Horoskopy od 04-05-2015 do 10-05-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
devatenáctý týden roku 2015

1. Beran – objeví se před vámi nějaká velmi zajímavá příležitost jak vydělat peníze nebo si výrazně zlepšit pracovní situaci. Nebojte se trochu riskovat, vyplatí se to. Čeká vás větší množství různých setkání a událostí, šance na povedený flirt rostou. Vaše forma by měla být celkem dobrá, týden je vhodný pro péči o pleť.

2. Býk – zvýšené množství energie by bylo dobré využít k vyšší pracovní aktivitě. Píle se tento týden cení a podle horoskopu se může objevit i nějaká finanční odměna. Někdo se vám zalíbil? Pokuste si s ní nezávazně popovídat a případně domluvit na kávu. Partnerské vztahy prožijí příjemné chvilky. Mohou se objevit potíže s rameny a lokty.

3. Blíženci – dotáhněte do konce všechno co jste začali dělat. V zaměstnání bude lepší stát v pozadí, nemá smysl se tlačit na viditelnější místo. Ať ty průšvihy žehlí někdo jiný. V lásce nečekejte nic významnějšího, tento týden se hodí spíše pro přemýšlení o budoucnosti. Sluníčko a zeleň prospějí vašemu zdraví nejvíce.

4. Rak – pečení holubi nelétají sami do huby. Pokud chcete tento týden dosáhnout úspěch, budete se muset hodně napracovat. Vyhýbejte se riskantním investicím. Nenechte si pokazit váš vztah zákeřnými pomluvami. Pokud cítíte únavu, není žádná ostuda si jít odpoledne na hodinku lehnout.

5. Lev – dejte si pozor na prázdné sliby, někdo se vás bude snažit v zaměstnání přesvědčit, abyste dělali něco za něj a slíbí vám za to hory doly. Ve skutečnosti nic nesplní. Potřebujete více prostoru ve vztahu, nemůžete se nechat tlačit do kouta. Ranní rozcvička by vás dokázala nabít velkým množstvím čerstvé energie.

6. Panna – budete muset vyřídit několik důležitých záležitostí, bylo by dobré si vše pečlivě rozvrhnout do celého týdne, abyste to nemuseli ve čtvrtek a pátek na poslední chvíli dohánět. Nechte se partnerem příjemně překvapit, má něco hezkého za lubem. Vaši fyzickou i psychickou formu vám budou někteří lidé závidět.

7. Váhy – podle horoskopu byste měli nyní k pracovním povinnostem, obchodním příležitostem a zajímavým investicím přistupovat s co největší dávkou selského rozumu. Když se vám něco nebude zdát, nemá smysl to jakýmkoliv způsobem řešit. Partner by vám měl být v následujících sedmi dnech velkou oporou. Čekejte psychicky trochu náročnější týden, snažte se najít způsob na odreagování stresu.

8. Štír – snažte se mít co největší vliv na vývoj své budoucnosti. Nenechte se lidmi kolem vás natlačit do věcí, které vás nezajímají a u kterých nevidíte žádnou perspektivu. Je důležité držet otěže opravdu pevně v rukou. Příjemné procházky s partnerem prospějí nejen vašemu vztahu, ale také fyzickému i psychickému zdraví.

9. Střelec – ve vaší kapse by se mělo objevit pár korun navíc. Nerozumnější by bylo je rozdělit na půlku, jednu utratit na něco hezkého či příjemného a druhou odložit na horší časy. I vzhled domácího prostředí může mít  velký vliv na vztah a rodinnou pohodu. Spěchejte pomalu, úrazy z nepozornosti rozhodně nejsou příjemné, a to ani po psychické stránce.

10. Kozoroh – budete mít šanci prorazit. Tento týden je důležité konečně dodělat to, co už jste měli skončit před nějakým časem. Finanční odměna bude pak velmi zajímavá a rozhodně se vám nyní hodí. Podle horoskopu to v lásce nebude nic moc, bylo by dobré urovnat všechny spory. Nelíbí se vám kolik vážíte? Co takhle nějaký sport a úprava jídelníčku.

11. Vodnář – čekejte nějaké menší konflikty v práci. Měli byste se nyní k nim postavit čelem, případný ústup či snaha o smír by byla protistranou chápána jako zbabělost. V lásce nehledejte dobrodružství a chvilkové rozptýlení. Pokuste se svůj organismus trochu šetřit, nemáte nekonečné množství sil.

12. Ryby – i když si budete párkrát v práci trochu zoufat, pamatujte si, že dříve nebo později vaše snaha přinese ovoce a uznání okolí. Nenechte se odradit škarohlídy, kteří nedohlédnou dál, než na špičku nosu. S dobrou náladou se vám ve vztahu podaří vyřešit vše, nemá smysl se hádat o hlouposti. Single mají nyní šanci. Je správné přemýšlet o zdravotním stavu, ale nic by se nemělo přehánět.