Horoskopy od 18-06-2007 do 24-06-2007

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“

Dvacátý pátý týden: 18. – 24. června.

Situace: Merkur „couvá“ v Raku a Pluto a Jupiter ve Střelci. Venuše a Saturn jsou ve Lvu. Uran je v Rybách a Neptun ve Vodnáři, v neděli Mars přejde z Berana do Býka. Ale to, co je úplně zásadní, je fakt, že od čtvrtečního Slunovratu zas bude přibývat noci. Na pohanské magické obřady navazují křesťanské svatojánské legendy. V noci sbírejte čarovné kvítí a po vodě posílejte z něj uvité věnečky – když je opatříte živým mihotavým světlem, bude to nevšední a velmi, velmi poetické. Venuše se brzy dostane do konjunkce se Saturnem a též do opozice s Neptunem, což popřeje úderníkům ze všech oblastí s výjimkou těch působících v jemném předivu milostných vztahů.

Kde se u karetní předpovědi shodují hvězdná znamení, pohlaví nebo věk, mohou ji k užitku aplikovat i další čtenáři.

  1. SKOPEC

 

Nejlepší by bylo odejet. Zatímco povinnosti pracovní Berani v daném týdnu bez fanfár, ale převážně vcelku uspokojivě zvládnou, na domácím poli bude situace složitější, a to především v důsledku na rozumu neopřené přehnané výřečnosti. Dejte pozor na to, co, komu a jak sdělujete. Nechovejte se jako sloni v porcelánu. Paseku může nadělat jak nablblé žertování, tak slova puštěná zdánlivě jen do větru. A dejte pozor na i nechtěně agresivní tón… Hlavně ženy by měly ovládnout chuť stavět všechny do latě. Největší újmu sami sobě mohou způsobit Skopci z posledního dekanu – tedy narození mezi 14. a 21. dubnem. Trhliny ve vztazích nezalepí ani možné nečekané příjmy.

 

Z karet pana Bruna (50/23) vyplývá, že v nadcházejícím týdnu podobně jako ostatní Berani bude postižen nevhodnou žvanivostí. Jeho řeč bude politováníhodně přímá především ve vztahu k bratrovi, jehož manželka z ní může vyvodit nepatřičné závěry. Že vám Švagrině není lhostejná, již karty prozradily, teď ovšem se slova mohou stát skutkem. Máme za to, že pro vaši budoucnost veskrze neblahým.

 

2. BÝK

Býci se mohou vcelku spolehnout na přízeň hvězd v první polovině týdne. Týkat se bude všech sledovaných oblastí – jakoby pokračovaly minulé úspěchy setrvačností až bezmála do čtvrtka, kdy se přízeň osudu zalomí. Signálem může být sice nezaviněný, ale razantní spor, ústící zřejmě naštěstí do ztracena. Ale pozor na Merkura: podepíše se na vaší výkonnosti především roztržitostí, pro niž dost možná budou mladší Býci trochu k smíchu a starší ročníky k politování. Na sklonku týdne si i vy dejte pozor na jazyk. Platí téměř to samé, co u Beranů, v pátek nejen na domácím kolbišti, ale navíc i v zaměstnání či ve škole. V tomto čase se ani příliš nesnažte dát věci do pořádku erotickými hrátkami, v nichž mohou mnozí shořet jako papír.

 

Panu Pavlovi (39/24) bohužel nevycházejí dobré karty ani co se týče vztahu k manželce, ani k milence – přičemž vztah s Lolitou je zřejmě platonický a do značné míry asymetrický. Žádné nové zprávy nenesou o Hlavounově možném změněném postoji. Pokud se vám nepodaří Asáka pro projekt získat (podle všeho je to had schopný takové proměny), pokuste se ho vyšachovat a nebo zbavit. Pozor: je kluzký. Jediná možnost je vykopnout ho nahoru. Uvažujte, co pro to můžete udělat. Osud není zcela jen v kartách a nebo mezi hvězdami – je ve vás.

