Horoskopy od 13-05-2013 do 19-05-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý  týden roku 2013

1. Beran – pokud si uděláte dobrou reklamu, budete mít úspěch, i kdyby reálné výsledky práce nebyly příliš oslňující. O drobných chybách raději nemluvte. Nejvíce vám bude vyhovovat rodinný klid a pohoda, pokuste se vymyslet nějaký hezký společný program. Nevyhýbejte se pravidelným návštěvám u lékaře.

2. Býk – velmi dobrý týden pro různé změny a úpravy stávajícího pracovního života. Chce to jen trochu odvahy a začnete se rozvíjet nebývalým tempem. Pozor na čtvrteční výdaje. Čeká vás zajímavý společenský týden, svět vás bude obdivovat a pro opačné pohlaví budete nebývale přitažliví.  Vaše forma by měla být v pořádku, můžete se věnovat více svému zevnějšku.

3. Blíženci – nepodceňujte své povinnosti. Ne vždy jsou zábavné nebo příjemné, ale váš příjem se o ně opírá a také jsou základem budoucnosti. Někdy je lepší být v práci trochu déle, jen aby vše bylo dokonale dotažené. Jaro v plném proudu ve vás vyvolá touhu po svobodě a rozvernosti. Ale s trochou snahy si to lze vychutnat i s partnerem. Nepřeceňujte své síly, hrozí vám menší úrazy.

4. Rak – úspěch dosáhnete nejlépe tak, že část práce přesunete na jiné, kteří ji zvládnou lépe a vy sami si vezmete to, v čem jste nejlepší. Vyžaduje to jen trochu citlivé diplomacie. Single by při lovech opačného pohlaví měli mít úspěch, ale na dlouhý vztah to nevypadá. Ve vztazích se zesílí touha po romantice. Chtělo by to trochu upravit jídelníček a přidat jarní zeleninu.

5. Lev –  budoucí pracovní a finanční úspěchy podle horoskopu nejvíce ovlivní vaše rozhodnost  a rychlé reakce na počátku tohoto týdne. Musíte být neustále ve střehu. Neodříkejte si potěšení ze společnosti. Je jaro a měli byste se více bavit s přáteli a nejbližšími. Mohou se ozvat starší zdravotní problémy. Bylo by dobré je dořešit s odborníkem.


6. Panna – pokud požádáte o pomoc, vaše okolí vám rádo vyhoví. Finanční situace by se nyní měla trochu zlepšit, ale stejně pozor při vydávání peněz na zbytečnosti. Lepší je odložit pár korun na horší týdny. Panny bez partnera nyní mají výrazně větší šanci najít velkou lásku. U počítače či televize ji nenajdete. Čekejte menší pokles odolnosti, raději se vyhýbejte lidem s různými chřipkami.

7. Váhy – celý týden bude plný práce, ze které se nebudete moci vykroutit. Možná nebude nejsmysluplnější, ale povinnost je bohužel povinnost. Vynahraďte si to o víkendu. Čas ztrávený s přáteli či přáteli rodiny bude pro vás tou nejlepší odměnou. A kdo ví, možná tam čeká ten pravý či ta pravá. Zdravotně byste na tom měli být dobře, jen pozor na podrážděnost. Rozčílí vás i úplné drobnosti.

8. Štír – věřte nyní své intuici. Ta by vás neomylně měla vést k vyšším příjmům či nějaké velmi výhodné smlouvě. Ignorujte škarohlídy, pravdu budete mít vy. Podle horoskopu se budete nyní zdát svému okolí chladní a nepřístupní, alespoň doma se trošku více usmějte, aby nálada nebyla tak ponurá.  Vaše tělo bude mít nyní sklony k nabírání kil, pokud možno omezte tuky a sladkosti.

9. Střelec – dostanete zprávu, která vám připomene, že stále jste nesplnili nějaké závazky či povinnosti z minulých měsíců. Je už nejvyšší čas, jinak se mohou objevit nepříjemné problémy. Sebejistota a charisma vám umožní seznámení s mnoha zajímavými lidmi, kdo ví, možná tam i čeká láska. Měla by se vám zlepšit forma a nebo zrychlit uzdravování.

10. Kozoroh – nové výzvy vás nadchnou a pustíte se do nich s vyhrnutými rukávy. Jen si dejte pozor na prázdné sliby, aby z vaší práce netěžil někdo jiný. V partnerském vztahu i při hledání lásky vás nyní čeká hodně štěstí a příjemných chvilek. Pokuste se trochu zklidnit, k problémům přistupujte s chladnou hlavou a vyhýbejte se zbytečným stresům.

11. Vodnář – pracovní okolí nyní nejvíce ocení profesionalitu spojenou s kreativitou. Nikdo nestojí o velké sliby a spoustu nápadů, pokud za nimi nepřijdou konkrétní činy. V druhé polovině týdne by se podle horoskopu měla objevit nějaká zajímavá finanční příležitost. Vašemu účesu by prospěla malá změna, díky ní se budete cítit sebevědoměji.

12. Ryby – tento týden se může objevit nějaká nová zajímavá pracovní nabídka a nebo šance na zvýšení příjmů. Bude to bez větších rizik, jen vyžaduje změnu pracovních návyků a trochu času navíc v počátečním období. To, jestli potkáte někoho, kdo by okouzlil vaše srdce, záleží jen na tom, jestli budete mít trochu více odvahy při kontaktech s novými lidmi. Prospělo by vám více pohybu spojeného s vyváženým jídelníčkem – tělesná aktivita vyžaduje zdroj energie.