Horoskopy od 30-07-2012 do 05-08-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý první týden roku 2012

1. Beran –  máte šanci uspět v oborech, kde jste zatím nijak výrazně neexcelovali. Navíc se můžete naučit i něco zajímavého. Bude před vámi nějaká pracovní výzva, na kterou budete mít jen omezený čas, ale odměna či ohodnocení by mělo být opravdu nadprůměrné. Nebojte se tento týden projevovat své city. Dávejte si pozor při řízení auta, kola nebo motocyklu, také byste si měli dávat pozor na různé ostré předměty.

2. Býk – neposlouchejte to, co vám říkají náhodně potkaní lidé. Zvláště pokud vám budou radit ve finančních nebo pracovních záležitostech. Nikdy nevíte, jaké mají úmysly. Pracovní rozhodnutí dělejte v klidné atmosféře, nenechte se nikým tlačit ke zdi a k nějakému zbrklému postupu. Pokud máte v lásce nějaký problém, upřímný rozhovor, kde vysvětlíte co a jak, by měl vše změnit k lepšímu. Potřebujete odpočinek, ale u televize se neodpočívá. Měli byste chodit na procházky.

3. Blíženci – kontakty s novými lidmi budou důležité pro další vývoj vaší budoucnosti. Snažte se s každým vycházet co nejlépe, nesouhlas nesdělujte otevřeně, počkejte na lepší příležitost. Tento týden byste měli co nejvíce vsadit na výřečnost, kde ji de využít, tam ji využijte. Pokud nemáte partnera, nyní se pořádně rozhlédněte kolem sebe, šance může být jen jedna. Budete mít dobrou tzv. kondičku, ale to neznamená, že byste se měli strhnout.

4. Rak – tento týden berte spíše relaxačně. Přeci jen je léto a člověk by neměl být neustále v jednom kole. I  v práci lze najít činnost, která od vás nebude chtít tolik času a námahy. Budou nějaké překážky jen někdy kolem čtvrtka, s trochou pečlivosti a přípravy je překonáte bez větších problémů. Nenavazujte nové známosti, s partnerem se vydejte na nějaké známé a oblíbené místo. O víkendu může být hezký výlet. Dejte si pozor na výšky, tam hrozí úrazy.

5. Lev – od začátku týdne budete pod určitým tlakem, ale nenechte se zmást. Stačí, když budete dělat dobře své povinnosti, dodržíte předem určené termíny a vše stihnete bez nejmenších problémů. Pokud začnete řešit věci ve stresu, začnete zapomínat a uděláte chyby. Ve vztazích čekejte jisté uklidnění rozbouřené situace, pokud partnera nemáte,  flirtujte a užívejte si léto. Nebudete mít důvod naříkat na zdraví, co takhle se postarat o svůj vzhled ?


6. Panna – rozhodněte se, co je pro vás opravdu důležité. Tento týden je dobré naplánovat různé pracovní postupy, nebojte se případně vycouvat ze začaté práce či špatně vybrané cesty a udělejte vše znovu, ale za to výrazně lépe. Jestli se vám zdá, že na něco neustále zapomínáte, začněte si povinnosti poznamenávat. I ve vztazích je dobré jednou za čas osvěžit atmosféru tím, co bylo v nejromantičtějších a nejžhavějších počátcích. Tento týden je dobré vyhledat lékaře a poradit se ohledně zdravotního stavu.

7. Váhy – k pondělku ještě přistupujte klidně, jako ke každému všednímu pracovnímu dni. Ale poté nasměrujte svou energii na jednu činnost a jeďte až do pátku na sto padesát procent. Podaří se vám dosáhnout za pár dní tolik, co jindy děláte i měsíc. Vyhýbejte se flirtování a různým nepříliš jasným situacím, které by mohly mít nějaký romantický podtext, tento týden vám rozhodně Amor nefandí. Energie budete mít hodně, ale je zde také vyšší riziko nějakého zranění.

8. Štír – nesnažte se tento týden vyhovět všem a všemu, protože nevyhovíte nikomu a ničemu. Každý musí pochopit, že se nemůžete rozdvojit. A pokud budete mít na výběr práce nebo rodina, lidství vám jasně napoví, pro co se máte rozhodnout. Hlídejte se při nákupech, raději si berte jen omezené množství peněz a kreditní kartu nechte doma. Horoskop vám doporučuje, abyste vsadili na smířlivost a pochopení. Partner nyní nebude telepatem. Budou dny lepší, ale také dny horší, snažte se udržet zdravou životosprávu.

9. Střelec – můžete u sebe objevit nějaké nové zájmy, které byste mohli výrazně rozvinout a v budoucnu by vám to mohlo přinést docela zajímavý zisk. Budete mít nějakou příležitost cestovat, ale nebude to asi povinné, případně bude možno se cestě i vyhnout. Šíp bůžka lásky vás může zasáhnout v jakékoliv situaci a na jakémkoliv místě. Ani doma nebudete úplně v bezpečí. Jestli máte rádi sportovní či fysické aktivity, tento týden by měl být pro vás to pravé ořechové.

10. Kozoroh – nejlepším spojencem dlouhodobých plánů bývá rozum. Pokud nebudete jen snít a opřete se o realitu, všechno co si vymyslíte vyjde. Nedovolte, aby někdo, kdo je průbojnější, těžil z vaší práce a nápadů. City a láska budou v normě, většina věcí bude záviset na vašem chování a přístupu. Využijte toho, že v létě je hodně vitamínů dostupných v té nejlepší, přirozené podobě. Pilulky jsou určené na zimu – a to jen pro ty opravdu oslabené.

11. Vodnář – pokuste se v práci nechat lidi kolem vás na pokoji. Ptejte se jich co nejméně, pokud možno od nich nic nežádejte. Tento týden nepřeje vašim pracovním kontaktům s okolím, nejlepší by bylo, kdybyste se mohli někde zavřít nebo vyjet na dovolenou. Budete velmi přitažliví pro opačné pohlaví, ale je s tím spojen háček. Může to vyvolat i spoustu konfliktních situací, kdy se o vaši pozornost bude ucházet více lidí. Dobrá nálada by se měla odrazit na dobrém zdraví, a samozřejmě špatná vám nic pozitivního nedodá.

12. Ryby – pokud vás někdo pozve na nějakou zajímavou pracovní či obchodní událost, nevymlouvejte se a hledejte tam poznání. Peněz by mělo být tento týden dost, možná si jen na začátku vyřiďte všechny povinné platby a potom radostně utrácejte. Horoskop věští klid domácnostem, rodinný krb by měl příjemně praskat, večer na nebi blikají hvězdy, takových chvílí si člověk často cení. Pokud máte problémy s pletí, problém může být v jídelníčku, podívejte se na něj pečlivěji.