 

3. BLÍŽENCI

 

Ačkoliv ještě v minulém týdnu sami sebe Blíženci nevnímali příliš pozitivně, aktuální bilanční stav je nyní dokáže povznést nad každodenní pinožení. Dosavadní výsledky mohou totiž ocenit jako vcelku uspokojivé… I ze strany těch druhých se vám dostane uznání, pochvaly a v některých případech dokonce poct. Na ty ovšem pozor – kdosi jimi může elegantně naznačovat, že v nejlepším je dobré přestat. A starší ročníky slavící narozeniny by se měly zamyslet: není to konec konců docela dobrý nápad? Opravdu nejste nepostradatelní! Blížencům s uměleckými sklony přinese týden dobrou inspiraci. Ovšem hvězdy se bojí o stav peněženky či konta Blíženců. Pozor na prachy! Neskočte na lep podvodníkům. Toto varování, za nímž také stojí podle některých hvězdopravců Merkurův vliv, má dlouhodobý charakter a potrvá do počátku srpna.

 

Co nabízejí na nadcházející týden karty panu Tomášovi (43/23)? Seznámí se s nimi prostřednictvím našich internetových stránek v hotelu u zahraniční prosluněné pláže. S potenciální pretendentkou do role paní svého srdce krátkou dovolenou prožije ve shodě a líbánkách. Ovšem karty do jisté míry zpochybňují perspektivnost možného právního svazku. Proti stojí zřejmě žena. Jaká? Dáme ji pracovní jméno FF. Jinak jsou ovšem karty na informace o ní skoupé.

 

  1. RAK

I pan Vladan (28/23) odejde dovolenou. Vybírá si její část před ukončením svého působení ve firmě a nástupem na nové místo. Naruší mu její průběh vášnivá Šéfka: bude ho zřejmě pronásledovat i na chalupu. Vztahy mezi těmi dvěma se tam mohou nepěkně vyhrotit. Vladane, ovládejte se a nezkomplikujte si už tak velmi obtížnou situaci. Hrozí nepokryté násilí a jeho aktéři mohou být až čtyři…

 

Dalšímu znamení (tento týden je to jako epidemie) – a to Rakům – vysílají hvězdy varování před velkou upovídaností. Budete ohrožovat sebe i okolí nikoliv pěstí či silou myšlenky, ale jazykem – zkrátka i vám to může moc mluvit! Jen nečetní budou tomu, co říkáte, také rozumět…, ale nebude to jejich vina. Neobhájíte, co zastáváte. Nemusíte-li v tomto týdnu vstupovat do veřejných debat a nebo se dopouštět zásadnějších projevů, obloukem se jim vyhněte. Zdánlivé vítězství ve sporu může být, až souvislosti posluchačům dojdou, Rakům i labutí písní… Též v soukromí si počínejte obezřetně. Přišel čas smíru a narovnání, nepokažte proto dlouho očekávané chvíle zbrklostí. V sexu buďte spíš solidní a konzervativní a nikam nespěchejte..

 

  1. LEV

 

Od pondělí do středy bude Luna procházet znamením Lva, což bude mít dopad na srdce a krev těchto zrozenců. V daných dnech zkuste opravdu spát doporučených osm hodin, což se může ovšem vzhledem k teplotám ukázat jako nereálné. Vyhledejte chladné místo, ale neodpočívejte v průvanu. Jižní národy ctí čas siesty, a i vy si alespoň o víkendu dejte po obědě dvacet – prostě se trochu v tomto směru rozmazlujte. S povalováním to ale nepřehánějte: rychlá chůze denně posiluje srdíčko i oběhový systém. A také pamatujte, že kdo se směje, vyhrává… a uzdravuje sebe i okolí. I pro vaši pohodovost a přesto razanci v jednání vás ocení nedávno navázaný kontakt. Pěstujte ho – bude brzy užitečný. V dobré kondici lépe zvládnete zátěž, která vás zřejmě v práci čeká. Pozor: hvězdy Lvy velmi vážně varují i před možnou svízelí rázu příbuzenského (blíž nespecifikováno).

