost. Ve věcech týkajících se vašeho srdíčka, sázejte na překvapení. Z těch by tento týden mělo vyjít nejvíce radosti. Měli byste mít slušnou formu. Ale nesmíte zapomínat na prevenci a rozhodně se tento týden vyhýbejte přejídání.


6. Panna – snažte se nikoho nekritizovat. Možná to někdy jinak nepůjde, ale v takové situaci se vyhýbejte jakékoliv jízlivosti a zlomyslnostem a pokuste se kritiku ukázat co nejobjektivněji případně vyzdvihněte i nějaká pozitiva. Můžete si udělat velkého nepřítele. V partnerském vztahu popřemýšlejte jestli čirou náhodou nejste příliš tvrdohlaví. Někdy je dobré o dva kroky ustoupit, abyste v budoucnu mohli jít do předu o deset. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, které trvají již delší dobu, rozhodně jděte za doktorem. Samo to už určitě nepřejde.

7. Váhy – pokud jste poslední týdny dělali hodně práce s partnery či spolupracovníky, tento týden jim pořádně koukejte na prsty. Nějaký z nich začíná vás zneužívat  a přemýšlí o něčem nekalém. Pokud budete připraveni, nic zlého nehrozí. V pracovní části týdne si vyřiďte všechny úřední záležitosti. Opuštěným Váhám horoskop radí, aby si užívaly život a nehleděly nyní tolik do budoucna. Carpe diem. V partnerských vztazích by mělo být velmi příjemně. Postarejte se trochu více o svou formu a nepřetěžujte ničím organismus.

8. Štír – pokud plánujete novou práci, tento týden by se mohla ukázat nějaká velmi zajímavá nabídka. Je nutno jít jen tomu štěstí trochu naproti. Pokud vám někdo dluží peníze, přitlačte trochu více, je zde velká možnost, že alespoň něco splatí. Štíři, kteří hledají lásku budou tento týden snít o romantice, ale výhled na následujících sedm dní není moc optimistický. Asi nejlepší šance jsou v sobotu. Pokud žijete s partnerem, najděte nějaký důvod k oslavě. Vyhýbejte se jakémukoliv přehánění. Pokud máte rádi sladkosti, vyhněte se jim tento týden.

9. Střelec – pokud s někým soupeříte, hodně sledujte to, co dělá. Tento týden vymyslí nějaký velmi překvapivý tah, na který by byla dobrá určitá protireakce. Mějte vždy po ruce několik záložních plánů, co kdyby náhodou. Občas vaší nejsilnější zbraní v tomto týdnu bude obyčejný, ale přesto velmi působivý, úsměv. Lásku můžete najít, ale bude to ve velmi netradiční a hlavně spíše neromantické situaci. Možná to bude nějak spojené s dopravou. Zapomnětlivost se nezapomíná. Obecně by vás měla čekat velmi dobrá forma a zdravotní problémy by měly být buď žádné nebo minimální.

10. Kozoroh – tento týden se budete muset hodně soustředit. Drobnosti vás můžou nepříjemně překvapit, tak se snažte mít vše dotažené úplně do konce dříve než je potřeba. Díky tomu získáte více času na případné reakce. Pokud se objeví lukrativní nabídky od neznámých, vyhýbejte se jim. Finance přijdou brzy. Nedostupnost může být vaší největší zbraní ve všech věcech, které se týkají lásky. Mnohem více nyní získáte odmítáním. Pozor na páteř, cvičením vyřešíte hodně problémů.

11. Vodnář –  rozhodně nyní nic neměňte. V pracovních věcech se snažte držet stereotypu a prostě si jen udělejte své. Jakákoliv originalita vám nyní jen uškodí a to velmi. Nejvíce jiné oslníte tím, že uděláte své a to co nejprofesionálnějším způsobem. Pokud jste přemýšleli o tom, že by bylo dobré partnera trošku podráždit a případně vyvolat i jeho menší žárlivost, nedělejte to. Efekty takového přístupu mohou být velmi negativní. Mnohem více dosáhnete smířlivostí.  Oblékání přizpůsobujte počasí a ne módním požadavkům jestli nechcete nějaké zdravotní problémy.

12. Ryby – tento týden by měl být opravdu hodně stresující. Nejlepší bude, když si to uvědomíte rovnou v pondělí a připravíte se na to. S klidným přístupem se vám podaří vše zvládnout, pokud začnete zmatkovat, čekají vás problémy vynikající z vynucených chyb. Ve finančních záležitostech se řiďte intuicí. Máte šanci na nějaké zajímavé známosti. Ve pátek se vám může ozvat někdo z minulosti. Hýbejte se více, nepodceňujte malé zdravotní problémy.