Horoskopy od 16-02-2015 do 22-02-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
osmý týden roku 2015

1. Beran – jestliže uvidíte, že někdo dělá něco špatně, nebojte se říci pár kritických slov. Jen nesmíte skončit pouze na kritice, ukažte i správný postup a případně podejte pomocnou ruku. Rodinné spory by se měly samy od sebe uklidnit a vás čeká příjemný týden, kdy partner vám bude ve všem nápomocen. Vaše tělo by si rádo dopřálo více čerstvého ovoce.

2. Býk – můžete dostat či objevit zajímavou nabídku na nějaký přivýdělek. Finančně nebude příliš atraktivní, ale díky ní se vám mohou velmi výrazně rozšířit další možnost. Rozhodně to bude stát za zvážení. Pro společenskou zábavu, na které by mohlo i trochu romanticky zajiskřit bude nejlepší víkend. Musíte se uvolnit. Popřemýšlejte o aromaterapii.

3. Blíženci – berte si příklad z těch lidí, kteří mají úspěch. Jestliže se někomu daří, postupujte podobně jako on, uvidíte, že i vám to přinese sladké ovoce. Jen v rámci utrácení zatím se držte zlatého středu. Ve vztahu se pokuste trochu více snít a realizovat své sny i ve skutečném životě. V druhé půlce týdne vám trošku může dojít energie, přizpůsobte tomu trochu svůj každodenní rytmus.

4. Rak – podle horoskopu stačí jen trochu snahy a uděláte skvělý dojem na svém zaměstnavateli nebo obchodních partnerech. Musíte jim jen ukázat, že jste opravdu osobnost. Ve vztazích musí někdy hrát největší roli jistá osobní magie. Najděte v sobě tu trochu mystiky a tajemna, které vám dají body navíc. Potíže s nosem či rýmou může vyřešit mátová či eukalyptová inhalace.

5. Lev – v práci můžete požadovat více. I když lepší je si nejdříve říci o více povinností a teprve poté požádat o lepší odměnu. S dobrým přístupem budete mít vyhráno. Ve vztahu byste měli řešit dlouhodobé záležitosti, jestliže partnera ještě nemáte, nehledejte lásku na jeden či dva večery. Bylo by za tím jen velké zklamání. Pozor na zimní sporty a veškerou náročnější fyzickou aktivitu.

6. Panna – nestresujte se tím, že ne všechny věci se daří tak, jak jste si to naplánovali. Na některé úspěchy je lepší si počkat, protože dlouhodobý zisk je vždy mnohem lepší než ten příslovečný vrabec v hrsti. Veškeré neshody v domácnosti řešte okamžitě, nemá smysl z banality udělat velký problém. Lehká středomořská kuchyně je to, co si vaše tělo nyní žádá.

7. Váhy – v práci se starejte hlavně o to, aby se vám podařilo dodržet všechny termíny. Práci navíc raději odmítněte, i kdyby vám za ni byly slibovány hory doly. Nemáte na ní nyní dostatek času. Čekáte na důkaz lásky? Ačkoliv je už po Valentýnovi, budete velmi příjemně překvapeni. Máte trochu slabší imunitu, raději se vyhýbejte místům, kde je hodně lidí.

8. Štír – dokažte všem, že se bez vás v práci neobejdou. Máte na to. Do čtvrtka buďte opatrnější při vydávání peněz, mohly by vám najednou chybět. V čerstvě zamilovaných párech se může objevit trochu hádek a možná i malinká žárlivost, ale to rychle přejde. Ponocování vašemu zdraví rozhodně neprospívá.

9. Střelec – jestliže se vám něco neustále nedaří, pokuste se vymyslet jiný způsob, jak to udělat. A pokud ani pak to nepůjde, požádejte někoho blízkého o pomoc, Nemá smysl se zbytečně trápit. Single mohou počítat s nějakým malým flirtem, ale nic si od něj nesmí slibovat. Vztahy co vzniknou tento týden se bohužel zase rychle rozpadnou. Psychicky i fyzicky na tom budete dobře.

10. Kozoroh – vaše práce bude mít velmi dobré výsledky, uslyšíte hodně chvály a možná vás čeká i příjemná finanční odměna. V rodině budete mít rozhodující hlas, ale nic by se nemělo přehánět, někdy je lepší přenechat rozhodnutí na partnerovi. Nebojte vyšetření u lékaře.

11. Vodnář – věřte si, i když vás někteří lidé pomlouvají a podceňují, ve skutečnosti máte na mnohem víc. Nadbytečnou hotovost tentokrát můžete utratit bez výčitek svědomí na něco příjemného. S trochou snahy a větší péčí o vzhled máte tento týden velkou šanci někoho okouzlit. Možná by neuškodilo jíst trochu méně kalorií.

12. Ryby – pracovní záležitosti vám moc radosti nepřinesou, ale smutek také ne. Z tohoto hlediska to bude prostě nudný týden, kdy vás čeká stále jedno a to samé. Ve vztazích by mělo být hodně vášně, single mají šanci poznat někoho, kdo by v blízké budoucnosti stál za hřích. Jen nic se nesmí uspěchat. Můžete mít menší potíže s přesušenou pletí.