 

S panem Vladimírem (51/23) navážeme na předchozí větu: jeho podivuhodnou tetu schvátí zdravotní obtíže oběhového systému z nepříznivého počasí. Tetina vitalita bude vážně ohrožena. Mohlo by to mít pro vývoj vaši kauzy ve směru k Dámě v černém a bratrovi zlý dopad…, ale věk je věk, s tím nic nenaděláte. Měl byste se pokusit zajistit, bude-li to možné, tetinu pro vás tak důležitou výpověď svědecky.

 

  1. PANNA

 

Aktuálně nás dostihla smutná zpráva: pan Jaroslav (60/23) už není. Co karty předpověděly, bylo ještě osudovější, než se Měsíční Kočka odvážila z etických důvodů vyslovit. Jaroslav neunesl neschopnost vyrovnat se s věkem, profesní nemožností zařadit se, milostnou aférou s Ulrikou a zvláštním nepřátelským spojenectvím se švagrem Přizdisráčem, s obtížemi a také pouze dočasně překonávanou alkoholickou závislostí. Především však s vlastním strachem z toho, co bude, až mu zákeřná nemoc vezme ženu, kterou sice svým sobeckým způsobem, ale přitom opravdu hluboce miloval. Bude mu už snímat a rozdávat karty v  jiné dimenzi někdo úplně jiný…

 


Hvězdy Pannám slibují tento týden přímo galaktické erotické zážitky, jež však – jak připodotýkají – mohou, ale nemusí mít sexuální charakter. Na své si přijdou náznaky a vybujelá obraznost a vyvrcholení, ač bude zřejmě spíš rázu duchovního, ukáže se být dokonalé… Ještě trvá příznivé období pro odkládaný chirurgický řez, jímž můžete vyřešit vleklou svízel v rodině či práci. Netýká se peněz, tam hvězdy radí Pannám zdrženlivost. Ale pozor na vztahy k okolí: váš jakoby couvající vládce Merkur hrozí omyly a zmatky v komunikaci, datech, místu i čase. Nespoléhejte na děravou paměť – používejte diář. A řízněte jen dvakrát vyměřené! Společensky Pannám pokračuje nadmíru příjemné byť vyčerpávající období pololetních večírků, oslav a setkání: zdravotně ohrozí především hlavu a žaludek, může však v případě obzvláštní nevázanosti zatížit i svědomí.

7. VÁHA

 

Protože Luna o víkendu vstoupí do znamení Vah, důležité bude pozornost věnovat rovnováze tělesných tekutin a celkovému čištění našeho organizmu od více či méně jedovatých vlivů, působících na ledviny, játra i vyměšování. V podvečer je dobré vypít nějaký močopudný prostředek (ne kávu). Čaj z bílé hluchavky tento úkol splní a zároveň působí preventivně proti infekcím. Pitný režim si žádá šálek odvaru z přesličky dopoledne a také dobrou vodu v množství nejméně půltřetího litru během dne. Ledvinám svědčí i večerní masáž chodidel po koupeli. A hlavně klid: nic se tento týden nestane tak strašného, aby nebylo možné nad tím máchnout rukou, a to navzdory tomu, že příliv drbů a pomluv, které vás zasáhly v nedávné době, podle všeho vyvrcholí… Pokud se dostanete k jejich původci, nechte ho zatím běžet. Váš čas teprve přijde. Nestojí už ostatně v Bibli, a to dokonce v Novém zákonu věta: Má je pomsta?

