Kozoroh – horoskop na rok 2013

Nesmíte si dělat iluze. Pro Kozorohy je velmi důležité, aby celý rok hodnotili svůj život, šance, ale také celé okolí co nejvíce realisticky. Rozhodně by neměli na nic koukat růžovými brýlemi. Ačkoliv je v životě nutné být optimistou, protože poté je i člověk zdravější, silná dávka skepticismu vám tentokrát jen prospěje. Bude dobré, když se připravíte spíše na horší varianty … protože když nepřijdou, budete mít velmi silný pozitivní zážitek. A krachy, které jsou nedílnou součástí lidského života a v roce 2013 se jim párkrát nevyhnete, rozhodně méně bolí připravené. Rok by měl být pro toto znamení celkem vyvážený, žádné velké skoky nahoru ani velké propady dolů. Problémy i úspěchy budou přicházet průběžně a bude je možné celkem dobře řešit.

Nejlepší měsíce v roce 2013: květen, červen, říjen

Nejhorší měsíce v roce 2013: únor, září, listopad


Láska:  Kozorohy ve stálých vztazích čeká na začátku jistá citová houpačka. Nebudou mít jistotu, co kdy jejich partner udělá a proto hrozí i určité příliš přehnané reakce. Uklidnit by se měla situace s příchodem jara, které přináší klasický lásky čas. V létě je dobré se držet trochu na uzdě a nepodléhat různým svodům. Na podzim bude domácnost tím vytouženým klidným přístavem. Horoskop pro single je celkem příznivý. Stálá láska může přijít během celého roku, není nutno pro to dělat příliš mnoho, stačí jen chodit mezi lidi a ve chvíli, kdy si budete jisti, že jde o tu pravou osobu, prostě říci, tak to zkusme spolu.

Práce: Doba velkých pořádků a reorganizací. Možná je to o změně práce, možná je to o tom, změnit to jak svou práci děláte. Pokud vsadíte tentokrát na své pocity, tak neprohloupíte. Dělejte to co vás baví, ale musí to přinášet peníze, pokud hned na začátku uvidíte, že jich moc není, hledejte jiná řešení. Horoskop rozhodně doporučuje, abyste ani při tlaku okolí neustupovali a stáli si na svém při obhajobě pozice. Peníze by tentokrát měly být výrazně lepší než v roce 2012, i když naprosto dokonalý zázrak to stále ještě nebude. Ale s trochou snahy se ideál velmi přiblíží…

Zdraví: Pečujte o sebe a nepřehánějte to moc se sporty. Samozřejmě fyzická aktivita, a to pokud možno každodenní, je nutná. Ale musíte znát míru a nesmíte své tělo přílišným sportem ničit. Na extrémní aktivity si vyhraďte maximálně jeden víkend v měsíci, jinak se spíše držte relaxačního sportování. Nepřetěžujte kolena a pečujte o svoji páteř. Hlavně pokud máte sedavou práci. Od páteře totiž může přijít velké množství dalších bolestí, které se špatně léčí. Popřemýšlejte o přírodní medicíně, případně trošku upravte dietu – prospěla by vám redukce cukrů, tuky moc omezovat nemusíte, maximálně ty nezdravé nahraďte omega 3 variantou.