Horoskopy od 03-12-2012 do 09-12-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý devátý týden roku 2012

1. Beran – pokud v práci se kolem vás začne točit nějaký spor, pokuste se co nejrychleji ho ukončit. Klidně udělejte první krok ke smíru, budou to pro vás plusové body a zisk v budoucnosti. Vlastní nápady na zlepšení podpořte nezávislou autoritou. Pokud chcete někoho potkat a nebo prožít chvíle plné lásky s partnerem, vyhledávejte nyní romantická zákoutí. Popřemýšlejte o posilující kůře, abyste byli připraveni na změny teploty.

2. Býk – pokud přemýšlíte o něčem, co by vám mohlo přinést nějaké peníze navíc, nepřemýšlejte, ale konejte. Příležitosti dnes neleží jen tak na ulici a když se objeví, tak je bleskově někdo sebere. Pro lásku a štěstí bude nejlepší víkend a obzvlášť neděle. Ačkoliv vaše fyzická forma bude tento týden dobrá, nálada vám bude skákat jako opička na gumičce. Nerozčilujte se na hloupost a budete mít psychicky klidnější týden.

3. Blíženci – tento týden budou pro vás nejdůležitější fakta. Někdo vám v jeho pracovní části bude slibovat hory doly. Ale vy se raději spokojte s obyčejným vrabcem, kterého už držíte v hrsti. Ten neuletí a vy se při honění po střechách nezraníte.  V lásce to jeden den bude skvělé, aby se ten druhý objevovaly hádky a spory úplně bez důvodu.  Dobrý týden pro posilovny a hubnutí.

4. Rak – v pondělí a čtvrtek se mohou objevit menší pracovní problémy. Situaci řešte za pochodu, nenechte se ale odvádět od vašich povinností. V nejhorším případě obětujte trochu volného času. Nebojte se toužit a nebojte se projevit city, výsledek vás příjemně překvapí. Dávejte si větší pozor na to, co jíte. Zvláště se to týká mléčných výrobků a exotického ovoce.

5. Lev – mnohem důležitější než vztahy a prestiž budou nyní peníze. S mírnou nadsázkou se dá říci, že byste nyní měli za nimi jít i přes mrtvoly. Jinak vám skvělá šance uteče před nosem a bude hodně dlouho trvat, než se bude opakovat. To jak se budete mít ve vztahu bude nejvíc záviste na vaší a partnerově náladě. Pro single jsou nejlepší místa, kde hledat lásku spojená s adventním časem. Energie budete mít dost, ale při sportu nezapomínejte, že už je vlastně zima.


6. Panna – tento týden vyřizujte co nejvíce věcí, které vyžadují diplomatický přístup a jistou dávku osobního šarmu. Podle horoskopu jste v tom totiž nyní rozhodně nejlepší. Single mají možnost potkat někoho, kdo je opravdu okouzlí. Bude to v naprosto nečekané situaci. Železo je pak nutno kout rychle, dokud nevychladne. Pokud se vyhnete velkým davům, tak vaše fyzická i psychická kondice na tom bude dobře.

7. Váhy – ačkoliv se třikrát během tohoto týdne setkáte s několika situacemi, které budou vyžadovat rychlou a rozhodnou reakci, rozhodně při nich zachovejte chladnou hlavu. Jakákoliv nervozita a nejistota vám silně poškodí výsledky dlouhodobé pracovní činnosti. Ve všech věcech, které se týkají lásky či partnerského vztahu budete mít dost bojovou náladu. Dejte si pozor na city druhých osob. Podle horoskopu se můžete psychicky hůře cítit nebo i mít deprese. Vychází to z únavy, čili lék je jasný.

8. Štír – čekejte nějaké velmi zajímavé a dlouhodobě pozitivní pracovní či obchodní zprávy. Svět sice bude chvíli trochu naruby, ale vše se dá zvládnout s dobrým plánem a stoprocentním nasazením. V lásce sázejte na vášeň a emoce. Nepočítejte, nekalkulujte, nepřemýšlejte a budete mít velmi romantický týden. Nejvíce energie vám dá vyvážený jídelníček s větším množstvím vitamínu C.

9. Střelec – jestli si něco již delší dobu připravujete, neprozrazujte okolí své plány – ze dvou důvodů. Za prvé je nutno ještě vše dopracovat a za druhé, nepřítel nikdy nespí a vaši snahu by prostě někdo sprostě štípl a vydával za svou. Tento týden uvidíte, že láska a přátelství ne vždy musí znamenat soulad myšlenek a duší, ale že to je jen ku prospěchu. Horoskop doporučuje zvýšit fyzickou aktivitu a trochu protáhnout svaly na nohách.

10. Kozoroh – budete mít úspěch, ale jen pokud se budete soustředit jen na jednu věc. Pokud se pokusíte pochytat všechny příležitosti kolem, tak vám nevyjde vůbec nic.  Nebojte se více dbát o svůj vzhled, při boji o opačné pohlaví je to jedna z nejúčinnějších zbraní. Pokles energie nejlépe vyřešíte odpočinkem. Pokud se léčíte, dodržujte co nejpřesněji pokyny lékaře – žádná samoléčba.

11. Vodnář – velmi důležitá bude nyní kariéra a prestiž mezi spolupracovníky a obchodními partnery. Nebojte se vystupovat do popředí vždy, kdy se bude mluvit o věcech, které znáte nebo děláte. Hezké rande je věc, kterou ocení nejen ti, co partnera do života teprve hledají. Trocha tajemství přidá lásce šťávu. Nezapomínejte vždy po příchodu domů si dát horký nápoj, abyste nastartovali imunitní systém.

12. Ryby – budete mít několik zajímavých příležitostí, jak vydělat hezké peníze. Nejlépe na tom budou podle horoskopu ty Ryby, které se zabývají nákupem a prodejem věcí. Mají šanci na opravdu vysoký zisk. Čekejte na nějakou zprávu z minulosti, telefon, sms či dopis, který vám udělá trošku nepořádek v emočním životě. Návštěva kadeřníka či kosmetického salónu nejen zlepší váš vzhled, ale také vám přidá potřebné sebevědomí a psychickou pohodu.