Horoskop na měsíc březen 2013

Horoskop na březen 2013
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran –  osud vám v tomto měsíci dopřeje několik velmi příjemných romantických prožitků. Týká se to jak Beranů, kteří partnera mají, tak i těch, kteří stále jsou na lovech. Pro ty druhé je nyní šance, že se malý flirt přerodí v něco pevného a stálého. Budete mít větší potřebu poznávat a objevovat nové věci, v dobré formě budou ti, kteří hodně cestují a nebo studují. Na začátku měsíce se pokuste trochu naplánovat finanční výdaje a omezit jejich výši, protože v druhé polovině měsíce budete několikrát potřebovat ze dne na den hodně peněz.

Býk – březen bude pro toto znamení zvěrokruhu spíše měsícem lenosti než velké pracovní aktivity. Určitě to nebude vhodný čas pro hledání nového zaměstnání, protože váš přístup k životu bude případné zaměstnavatele lehce odrazovat. Ve své práci se raději ukryjte za záda druhých, pokuste se, aby část vašich povinností převzalo okolí. I když z vás pracovní nasazení rozhodně nebude tryskat, překvapivě slušně byste na tom měli být s financemi. Sice nečekejte zázraky, ale na druhou stranu všechny potřeby a také umírněné radovánky byste měli pokrýt bez problémů. Podle horoskopu si dávejte nejvíc pozor na nové a neznámé lidí mezi patnáctým a dvacátým.

Blíženci – v domácnostech se objeví nečekané bouřky, jejich intenzita bude proměnlivá, ale čekat je můžeme celý březen.  Budou za tím nějaké spory a hádky a navíc by měla vyjít najevo nějaká nepříjemnost z minulosti, kterou jedna strana zatajila a nebo nevyložila na stůl úplně všechny karty. Všechno dříve nebo později praskne, s tím se nedá nic dělat.  Čekejte celý měsíc trochu více práce bez žádného zvláštního ocenění. Navíc je nepříjemné, že povinnosti budou spíše nudné, nic moc zajímavého se neobjeví. Aspoň že to zdraví bude celkem v pořádku.

Rak – podle horoskopu byste v tomto měsíci měli začít více věřit svým vlastním schopnostem. To je ideální čas pro realizaci různých ambicióznějších změn či plánů a to jak v pracovním, tak i v osobním životě. Nebojte se udělat radikální řez, jen pokud možno ho načasujte na začátek března, abyste mohli svou energii později věnovat doladění různých případných problémů, které se kdykoliv mohou objevit. Večer neseďte doma, vychutnávejte si společenský život. Budete hvězdou a navíc se můžete seznámit s mnoha lidmi, kteří ve vaší budoucnosti odehrají významnou roli.

Lev – budete plní vášně a pokud máte partnera, tak vás čeká opravdu velmi žhavý měsíc. Pokud ho nemáte, nemusíte zoufat. Stačí se několikrát týdně vydat mezi lidi, zvláště večerní dobou a uvidíte, vše se s trochou vůle a hlavně nefalšovaného sebevědomí dá docela jednoduše změnit. Chce to jen chtít. Nejlepší pro romantiku a lásku bude druhý a třetí víkend měsíce. A nejlepší předehru vždy vytvoří krásná večeře při svíčkách, neboť jak je asi každému dobře známo, láska prochází žaludkem. Pokud vám někdo dluží peníze, pokuste se mírně zatlačit. Uvědomí si, že situace už je opravdu vážná.


Panna – horoskop předpovídá lidem, kteří jsou narozeni ve znamení Panny, že během března by měli mít trochu větší sklony k hádkám a sporům o různé banality. Jenže samozřejmě nejste loutky a spoustu věcí dokážete ovlivnit lepším sebeovládáním. Pokuste se u hloupostí co nejvíce věcí přehlížet a brát s humorem. Nejlépe prožijete tento měsíc s pozitivním nastavením ke svému okolí, zvláště k osobám, které jsou vám nejbližší. Dávejte si pozor na různé látky, které mohou vyvolávat návyk. Peníze vydávejte s rovnováhou, nezapomínejte na sebe a své vlastní potřeby. Ne všechno musí pohltit každodenní režie.