Panu Oskarovi (37/23) karty pro nadcházející týden radí: a co se na vaši budoucnost a jak ji vidí zeptat dětí, ať již byly vaše vzájemné vztahy v čase jakkoliv komplikované? Určitě jim udělá dobře, když se budete o jejich názor zajímat, byť se nakonec zařídíte jakkoliv. Jsou už dost velcí… Ostražitý byste měl být ve vydávání peněz, což však neznamená, abyste se změnil v škudlila, a také ve věci angín z horka, respektive syndromu letního nachlazení z klimatizace.

  1. ŠTÍR

 

Jak vypadá týden Štírů? Hvězdopravci mužům věští sebezpochybňující nálady a ženám naopak nezpochybnitelnou snahu upozornit na své kvality. Pozor však na jedno: pochybnosti o sobě jsou do určité míry zdravé, ale důraz na vlastní nezpochybnitelnost může svědčit o opaku a slabosti v kramflecích. Bez advokáta neprojednávejte nic o penězích nebo realitách. K ničemu se ani v morální oblasti nezavazujte. Jakékoliv podpisy odložte. V  drobné lapálii, která nebude mít finanční charakter, se budete moct spolehnout na pomoc přítele či přátel. Pozor: v případě nástupu dovolené třikrát zkontrolujte pas, jízdenky, letenky, peníze, a jedete-li autem, nezbytně i jeho technický stav jakož i nastavení mobilu… V případě školního výletu stále přepočítávejte žáky. Sféra milostná bude Štírům svrchovaně nakloněna.

 

Pan Fuks (41/23) patří v naší hře k nečetným účastníkům, jejichž život významně ovlivňují společenské aktivity. V tomto směru si také přeje, abychom nasměrovali pozornost Věštírny. Jistě se na splnění jeho přání brzy zaměříme. Byl by prvním politikem (pokud karty správně interpretujeme), který by po jednom ministrovi, který si prostřelil letadlo, veřejně přiznal schopnost vnímat alternativní skutečností… Jestli je to dobře? A proč by mělo být? A proč by ne?

 

9. STŘELEC

 

Co doporučit Střelcům? Otřepou se po zdravotně problematickém období, jímž z většiny prošli nepoznamenaní, s výjimkou těch, kdo doplatili na zvýšenou lomivost kostí. Nezanechávejte však jistě otužování a rozumné zatěžování organismu především procházkami a plaváním. V pondělí a úterý může některé z vás potkat intenzivní krátkodobé milostné poblouznění. Středu charakterizuje, že předchozí děje odezní bez zhoubných vlivů a přes sílu zážitku budou rychle zapomenuty. Čtvrtek zas zmar v práci, naštěstí nikoliv fatální. Astrologové za problémy těchto dnů vidí couvající Merkur, Měsíční Kočka spíš sází na vaši dlouhodobou nespokojenost a snahu něco se sebou udělat. V pátek to ovšem nestihnete a víkend proběhne podle ustáleného rodinného (i sexuálního) vzorce. Umírněné množství dobrého jídla, slušné víno a květiny by mohly zajímavě roznítit vaší fantazii.

 

Slečna Mia (28/23), z níž se posledně začala klubat politická aktivistka se zřejmě poněkud anarchistickými sklony, zřejmě však spíš již minulými a nebo zprostředkovanými přes vztahovou osobu, signalizuje neochotu pokračovat ve Hře o budoucnost s tím, že se musí definitivně rozhodnout. Naše otázka zní: není to po sotva pěti setkáních předčasné?

 

10. KOZOROH

 

Dnešní setkání s paní Evelynou (36/24) se ukazuje být překvapivě v dlouhé šňůře našich kontaktů zřejmě poslední. Paní Evelyna odmítla svou žádost o ukončení účinkování zdůvodnit, což nás sice mrzí, ale odchod bez řečí patří nepochybně k jejím právům. Škoda. Souvislost vidí karty v objevení se ve hře dosud dobře utajené dcery. Jakoby manžel, Zrzoun a nebo drogově závislý syn Magor pro vás nebyli najednou tak důležití, jako právě ona a ochrana jejího soukromí. Zřejmě jsme prostřednictvím karet objevili vaši třináctou komnatu a vy jste se rozhodla nechat nás za dveřmi. Přejeme vám, aby bylo toto rozhodnutí pro vás správné…

