Horoskopy od 08-04-2013 do 14-04-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
patnáctý  týden roku 2013

1. Beran – v práci bystě měli mít na začátku týdne menší problémy, které budou spojeny s nějakou organizační záležitostí a nesnázemi v kolektivu. Později se situace uklidní. Výdaje během celého týdne v normě. Můžete se nově zamilovat nebo objevit nová kouzla v partnerském vztahu. Důvěřujte a užívejte si. Psychická forma ok, stále vám hrozí nachlazení a střevní problémy.

2. Býk – nekomplikujte si mezilidské vztahy a snažte se dělat své povinnosti co nejpečlivěji. Někdo vás moc nemusí a bude se snažit pomlouvat. Máte zajímavou možnost vydělat pár korunek navíc. Podle horoskopu byste měli nyní trochu popřemýšlet o své budoucnosti ve vztazích. Jestli je chcete, jaké mají být a co je nutno měnit. Hlídejte si ledviny a močový měchýř.

3. Blíženci – budete dosti podezíraví, sice to může vyvolat menší spory, ale podaří se vám objevit pár věcí, které bude moci výrazně vylepšit. Nenechte si ukrást svůj nápad a požadujte za něj plné ocenění. Víc se budete zabývat prací a povinností než láskou. Zkuste si pro ni najít aspoň čas o víkendu. Nepodceňujte problémy s krevním tlakem.

4. Rak – podle horoskopu se bude jednat o skvělých pět pracovních dnů pro různé finanční smlouvy a dlouhodobé obchodní kontrakty. Jakákoliv práce, která je pro budoucnost vám vydělá velké peníze. Sice vás budou lákat flirty a randění, ale cokoliv vznikne tento týden nebude mít trvalejší charakter. Kdy jste byli naposledy u zubaře?

5. Lev – bezpodmínečně si vyřiďte všechny důležité věci, zvláště ty, kde už jste po termínu a nebo kde vás uhání úřady. Hrozí vám různé drobné chybičky při práci, pečlivost to bude nyní naprostý základ všeho. Držte ruku na tepu společenských událostí, spolu s přáteli můžete najít i partnera nebo se stávajícím oživit svůj vztah. Tělo potřebuje čerstvé vitamíny, hledejte jarní zeleninu.


6. Panna – v práci buďte odvážní a plánujte s rozmachem svou budoucnost. Ideální je postavit na samostatnost a nezávislý rozvoj, který vám více rozšíří možnosti. Smlouvejte a vyděláte. Nově zamilovaní prožijí týden těžkých zkoušek, ve vztazích také trochu bude jiskřit. Single by si měli užívat život. Více pohybu, skvělé jsou večerní procházky v přírodě či alespoň v parku.

7. Váhy – v pracovních záležitostech, které se týkají většího množství lidí buďte rozhodní a sebejistí. Pokud to bude ovlivňovat jen vás, tajně požádejte někoho o radu. Single by měli vzít osud do vlastních rukou a vyrazit na lov, ve vztahu také převezměte otěže a nasměrujte partnera tam, kam potřebujete. Vaše tělo potřebuje trochu více odpočinku a hlavně každodenní pravidelný spánek.

8. Štír – blízko vás je skvělá příležitost vydělat hezké peníze a získat dlouhodobější příjem. Budete ale potřebovat trochu tvrdé lokty a možná na začátku budete muset maličko přibarvit své vlastní schopnosti. Horoskop vám doporučuje, abyste se koncentrovali na rodině, pokud nemáte partnera, navštivte rodiče či sourozence. Pozor na páteř a ramena, mohou bolet více než obvykle.

9. Střelec – práce z minulých týdnů by měla začít přinášet bohaté ovoce. Vaše pozice ve firmě by měla být silnější a nyní se navíc objeví nějaký dobrý spojenec. Peněženku častěji zavírejte než otvírejte.  Velká láska může být hned za vašimi dveřmi. Dobrý týden pro rozchod, pokud jasně víte, že vám to vůbec ve vztahu neklape. Dobrou formu zlepší ještě výrazné sebevědomí, jen příliš neriskujte i když zde bude pokušení.

10. Kozoroh – složitější povinnosti se vám bohužel nevyhnou. Ale souběžně s nimi by se mělo objevit i uznání vašeho okolí, které podpoří i zlepšené ohodnocení. Budete mít velký úspěch u opačného pohlaví, může to vyvolat žárlivé scény v partnerských vztazích. Prevence je nejdůležitější. Upravte si trošku jídelníček a zvyšte přísun vláknin.

11. Vodnář –  vaše kariéra by měla dostat pořádný odpich. Bude to chtít trochu píle a malinko štěstí. Krizovým pracovním dnem bude pátek, během něj pokud možno o ničem nerozhodujte. K novým známostem přistupujte opatrně, raději se věnujte rodině a přátelům. Buďte opatrnější, tento týden Vodnářům podle horoskopu výrazně více než obvykle hrozí různé zlomeniny a menší ranky.

12. Ryby – trošku nuda, ale bude dobré, když dokončíte vše co je před vámi a raději se nebudete vrhat do nových záležitostí. Ušetříte trochu času a ten můžete věnovat sobě. Sílu, kterou tím získáte, určitě využijete v budoucnu. Partnerskému vztahu nic nebude hrozit. Uslyšíte hodně komplimentů, ale také nějaké pomluvy. Ty ignorujte a radujte se láskou. Po ránu se více usmívejte a uvidíte, že i vaše tělo se bude lépe cítit.