Horoskopy od 15-12-2014 do 21-12-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý první týden roku 2014

1. Beran – budete mít hodně zajímavých nápadů, které lze využít nejen v práci, ale i při nakupování vánočních dárků. Tento týden je poslední vhodný čas, po sobotě budete mít už dost jiných starostí. Partner bude mít se bude tvářit hodně uzavřeně, ale nemusíte se tím stresovat, přejde ho to. Zdraví by mělo být v pořádku, nezapomínejte jen na přísun tekutin.

2. Býk – v práci postupujte raději opatrně. U větších finančních výdajů nejdříve popřemýšlejte, jestli opravdu mají smysl a neexistuje stejně zajímavá a přitom výrazně levnější alternativa. Na předvánočních akcích se můžete seznámit s někým opravdu velmi atraktivním. A nebude zajímavý jen vzhledem. Nechte si nějaké síly v rezervě, energie byste měli mít dostatek, ale víkend vás může hodně unavit.

3. Blíženci – podle horoskopu budete v práci hodně produktivní, ale jen v záležitostech, které nevyžadují nějaký nový a originální přístup. Držte se pouze svých povinností a všichni budou velmi spokojeni. Budete přitahovat spíše temperamentnější typy, pokud vám to vyhovuje, je před vámi opravdu zajímavý týden. Dobrý týden pro to se trochu zkrášlit či zdokonalit svůj zevnějšek, přinese vám to pocit psychické pohody.

4. Rak – pár dnů před svátky není vůbec jednoduché plně se věnovat práci a povinnostem. Přesto je to nutné, protože zrovna tento týden bude v zaměstnání hodně důležitý. Na nákup dárků je nejlepší pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Rak čtvrtek a pátek. V lásce tento týden sázejte na upřímnost. Může vás trápit menší nachlazení, ale pokud tělu dopřejete vitamíny i odpočinek, vše by mělo být v pořádku.

5. Lev – vypadá to, že tento týden budete v jednom kole. Když ne práce, tak různá setkání, když ne setkání, tak nákupy, když ne nákupy tak organizace svátků. Bude to mít mírně negativní vliv na váš rodinný život a také na zdraví. V tom druhém případě hlavně jde o psychiku, kde neustálý stres může vyvolat i fyzické potíže. Jak to jen půjde, snažte se trochu brzdit.

6. Panna – velké změny v práci nečekejte, bude to spíše nudnější týden. Má to i svou pozitivní stránku věci, více času vám zůstane na předvánoční aktivity. Možná to nebude nejvášnivější týden v roce, ale Panny s partnerem by si měly docela příjemně užít. A i ty co jsou single mají vyšší šance. Jestli plánujete o Vánocích trochu více baštit, možná by stálo za to se nyní s jídlem mírně přibrzdit.

7. Váhy – měl by být před vámi nějaký větší pracovní úspěch. To se váže i s finančním ohodnocením a každá koruna navíc v tomto bláznivém čase se určitě hodí. Úřední záležitosti vyřiďte tento týden. Pouze fyzická atraktivita by vám stačit neměla, vztah vyžaduje něco více. Bylo by užitečné si udržet dobrou fyzickou kondici, podvečerní procházky vašemu organismu pomohou.

8. Štír – dělejte a vyřizujte jen ty záležitosti, které opravdu hoří. Nemá smysl se vrhat do nových projektů, na vše bude dostatek času po novém roce. Nyní ukončete ten starý. Ve vašem srdci bude trochu chladněji, ale nemusíte si dělat starosti, vše se brzy změní. Velké množství předvánočních aktivit (nákupy, úklidy etc.) mohou podle horoskopu vyvolat menší zdravotní problémy.

9. Střelec – v práci budete muset učinit velmi důležité rozhodnutí. Promyslete si v klidu všechna pro a proti, nenechte se nikým tlačit k zbrklé reakci a vše bude v pořádku. V lásce nemá smysl přemýšlet o starých dobrých časech, je ta správná chvíle udělat tlustou čárou a pohlédnout ku budoucnosti. Podle horoskopu byste na tom měli být se zdravím celkem dobře.

10. Kozoroh – proberte si poslední týdny a měsíce a popřemýšlejte, jestli nemáte ještě nějaké závazky. Bylo by dobré ještě před svátky mít čistý štít. O finančních záležitostech mluvte otevřeně. Možná něco, co na začátku vypadalo jako bezvýznamný flirt se pomalu začne měnit na cosi výrazně významnějšího? Čekejte menší problémy s bolestí hlavy a nespavostí.

11. Vodnář – pokuste se nedělat všechno najednou. V pondělí by bylo nejrozumnější prozkoumat své týdenní povinnosti a věnovat se jim postupně podle stupně důležitosti. Buďte klidní, podle horoskopu by se vám nemělo stát nic nečekaného. Nevěřte prázdným slibům od partnera přeci vyžadujete jistotu a poctivost. Přestaňte si dělat starosti o budoucnost a uvidíte, že se vaše psychická forma výrazně zlepší.

12. Ryby – své postoje pečlivě vysvětlujte. Je zde jisté riziko, že lidé nebudou vědět, co ve skutečnosti máte na mysli. Největší problémy v práci vám může způsobit nepochopení. Problémy ve vztahu nevyřeší mlčení a nebo strkání hlavy do písku, bylo by užitečné si všechno vyříkat do víkendu, abyste si mohli prožít krásné svátky. Zeptejte se blízkých, co si myslí o vaší formě, občas pohled zvenčí vás upozorní na něco, čeho jste si dosud nevšimli.