 

Problematický týden slibuje nebe Kozorohům: A za všechno může podle všeho fakt, že rozumová planeta Merkur je nutí mudrovat nad věcmi, které jdou samy. Provázet vás budou omyly a nedorozumění i věčný strach, že právě vy něco popletete. Hrozí též příslovečná srážka s blbcem. Již před týdnem karty varovaly před projevy slabosti s možnostmi střetu s kýmsi nejpravděpodobněji z rodiny. Můžete se dočkat pořádné podpásovky… Proč vás ale trápí peníze? Máte jich dost a ani v dohledné době nezchudnete. Se zbytečným škudlením budete mít sice nejen plnou portmonku, ale také žaludeční vředy.

 

11. VODNÁŘ

 

Ve většině budou Vodnáři na těle i na duši takoví rozlámaní, což je v jistém smyslu pokračování stavu uplynulého týdne. Měli by se vyznačovat váhavostí a nerozhodností. Ale pozor: nic z toho, co si myslíte, že musíte rozhodnout a co vás znejišťuje, ve skutečnosti teď a tady nemusíte – to soudí naše Věštírna na rozdíl od jiných astrologů. Nenuťte se proto do ničeho, protože ze strachu, že uděláte chybu, ji skutečně můžete udělat. Užívejte nastávajícího kalendářního léta. Heslo: Obnovte růst z pokory stále platí! A věnujte se přitom nezávazným hrátkám s libými osobami opačného pohlaví – k obapolné radosti zúčastněných, samozřejmě!

 

Pana Honzu II. (26/23) rozhodně karty nepotěší: Olivie se ukáže ve věci dítěte jako nezměrně tvrdohlavá osoba. Honzu čeká řeč s matkou (bude zklamán, protože předpokládal, že se jednoznačně postaví na jeho stranu) a chůvou (i ji Olivie do situace zatáhla). Podle všeho se u ženských vodopád informací nezastaví… V politických hrátkách, které Honzu velmi absorbují, nová situace nenastane.

 

  1. RYBY

 

Panu Richardovi (30/23) a také jeho družce Václavě posíláme v první řadě upřímné blahopřání: očekávaný porod proběhne poněkud předčasně, ale šťastně. Hvězdy hovoří o noci ze středy na čtvrtek – což by znamenalo příchod dítěte letního slunovratu, tedy budoucí velmi pozitivní osobnosti. O jeho pohlaví jste již byli informováni lékařskou technikou, zde překvapení nečekejte. Proto místo sudiček doplňujeme kartu dobrého zdravotního stavu děcka i rodičky a také vaši pochopitelnou třídenní opilost.

 

S týdnem se za nás všechny rozloučí Ryby: podle hvězd jejich akcie nadále rostou – ty skutečné, hovořící o hmotném zázemí, i ony obrazné, které vykreslují váhu jejich osobnosti v rodině, lásce nebeské, mezi přáteli i na pracovišti. Z toho ovšem zpravidla plyne i zvýšený počet lidí, kteří by si vás rádi osedlali, využili vás a nebo s vámi jakkoliv manipulovali. U vás tomu jinak není. Varujte se proto cokoliv rozhodovat pod nátlakem a nebo v křeči. A nehádejte se s nikým: budete mít sice skoro jistě pravdu, ale zároveň vám budou chybět relevantní argumenty… Počkejte si! Očekávané důkazy jistě brzy přijdou (ale ne samy), a vaše takto podepřená výmluvnost pak bude přímo oslnivá.

 

Křestní jména účastníků naší Hry o budoucnost byla v zájmu anonymity a v souladu s ochranou osobních údajů změněna – veškerá podobnost je tudíž čistě náhodná… Nashledanou za týden.