Horoskopy od 11-06-2012 do 17-06-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý čtvrtý týden roku 2012

1. Beran – dejte si pozor, vaši soupeři nespí a tento týden jsou schopni využít sebemenší vaši chybičku ve svůj prospěch. Čekejte určité překvapivé výdaje někdy po polovině týdne. Bude to nutnost, kterou je ale nutno vyřídit. Pokuste se najít pár chvil pro vážnější rozhovor se svým partnerem, díky tomu vyřešíte nějaký dlouhodobý průšvih. Kdo je single, toho si podle horoskopu Amor moc neoblíbí. Následujících sedm dní bude velmi důležitý pohyb. Při jeho nedostatku budete mít výrazně větší zdravotní problémy.

2. Býk – pokud se s někým hodně hádáte, pokuste se tento týden najít nějaký způsob, jak spor pokud možno vyřešit a nebo alespoň odsunout jeho efekty na další týdny. V úterý a pátek budete potřebovat docela dost diplomatických schopností na řešení závažných problémů. Tento týden můžete mít pocit, že váš partner vás buď naprosto dokonale miluje nebo vás úplně ignoruje. Je to ale známka vaší osobní přecitlivělosti. Ve skutečnosti je vše v naprosté normě. Hrozí vám prob lémy s klouby a páteří.

3. Blíženci  –  pokud vás čeká nějaká významná životní zkouška, tak nemůže být lepší moment než tento týden. Vaše intelektuální forma bude výrazně vyšší než obvykle a zvláště pokud se budou věci týkat něčeho praktického, tak se vám bude dařit. Na úřadech se obávejte lidí s negativním nastavením. Blíženci bez partnera by měli vyhledávat situace, kde se koncentruje opačné pohlaví a hledat pochopení pro jeho zájmy. Ti co partnera mají, bohužel budou mít problém se zbytečnými hádkami. Vaše psychická i fyzická forma je opravdu dobrá, je nutno si to přiznat a vše bude lepší.

4. Rak – aktuálně vám horoskop doporučuje co největší sebejistotu. Nesmíte lidem kolem vás ukázat, že o čemkoliv pochybujete. Musí si myslet, že vše je prostě pro vás samozřejmos (i kdybyste si o tom v duchu mysleli cokoliv). Souběžně buďte opatrní, zvláště na naprosto náhle projevené sympatie či nečekanou podporu. Rodinný život to je heslo Raka pro tento týden. Raci, kteří nejsou ve vztahu mohou nyní jednoduše získat hodně pozornosti, ale vše je jen přelétavé. Váš organismus je nyní velmi citlivý na libovolnou infekci.

5. Lev – v púracovních věcech se pokuste vyhýbat samostatným závažným rozhodnutím. Pokud je neb ude možno odložit do dalšího týdne, řešte vše konzultací s lidmi, kteří by mohli danému tématu dobře rozumět. Vaše srdce bude nyní mít touhu vyzkoušet něco nového, lepšího. Nastává období, které může být krásné pro lidi bez partnera, ale také může býr prokletím pro ty, co ve svazku žijí. A mají nějaké pochybnosti. Psychická forma by měla být velmi slušná. Dejte si jen pozor na různé nečekané úrazy.


6. Panna – v pracovních věcech se pokuste co nejpečlivěji zajistit svá zadní kolečka. I když máte dojem, že vše je bezpečné, ověřte si alespoň nejzákladnější věci. Chyba může být v nějakém malém, téměř bezvýznamném detailu. Nejklidnější situace je nyní u všech, co mají trvalý a také dobrý partnerský vztah. U jiných se objeví spousta divných a velmi výrazných emocí. Z hlediska zdraví se prostě mějte rádi. Pokud vám někdo bude říkat, že péče o sebe je špatná, odpálkujte ho s tím, že nemůžete se starat o jiné, pokud vy sami nebudete v pořádku.

7. Váhy – tento týden by měl být spíše klidný a tvz. průměrný. Měli byste pracovně řešit spíše jen ty obvyklé povinnosti a nic nového by vám nemělo kazit plány. Proto je to velmi dobrý čas na dohánění různých drobností z minula. Váhám v partnerském vztahu by jejich životní láska měla ukázat, proč vlastně jsou spolu. Proč je ten život ve dvou to nejdůležitější. Při problémech hledejte vrbu mezi nejlepšími přáteli. Nestyďte se, váš stud nesmí omezit péči o zdraví,.

8. Štír – v tomto týdnu by se podle horoskopu měla zlepšit vaše finanční situace. Nebude to ale způsobeno nějakou vaší pečlivou činností, náhoda ale někdy není blbec ale přítel. Pracovně je dobré se koncentrovat na vylepšeních a změnách. V partnerských vztazích si dávejte pozor na lidi kolem, někdo se bude snažit vám hodně pokazit domácí atmosféru. Pokuste se ho odsunout od vašeho vztahu co nejdál. Asi největším zdravotním problémem bude pro vás stres, jestli se vám podaří najít způsob, jak ho eliminovat, máte vyhráno.

9. Střelec – měli byste mít čím dál tím více různých povinností. Je to nyní nejlepší situace, kdy byste měli popřemýšlet o tom, jestli by to opravdu nechtělo nějakou významnou změnu. Opačné pohlaví bude pod vlivem vašeho osobního kouzla, tuto záležitost je možno využít jak ve stálém vztahu tak i u osob, co partnera ještě nemají. Dejte si pozor na kůži a veškeré kožní problémy a jiné podobné věci.

10. Kozoroh – jestli máte nějaký pracovní cíl, pokuste se být důslední. Nemusíte přehánět, ale to co máte určené jako povinnosti na nejbližší dny, dodržte. A budete moci si vychutnat opravdu velmi sladké ovoce. Pokud máte partnera, naznačte miláčkovi, že láska prochází žaludkem, ale vařit se může mimo domov. A nebo udělejte něco božského. Dobrá fyzická forma bude váš nejlepší přítel. A v případě psychických problémů, jděte si zaběhat.

11. Vodnář – pokud přijdete s nějakým plánem, tak se vám podaří pro něj získat fanoušky mezit těmi, které nemáte rádi. Ti kteří vás podporují, vás budou spíše odrazovat. A pravdu mají ti první. Je nutno najít velkou dávku diplomacie pro nejbližší týden.   Nechte se obletovat, nechte se uznávat, sakryš, když ne nyní, tak kdy ? Pro opačné pohlaví budete atraktivní a bylo by dobré takovou situaci využít. Pokud jste se rozhodli pro nějaký závažnější zdravotnický zákrok, pokuste se ho odložit. Tento týden nezasahujte do organismu.

12. Ryby – v pracovních věcech může přijít nějaký větší úspěch. Bude očekávaný, ale ne v těchto dnech. Radujte se i přes nějaké dílčí problémy. Dlouhé cesty dokážou stmelovat, krátké noc nenaruší. Ryba, která je single, by podle horoskopu měla vyzkoušet trochu více tajuplného přístupu při seznamování. Není nutno odkrývat všechny karty. Ryby, které životem plavou ve dvojici, si nyní mohou dělat co chtějí a to pokud možno ve společnosti přátel. Bylo by dobré se co nejvíce věnovat pohy bu. Zdravá energie je základ. Pokud pijete kávu, pijte jí co nejméně a nebo co nejslabší.