Váhy – nyní budete pravděpodobně hodně toužit po svobodě. Bohužel vaše nezávislost bude velmi silně omezena pracovními a rodinnými povinnostmi, které vám neustále budou bránit v rozletu. Pokuste se vždy na začátku týdne určit největší priority, těm se věnujte s plným nasazením a zjistíte, že se vám podaří ušetřit nemálo času čistě pro sebe. Ve druhém týdnu března by se vám měla ozvat blízká osoba s důležitou informací,  která vám trochu zamíchá karty. Je lepší se na to předem připravit.  Pamatujte na svátky a narozeniny blízkých, trocha nepozornosti a objeví se zbytečné výtky, které se vryjí do paměti.

Štír – na začátku měsíce se několikrát pořádně nadechněte a vydechněte, vykasejte si rukávy a vrhněte se do práce. Budou vás čekat různé větší výzvy, ale pokud se jich nebudete bát a vezmete si k ruce moudré a zkušené lidi, bez problému si se vším poradíte. Jediný háček je ve výběru spolupracovníků, protože nyní budete přitahovat hodně lehkomyslných a navíc líných duší. Ale nic se nestane, když je s veškerou slušností odkážete do patřičných míst a vyberete si někoho jiného. Naplánujte si nějakou rodinnou výpravu, nejlepší by byla několikadenní, ale pokud vám to čas nedovolí, co se dá dělat, od rána do večera nějaký den víkendu je na hezký zážitek spousta času.

Střelec – zdravotní problémy, které se podle horoskopu mohou u Střelců v březnu objevit by měly být spojeny s mírně oslabenou imunitou a příchodem jarní únavy. Neměli byste jí podlehnout, snažte se najít nějakou zajímavou fysickou aktivitu, která přes počáteční náročnost vám nakonec dodá opravdu hodně sil a hlavně posílí vaše zdraví. Sportu se věnujte pokud možno ve skupině, která vás bude táhnout i během dnů, kdy se vám moc do různých činností nebude chtít. V druhé polovině měsíce byste měli dostat několik zajímavých pozvánek. Určitě by byla škoda, kdybyste zůstali doma a nechali si takovou příležitost ujít.

Kozoroh – můžete mít problém  s různými změnami nálad a psychické kondice, ale tento stav bude trvat jen do konce první třetiny měsíce. Pak by už vše mělo být z tohoto hlediska v pořádku. Finanční rozhodnutí dělejte co nejopatrněji, nevěřte zázračným nabídkám, ty nejsou. Peněz byste měli mít v březnu dostatek, jen je nesmíte rozhazovat kolem sebe lopatou. Jinak vám dojdou rychleji, než si to dokážete představit. Horoskop říká, že by březen měl být nejlepší pro Kozorohy, kteří plánují nějaký větší kosmetický či zdravotní zákrok – povede se lépe, než čekáte.

Vodnář – počítejte s tím, že vaše fysická i psychická forma bude hodně záviset na počasí. Moc se s tím nedá dělat, ale zase je výhoda, že budete díky krátkodobým předpovědím vždy v předstihu před událostmi a budete moci upravit svůj program a životosprávu podle toho, co vás zrovna další den čeká. Pracovní osud je nyní plně ve vašich rukou, nebojte se bouchnout do stolu, když budete mít úplnou jistotu, že máte pravdu. Vaše okolí bude razantností nejdříve překvapeno, ale později ocení, že jste je zachránili od velkého průšvihu, který by nastal, kdybyste nedělali vůbec nic. Efekty možnosti které se nyní objeví si budete moci vychutnávat celý zbytek roku.

Ryby – nyní byste se hlavně měli věnovat práci a financím. Horoskop doporučuje rodinu mít až na druhém i když stále velmi vysokém místě. Nejlepší bude, když se vám hned na začátku března podaří nejbližším vysvětlit, že vše nyní děláte pro budoucnost. Nic nevyčítejte, jen vysvětlujte a buďte při tom samozřejmě konkrétní. Pak vás nejen pochopí, ale získáte i plnou podporu, která se občas velmi hodí. Jděte dosti tvrdě za svými cíli, nenechte se zviklat různými pochybovači, kteří vás celou dobu budou otravovat výroky o tom, jak se to nepodaří nebo že je ještě spousta času. Vy víte lépe.