Horoskop na měsíc květen 2015

Horoskop na květen 2015
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – zhruba do poloviny května se budete muset zabývat nějakými staršími povinnostmi. Pak přijde chvilka oddechu a také čas na nové plány. Víkendové výjezdy či nějakou krátkou dovolenou plánujte raději s větším předstihem, akce ze dne na den tentokrát nemusí vyjít. Na konci měsíce čekejte trochu více akce, budete v neustálém pohybu, setkáte se s novými zajímavými lidmi, otevřou se před vámi dříve zavřené dveře. Pro zamilované bude nejlepší první týden.

Býk – celkově by to měl být dobrý měsíc pro všechny, kteří pracují v rodinných či menších firmách a nebo kolektiv je velmi přátelský a stmelený. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Býk, kteří nyní hledají práci nebo přemýšlejí o změně dosavadního zaměstnání by měli se rozhlédnout i trochu mimo svůj obor. Tam je zajímavá příležitost, která vás bude bavit a naučíte se vše nové velmi rychle. Na utrácení byste si měli dát pozor do desátého a pak na úplném konci měsíce. Ozve se vám minulost.

Blíženci – ve vztazích do docela ožije. Pocítíte květnovou sílu lásky. Jestli ještě partnera nemáte, nejvyšší čas a také nejlepší šance to změnit. Bylo by příjemné prožít léto s někým po boku. Pracovní záležitosti budou spíše nudné, i když mezi třináctým a dvacátým vás čeká nějaké překvapení, se kterým si budete muset rychle poradit. Od výsledku bude záležet i to, jestli se vaše finanční situace trochu zlepší nebo jestli všechno zůstane při starém.

Rak – mezi sedmým a desátým může udeřit láska jako blesk z čistého nebe. Ve vztahu by to mělo být hodně vášnivé, náhodné flirty budou nebeským zážitkem. Finančně to bude docela houpačka, na začátku května by to mělo být celkem v pořádku, pak se situace bezdůvodně zhorší, aby se to pak zase napravilo. Pracovně nejnáročnější bude půlka května, v této době se na vás nahrne více různých povinností, které bude nutno řešit samostatně.

Lev – největší význam budou mít v květnu podle horoskopu záležitosti týkající se majetku a financí. Objeví se před vámi několik zajímavých příležitostí, jak si vylepšit svou finanční situaci, čeká vás také nějaká výhodná investice. Domácí výdaje se snažte držet spíš na uzdě, ale při plánování budoucnosti můžete být odvážnější. Ve stresových a nečekaných situacích se snažte zachovat klid, všechno bude vypadat na začátku mnohem dramatičtější, než tomu bude ve skutečnosti a zbytečná poplašená reakce by vám mohla uškodit.

Panna – počítejte s tím, že v tomto měsíci budete mít největší podporu od příbuzných a známých. Pomohou vám v různých náročných situacích. Bylo by dobré se jim za to nějak odvděčit, přinejmenším dobrým slovem a milým úsměvem. Potkáte někoho velmi zajímavého, ale raději nic neuspěchejte. Někdy je lepší získat velmi dobrého kamaráda než se trápit nepovedeným románkem. Pamatujte si, že každá překážka se dá nějak zvládnout.

Váhy – konečně vás přestanou trápit různé únavové syndromy a bolesti hlavy či zad, které byly spojeny se zimními měsíci. Budete mít v květnu hodně energie, využít se to dá nejen při různých sportovních aktivitách, ale i v zaměstnání, kde lidé plní vitality vždy získají zdarma nějaký ten bod navíc. Pokud hledáte partnera nebo toužíte po větším vzrušení ve vztahu, nachystejte se na třetí týden, ten by měl být z tohoto hlediska nejzajímavější.

Štír – blíží se velmi důležitý okamžik, který udělá velký zmatek ve vašem životě a zaměstnání. Nachystejte se na výrazné změny, které na začátku bude trochu náročnější zvládnout, ale ve výsledku budete velmi spokojeni. Podle horoskopu byste si měli už naplánovat dovolenou na léto. Měla by vám poskytnout co nejvíc odpočinku a nabít vás energií, aby se vše dalo zvládnout. Partner bude pro vás v květnu velkou oporou, čekejte láskyplný měsíc.

Střelec – bylo by dobré, kdybyste se častěji účastnili různých společenských akcí. Za prvé budete mít spoustu šarmu a kouzla, díky kterému se vám podaří vylepšit vztahy s přáteli a kolegy a za druhé možná potkáte někoho, u koho vaše srdce začne bít mnohem rychleji. Pak už je to jen na vás, musíte jen udělat ten první krok. Na konci měsíce se koncentrujte na financích, nemá smysl nic podcenit, důležité je si dávat co největší pozor při velkých nákupech a podepisování smluv.

Kozoroh – připravte se na nějaké změny ve společenském či partnerském životě. Nejvíc se budou týkat lidí, kteří partnera nemají a nebo jsou jen velmi čerstvě zamilovaní. Podle horoskopu byste se měli kolem poloviny května hodně zmobilizovat. Vyhrňte rukávy a vrhněte se na práci s co největší energií. Bude smysl dělat i trochu přesčas, protože vše, co v tomto období uděláte, výrazně ovlivní následující tři měsíce. Omezte trochu utrácení, bylo by užitečné odložit pár korun na léto.

Vodnář – je užitečné mít vždy po ruce nějaký záložní plán. V květnu vám pár věcí nemusí vyjít přesně tak, jak jste si je představovali, ale pokud budete mít nachystané alternativní řešení, můžete nakonec zjistit, že jste na tom lépe, než by to bylo při původním stavu věcí. Partner bude hodně náladový, od zamilovanosti, která je s květnem spojená automaticky až k zbytečné nabručenosti a sklonu se hádat i o naprostou hloupost. V takových chvílích je nejlepší si ho nevšímat.

Ryby – dost líný počátek měsíce ve vás může vzbudit dojem, že takový bude celý květen. Pozor, nenechte se zmást, práce budete mít v některých chvílích až nad hlavu. Zvláště se to týká posledních osmi dnů, kdy vám povinnosti zasáhnou výrazně i do volného času. S penězi byste na tom měli být slušně, možná má smysl nejen odkládat na bok, ale také si udělat trochu radost nějakou milou zbytečností či drobností. Fyzická forma se bude postupně zvyšovat, jen byste neměli zapomínat na to, že vaše tělo není ze železa.