Horoskopy od 27-08-2012 do 02-09-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý pátý týden roku 2012

1. Beran –  podaří se vám vyřešit hodně problémů, ale má to jednu malou podmínku. Nesmíte si, ve chvíli kdy překážky objevíte, začít hrát na pštrosa. Hlava v písku nic neřeší. Pracovní záležitosti také budou spojeny s rozhodováním, nyní zodpovědnost bude na vás. Čeká vás nějaké krátkodobé okouzlení někým opačného pohlaví. Ale opravdu jen krátkodobé. Forma je slušná, ale pokud máte nějaký zlozvyk, tak může vyvolat potíže.

2. Býk – větší dávka energie vám umožní stihnout toho více, než bylo v posledních týdnech zvykem. Díky tomu by se vám mohlo trošku zvětšit i svůj majetek a nebo dosáhnout nějakého zajímavého finančního úspěchu. Jen u investic požádejte někoho o radu. Pokud doma byla už s partnerem delší dobu nuda, vymyslete nějakou zajímavou činnost, která by ho mohla rozhýbat. Zábava večer a nebo nějaká cesta by mohly být ideální. Trošku zpomalte u všech fyzicky náročnějších činností, není nutno se jim vyhýbat, jen je dělejte pomaleji a s rozvahou.

3. Blíženci – jestli chcete dosáhnout úspěch, věnujte se své činnosti co nejpečlivěji. Pokud něco budete chtít odfláknout, odrazí se to negativně na vašem hodnocení. Dělte spravedlivě čas mezi domácností a společenským životem, to první by mělo být nyní přeci jen trochu důležitější. Pokud máte nějaké problémy při jídle a po jídle, skočte si za lékařem. Vážnější potíže lze zastavit.

4. Rak – měli byste mít hodně šťastnou ruku ve finančních záležitostech. Buď budete mít možnost dobře investovat a nebo objevíte zajímavé příležitosti k výdělku a nebo prostě spadne mana z nebe. V lásce nastanou nějaké zajímavé situace. A to z pozitivního hlediska. Kdo ví, možná flirt, možná něco víc a nebo nějaká romantická situace, následujících sedm dní ukáže. Masáže jsou fajn a tělu by pomohly, ale ještě lepší by bylo pravidelné cvičení.

5. Lev – nabídka, kterou vám někdo učiní, bude výrazně méně výhodná, než to bude na první pohled vypadat. Nenechte se opít rohlíkem a chtějte více. Společenské události a nebo nějaký zajímavější večerní život by měli udělat z druhé poloviny následujícího týdne velmi milý čas. Pokud máte s partnerem nějaký spor, můžete prominout, ale pouze pokud i druhá strana ustoupí. Vyhýbejte se stresovým situacím.


6. Panna – můžete začít nějaký nový projekt, případně se rozhodnout pro nějakou zajímavější investici. Do středy řešte každodenní povinnosti, poté se věnujte více budoucnosti a plánům na ni. Vaše osobní kouzlo nebude malé, takže kdo ví co se může stát. Na opačné pohlaví byste měli působit magneticky. Jediné co byste si zdravotně měli tento týden hlídat, jsou kalorie.

7. Váhy – tento týden nikoho neoslníte svými nápady, i kdyby byly sebelepší. Takže se řiďte základním příslovím o sviních a perlách a nechte si vše na nějaký lepší čas. Věnujte se hlavně sobě a klasickým pracovním povinnostem, nedělejte více než je nutné. V lásce a romantice čekejte nějaká zajímavá překvapení. Nebojte se vyzkoušet nové, třeba se před vámi objeví nový svět. Zdraví by mělo být celkem slušné, ale zase nečekejte nějaké zázraky. Takže spíše hledejte zdroje energie a nevydávejte ji zbytečně.

8. Štír – nějaká osoba z vašeho okolí vám zabere hodně času, který byste ale jinak měli věnovat práci. Nebude příliš možné se tomu vyhnout. A nebylo by to ani rozumné, protože brzy bude mluvit i do vašeho osudu. A je o co bojovat. Pokud nemáte partnera a nevěříte na lásku na první pohled, horoskop naznačuje, že by se to tento týden mohlo změnit. Pozorujte své reakce. Dávejte si pozor na výšky.

9. Střelec – nic významného se tento týden dít nebude. Jenom si dejte větší pozor na lidi, kterým nevěříte. Vaše předtuchy vás nejlépe budou varovat před různými problémy. Možná by bylo zajímavé se angažovat i nějak ve vašem okolí. Ve vztahu neslibujete nic, co byste nechtěli splnit. A od partnera vyžadujte, aby jeho slovo bylo pevnější než skála. Jinak se i sebelepší vztah může rozpadnout. Ne každý týden se hodí na překonávání různých rekordů, někdy stačí jen zdravě žít a víc už není nutno.

10. Kozoroh – horoskop říká, že klidně můžete měnit práci a nebo hledat nové příležitosti pro zvýšení svých příjmů. Tento týden je vám v pracovních záležitostech velmi nakloněn, takže stačí se nebát a pořádně to využít. Můžete i trochu urychlit realizaci nějakých plánů. Váš partner se vám bude zdát atraktivnější. Dejte mu to najevo a situace bude oboustranná. Forma by měla být dobrá, jen musíte více cvičit nebo se hýbat. Tělo se na konci léta dožaduje co největšího množství pohybu.

11. Vodnář – v práci se koncentrujte na důležitém a vyhýbejte se různým drobnostem, které by vás mohly rozptylovat. Také pokud se kolem vás odehrávají různá spiknutí či intriky, neangažujte se. Ať si to prožívají jiní a vy si řešte jen to, co se týká pouze vás. Kdo chce ve vztahu něco změnit, musí si nejdříve sednout v klidu sám se sebou a postavit si otázky co chcete a jak toho nejlépe dosáhnout. Teprve poté o tom promluvte s partnerem. Buďte co nejopatrnější, v situacích, kdy budete nejvíce rozčileni vám hrozí nějaký úraz či zdravotní problém.

12. Ryby – tento týden vám nejlépe půjdou všechny záležitosti, které se budou opírat o asertivitu. Tento týden může být velmi úspěšný, pokud se věci boudou řešit na různých setkáních. Hledejte nové výzvy. Někdo by vám měl naznačit, že ho zajímáte. Pokud na to máte čas a náladu, proč si jen tak neužít. Ale nečekejte zemětřesení. Konec léta by neměl znamenat konec sportovních aktivit, pokud nějaký sport nejde, najděte za něj náhradu