Vodnář – horoskop na rok 2013

Osud bude v roce 2013 Vodnářům docela nakloněn. Proto bude dobré se mu svěřit a často se nechat jen tak unášet tam, kam nás budou události tlačit. Zbytečná plavba proti proudu vás bude jen nesmyslně vysilovat a stejně v jedné chvíli během krátké doby budete na tom samém místě ve kterém jste se pokusili vzdorovat událostem. Mnohem rozumnější bude plavat s proudem a jen si správně vybírat směr, abyste nenarazili na jakýkoliv kámen. A v druhé polovině roku můžete vybrat nějakou hezkou zátoku, kde se necháte vynést na mělčinu, vystoupíte na břeh, rozhlédnete se a uděláte už jen to, co budete chtít. Jak první tak druhá polovina roku budou mít svá pozitiva, první ocení spíše pasivnější Vodnáři.

Nejlepší měsíce roku 2013: duben, říjen

Nejhorší měsíce roku 2013: leden, červen


Láska:  Začátek roku by měl přinést zajímavé oživení v citové sféře, týká se to podle horoskopu všech Vodnářů, čili i těch s partnerem i těch, kteří ho ještě nemají. Jaro a léto budou zase ideální pro změnu stavu, různé zásnuby či dokonce svatby by se měly odehrát v tomto období. Pokud s rodinou plánujete změnu bydlení, stěhujte se také na jaře nebo v létě a uvidíte, že vám vznikne krásné hnízdečko lásky. Nejlepší čas pro rodinnou dovolenou je srpen a září, ale během celého roku si najděte čas i někdy na prodloužený víkend.

Práce: Měli byste mít dost často pocit, že vám přeje štěstí, i když pro to až tak moc neděláte. Jenom pozor na háčky, celý rok buďte opatrní, pokud pozornosti přijdou od lidí, kteří vám zatím jen škodili. Nejpravděpodobněji v tom pokračují, jen si našli nový, zrádnější způsob. V první půlce roku sbírejte informace, případně získávejte nové zkušenosti a učte se něco nového. Druhý rok poté vše o co jste se obohatili budete moci využít pro svůj vlastní vysoký zisk. Jestli plánujete změnit práci, počkejte na konec léta či začátek podzimu, nabídky, které se vám objeví před tím, nebudou tak dobré, jako ty co přijdou později. Navíc se budete moci ještě lépe připravit.

Zdraví: Každý Vodnář by měl čekat celkem slušnou formu během zimy, jara a podzimu. V létě to bude o něco horší, na druhou stranu je to období dovolených, takže pokud si vyberete nějaký pasivnější typ, tak ani moc nepoznáte, že vašemu tělu schází energie. Co více, lenošením se vám ji podaří zvýšit pro další roční období.  Najděte si nějaký nový zajímavý sport na volné chvíle. Několikrát během roku budete mít zvláštní zdravotní stavy, jejichž příčinu nebudete schopni sami určit. V takovém případě navštivte raději přinejmenším dva lékaře, kteří zhodnotí co vám je a vzájemně se doplní. Jeden si nevšimne všech důležitých věcí. Léčba později bude rychlá.