Horoskopy od 11-02-2013 do 17-02-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
sedmý  týden roku 2013

1. Beran – týden bude pro vás docela zajímavý, čekají vás nové události a spousta věcí se vám ukáže z jiného úhlu. Získávejte zkušenosti a zapamatujte si co nejvíce užitečných informací. Nebojte se odvážných investicí. V lásce by to nyní mělo být hodně vášnivé, možná se objeví i malý dáreček. Vaše fysická forma nebude nejlepší, ale úplný propadák také ne. Pokud možno choďte na procházky během dne.

2. Býk – budete muset trochu změnit plány, ale změna je život a nakonec na tom i přes mírné komplikace vyděláte. Pracovně a finančně by měl být nejzajímavější pátek. Ve vztazích se situace trochu uklidní, můžete to využít pro odpočinek nebo setkání s přáteli. Neignorujte únavu nebo menší zdravotní problémy.

3. Blíženci – velmi dobrý týden na podepisování různých obchodních smluv. Zvláště pokud spolupráce má být dlouhodobá. Riziku se nevyhýbejte, ale ho nevyhledávejte. Budete oblíbeni u stejného i opačného pohlaví, ale láska bohužel z toho ještě nekouká. Budete potřebovat dostatek čerstvého vzduchu, choďte na procházky a dostatečně větrejte.

4. Rak – pracovně vám nejvíce nyní prospěje spontánnost.  Co budete mít na srdci, mějte i na jazyku, nápady realizujte, nebojte se výzvy. Pokud možno se tento týden vyhýbejte půjčkám, zvláště krátkodobým. V lásce nečekejte velké vzrušení, bude to jeden z mnoha klidných týdnů, které jsou ale také příjemné. Vaše fysická i psychická forma budou ok, tenhle týden je dobrý pro sportovce.

5. Lev – vaše okolí si vás, až na pár věčných “prudičů,” bude velmi vážit. Je to velmi užitečné, pokud vás nyní čekají nějaká důležitá jednání, smlouvy a navazování nových pracovních kontaktů. Nebojte se lásky, nedávejte si spoustu podmínek. Milovat bychom měli z plného srdce. Pokud budete spokojeni se svým vzhledem, budete mít lepší psychickou a díky tomu i fysickou formu. Postarejte se o účes .


6. Panna – nedělejte více věcí najednou. Dokončete pořádně to co máte rozdělané a pak si vyberte tu nejdůležitější práci a jen jí se plně věnujte. Jinak vám hrozí zmatky a neúspěch. City a rozum se budou nyní vzájemně potlačovat, dejte přednost spíše svému srdci než mozku. Po návratu domů nezapomínejte na horké nápoje nebo dobrou sytou polévku.

7. Váhy – tento týden je podle horoskopu nejlepší na cestování, debaty s lidmi, nové dohody a libovolný prodej. Pokud požádáte o více peněz, tak máte velkou šanci na úspěch. Nezapomeňte na správné oblékání. Pokud hledáte partnera, pokuste se k tomu přistupovat bláznivěji, bez kalkulace a odstupu. Nesmíte se také bát. Trochu zpomalte, netýrejte tak své tělo a nezapomínejte na dostatek spánku.

8. Štír – vaše plány se povedou, pokud k nim budete přistupovat s dostatečným realismem. Nerozumnější by bylo si sednout v pondělí a projet od začátku vše, co vás čeká tento týden. A omezit či vyloučit neřešitelné záležitosti. Ne každá nová známost stojí skutečně za hřích. Pokud cítíte malé ne, věřte, že se rozvine na velký problém. Fitko nebo plavání, to je jedno, oboje by se vám nyní hodilo.

9. Střelec – máte nyní šanci na menší úspěch. Jenom si nesmíte vytyčit příliš ambiciózní cíle. Neboť jak už říkali naši předkové, kdo chce víc, nedostane nic. Při práci se vyhýbejte stresu. Podle horoskopu nyní můžete potkat toho pravého, jen kolem něj zatím našlapujte na špičkách. Manželství čeká krásný víkend. Pozor na bacily, jsou všude kolem nás. Mezi lidi musíte, tak podpořte svou imunitu bylinkami a vitamínem C.

10. Kozoroh – tento týden se bude točit kolem peněz. Ale bude to spíše pozitivní točení, které by vám mělo posílit váš rodinný rozpočet. Pokud možno odložte pár korun i na horší časy. Dejte vědět, že milujete a požadujte totéž od druhé strany. Pokud vás čeká nějaký lékařský zákrok, tento týden je pro něj nejvhodnější.

11. Vodnář – horoskop vám doporučuje, abyste se soustředili hlavně na sobě a na své práci. Určete si přesně, co jsou vaše priority, případně si doplňte skupinu spolupracovníků a nenechte si kýmkoliv bezvýznamným mluvit do peněz. Single Vodnáři by tento týden místo lásky měli hledat spíše zábavu. Jestli se teď začnete věnovat nějakému sportu, je velká šance, že si ho velmi oblíbíte.

12. Ryby – pokud k pracovním věcem budete přistupovat s velkou zodpovědností, tak si toho tento týden všimne někdo důležitý a finanční odměna vás nemine. Vyhýbejte se různým komplotům a zákulisním hrám. Možná se na vás usměje štěstí a Amorek se svými šípy kolem vás proletí. Ale více spoléhejte na vlastní síly a nápady. Kompletní zdravotní prohlídka vám pomůže odhalit malé problémy, které je nyní možno rychle vyřešit.