Váhy


(23.09.-22.10.)

Lidem narozeným ve znamení Vah osud nadělil mnoho talentů, zvláště uměleckých, dobrý hudební sluch a často i charisma. Většina z nich to jsou intelektuálové s velkou dávkou invence. Jsou ambiciózní, pečliví a hodně přející. Takt, poctivost a čestnost odehrávají v jejich životě velkou roli. Snaží se vyhnout hádkám a nemají rádi násilí. Jejich rozpoznávacím znakem tolerance a štědrost. Dokážou promíjet a se všemi se snaží vycházet přátelsky. Rádi pomohou a to jak dobrou radou, tak i činem.

Váhy jsou velmi přátelské a rády si užívají všech potěšení, která život přináší. Jejich způsob života je plný šarmu a jemnosti. Objevují se u nich i negativní vlastnosti charakteru. Dokáží být tvrdohlavé, škodolibé, fanatické, podezíravé, ale hlavě bývají velmi líné. Snaží se příliš neunavit a s vděčností přijmou každou nabízenou pomoc. Dokáží jako žádné jiné znamení využívat protekce a známostí. Váha nikdy nezaujme jednoznačné stanovisko. Dlouho přemýšlí a váhá. Často se rozhoduje na základě rad jiných lidí, proto se dostává do nepříliš výhodných situací. Když se rozzlobí, bývá nebezpečným nepřítelem. Někdy je považován za dokonalého manipulátora. Vždy pamatuje na finanční zajištění budoucnosti, proto rychle dosahuje vysoké životní úrovně. V lásce dlouho vybírá pravého partnera, ale potom je věrný. Při milování nemá odpor k extravagancím.

Zdraví mají Váhy většinou velmi dobré až do pozdního věku. Největší úspěch mají Váhy v povolání umělce, právníka, učitele, makléře, číšníka, bytového architekta a tanečníka.

Planeta : Venuše
Živel : Vzduch
Roční Období : Podzim
Přátelská znamení zvěrokruhu : Blíženci, Vodnář
Šťastná čísla : 6, 8
Kámen : Akvamarín, Opál, podle Talmudu – Diamant
Kov : Měď
Květina : Fialka
Bylina : Řebříček
Strom : Jabloň
Pták : Kormorán
Barva : Zelená
Tkanina : Bavlna

Zajímavé recepty pro Váhy.Rychlá Navigace
Drahokamy Recepty podle horoskopu Snář - Výklad Snů
Čínský Horoskop Partnerský Horoskop Numerologie Význam Jmen
Horoskopy Lásky Horoskop na rok 2013

22 x Komentováno “Váhy”

 1. Ľubomír říká:

  Celkom presné…

 2. Zuzka říká:

  Naprosto souhlasím (sama jsem Váha)

 3. Zlatuše říká:

  Opravdu je to tak a né jinak.

 4. Adellka říká:

  je to přesně tak jak to tu píšete…teď dělám zkoušky na střední školu,tak doufejme,že je zvládnu bez wětších problémů.

 5. Stano říká:

  Ja si mislim ze to je pravda suhlasim s tym

 6. verca říká:

  to je jako by to bylo cely o mne nikdy sem necetla horoskop ve ktrem se tolik poznavam

 7. ivana říká:

  hmmm tak to opravdu koukam ….konecne dobry horoskop..fandim vam!

 8. Lenka říká:

  Výstižné – jsem váha také a poznávám se. Tak ať se nám, vážení, daří!!!

 9. Petflaška říká:

  Já jsem na bavlnu alergickej ale jsem váha.

 10. lucinka.dc říká:

  JÁ moc nemám ráda bavlnu !! sem taky váha moje nej číslo je 6,8 přesně! podle me

 11. marian 4.10.1991 říká:

  na 99% my to sedi len to povolani my nejak nepasuje ale je my jeste jen 17 tak uvidim. prekvapilo ma to. dik moc

 12. mario vasek říká:

  jeto docela presne az na cuislo a barvu ale uhadly ste strom jabka primo zboznuju dekuji a poteste jeste necim

 13. terka říká:

  jo sedí mi to, jsem to přímo já :-D ale můj kámen je magnezit

 14. Tomajzlík říká:

  Úplně se v tom vidím, extremní Váha. Až na ty malichernosti jako tkanina, šutry a tydlencty takovýhle tyhlety :D . Skvělá práce

 15. °°WeWuNkA°° říká:

  Úplně se v tom poznám!Fakt všechno tam je a nic co by šlo z cesty!!Nejlepší horoskop co jsem kdy četla….!Fandim Vám!!

 16. Hanka říká:

  Jo jo lidičky poměrně to souhlasí … co tu píšou jsem také váha …. ale jedna věc mi uniká proč na mě někteří lidé působí, že když si vedle mě sednou, a začnou mi něco vysvětlovat, a já se nedokážu soustředít a nejsem schopná ze sebe vymáčknout ani slovo nebo mám v hlevě mizík a to mám maturovat a mám si s tou učitelkou 30 minut povídat, také mám dojem, že ji to dělá dobře, když může lidi ponižovat.

 17. HankaH. říká:

  Není s čím nesouhlasit ,jen pro mne ,ale zase horoskop ,kdy jsem přiřazena ke štírovi,,,jsem narozena23.10,,,takže na rozhraní,,nějak už tomu nekladu váhu jelikož mám ascendent ve štírovi,,,vnitřně však v sobě tu váhu citím a dost.

 18. Anna říká:

  Co se týče charakteristik a znaků , které se vztahují k jednotlivým znamením,mám vyzkoušené za život,že to sedí. Tedy v 50 až 70 %.Ostatní rozdíly či odchylky jsem takového názoru se týkají znamení horoskopu ve kterém se narodili biologičtí rodiče.Korekce a vědomý přístup k potlačení či posílení některých vlastností fungují, avšak každý jsme osobnost, a skutečně u každého jinak. Jde pak také o další vlastnosti a schopnosti, které více či méně podmiňují výsledek. Obecně.Někdo dokáže korekce a dané si cíle a změny ustát a někdo ne. A vlastně opět bychom se dostali zpět do kruhu předurčení našich schopností a vlastností.Anička

 19. dominik husar říká:

  ahoj lidicky ze este existuji tyhle horoskopy co

 20. Peter říká:

  Až na tú lenivosť,je pravda že keď mám voľno dokážem nič nerobiť,no v práci som nervózny keď nič nerobím,mám radšej keď mám čo robiť.

 21. Nikola říká:

  JJ přesnéé !!! ja jsem vááhy a je to pravdá !! :)

 22. Já....xDD říká:

  Znamení vah mam snad nejraději z celého horoskopu, lidi které jsem poznala v tomto znamení, byli vžycky moc fajn, skoro by se dalo říct, že jsem na nich chybu nenašla :) …já jsem beran, a téměř mě fascinuje, že v mnoha horoskopech se píše, že bych si s vahami nesedla…

Váš Komentář