Horoskopy od 01-10-2012 do 07-10-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý týden roku 2012

1. Beran – čekají vás nějaké komplikovanější vztahy s někým pracovně důležitým. Pokud přemýšlíte o samostatnosti, pokuste se ještě týden dva počkat, teď není dobrý čas. Pokud hledáte partnera, nyní by podle horoskopu byl pro vás rozhodně nejzajímavější Rak. V partnerských vztazích zmatky a hádky. Večer relaxujte, odpoledne věnujte pohybu.

2. Býk – máte šanci pracovně získat to, o co se snažíte už delší dobu a stále vám to nějak unikalo mezi prsty. Bude to vyžadovat jen trochu více píle. Tento týden přijde jistá finanční stabilita. Mezilidské vztahy a láska vám tento týden ukážou tu svou složitější tvář. Někdy je to ale nutno vydržet, nedá se nic dělat, ne každý den je první máj. Dávejte si na sebe pozor, buďte opatrní mimo byt či dům.

3. Blíženci – díky trpělivosti a pečlivosti se vám nyní může podařit malý zázrak. Bude ohodnocen nejen pochvalou, takže stojí za to si dát opravdu záležet. Nepočítejte příliš s nějakou velkou láskou nebo nějakými romantickými situacemi. Na druhou stranu vás nečeká ani nějaká velká krize. Takový obyčejný nudný týden. Můžete mít problém s nějakou alergií či alergickou reakcí. Nepodceňujte ji.

4. Rak – v pracovním kolektivu byste měli být oblíbeni, přistupujte k lidem pozitivně a podaří se vám získat pomoc i ve věcech, kde jste čekali, že vše bude jen na vašem hřbetu. Štěstí vám nyní půjde hodně naproti. Abyste se ve věcech lásky cítili dobře, musíte se nyní řídit více rozumem než srdcem. To druhé by vás zavedlo jen do bludiště bolesti. Bavte se a radujte se, jen to nepřehánějte a najděte trochu času na spánek, ten vám nyní bude chybět nejvíce.

5. Lev – vaše odbornost by měla oslovit nadřízeného nebo nějakého důležitého obchodního partnera. Nebojte se ukázat vše, na co máte a pak jen čekejte finanční benefity. Někomu může záležet na tom, aby se váš partnerský vztah potácel v krizi. Zjistěte o koho jde a dejte mu jasně najevo, že vám do života nemá mluvit. A s partnerem si někam večer vyskočte.  Udělejte něco pro své zdraví, zkontrolujte si jídelníček a pohybové aktivity.


6. Panna – sice vám nikdo nebude říkat, že něco neumíte, ale budete cítit neustálý pohled upřený na vaše ruce. Bude to znervózňující, ale musíte to vydržet a nedejte na sobě nic poznat. Pokud první tři dny proběhnou bez problému, i zbytek týdne bude ok.  U opačného pohlaví vzbudíte nadšení, ale na nové známosti se koukejte hodně skrz prsty. Rozcvičujte hodně dolní končetiny.

7. Váhy – výtečný čas pro nové výzvy. Pokud máte nějaký ambiciózní plán, začněte ho realizovat, protože když budete čekat příliš dlouho, může se stát, že vás někdo předběhne. A to vám nestojí za to. Ve společnosti budete velmi vítaní, je možné to využít pro nějaký flirt a kdo ví, jestli ten se později nepřerodí v něco hlubšího a trvalého. Pokud uvidíte za oknem jen trochu slunce, jděte na procházku, vaše tělo ho potřebuje.

8.  Štír – koncentrujte se hlavně na normální každodenní záležitosti a snažte se udržovat co nejlepší kontakty s okolím. Horoskop předvídá, že vám někdo může házet klacky pod nohy a je proto dobré mít nějaké zázemí a jistotu časové rezervy. V partnerských vztazích by se měla trochu uklidnit situace a většina hádek by měla být již minulostí. Vyhýbejte se rozdloubávání starých sporů. Zařaďte do jídelníčku sezónní ovoce a zeleninu ze střední Evropy.

9. Střelec –  vaší pracovní pozici by nemělo nic hrozit. Takže si můžete trochu povolit režim, případně se věnovat více i jiným aktivitám než jen pracovním. Jen nezapomínejte na úřady, ty nemají příliš mnoho trpělivosti a už včera mohlo být pozdě. Váš partner může začít žárlit, i kdyby to měla být hloupost, nedělejte nic, co by domácí dusno jen zhoršovalo a podezření posilovalo. Mohou se objevit problémy s páteří nebo klouby.

10. Kozoroh – můžete  mít trochu pocit, že vše co děláte je k ničemu a nic nového starou prací nemůžete dosáhnout. Zajímavá finanční injekce by vás mohla mírně vyvést z omylu. Rodinný život a partnerský vztah by vám měly přinést opravdu hodně radosti. Pokud žijete sami, můžete s tím nyní něco udělat. Více odpočívejte a spánku věnujte aspoň osm hodin – může to být i celkem za celý den.

11. Vodnář – buďte co nejvíce přející k lidem, pokud jim nemůžete podat pomocnou ruku, pochvalte je nebo se na ně alespoň usmějte. Díky tomu získáte spojence do nějakého pracovního sporu, který vám ke konci tohoto týdne hrozí. Je to dobrý čas pro dlouhodobá partnerská rozhodnutí. Nemusí být jen ohledně toho, co je ve vztahu, ale i o směrování celé rodiny.  Pozor, nyní je pro Vodnáře zvýšené riziko různých otrav. Jezte pokud možno domácí ověřenou stravu.

12. Ryby – vaše práce by vám nyní měla přinášet více potěšení. Buď se vám něco zvláštního podaří a nebo prostě na vás lépe dopadnou paprsky slunce a celkově se vám bude zdát, že vše je pracovně na té nejlepší cestě.  Finanční situace bude průměrná, vynechejte různé extravagance. Mohou vás překvapit nějaké požadavky vašeho partnera, dobře si promyslete, jestli je chcete splnit. Jestli ne, musíte to jednoznačně říci. Dejte si pozor na hmyz, zvláště na klišťata, která vás stále ještě mohou nakazit.