Horoskop na měsíc červen 2015

Horoskop na červen 2015
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – činnosti, které vyžadují spolupráci více lidí budou v tomto měsíci úspěšné. Proto je důležité dobře vycházet v lidmi v kolektivu. Důležité záležitosti se snažte vyřídit do desátého, později budete mít trochu méně energie a nálady na zkoumání různých detailů. Navíc se vás začne zmocňovat letní atmosféra, která spíše vyzývá k odpočinku a zábavě a ne tvrdé práci. Vyhýbejte se drbům – ani je neposlouchejte ani je nešiřte. Se svými pocity se svěřujte jen tomu, komu opravdu ve všem věříte.

Býk – zhruba do poloviny měsíce června by to v práci mělo být klidnější. Nebudete ve stresu, vše vám půjde od ruky a také se můžete těšit i na nějakou menší odměnu. Po šestnáctém to bude trošku horší, život vám mohou začít komplikovat spory s nějakým starším či zkušenějším kolegou. Pokud možno se držte spíše zpátky a ignorujte ho. V přímém sporu byste byli slabší stranou. Zdravotně by měl být tento měsíc celkem v pořádku, jen občas se může objevit půldenní migréna. Dejte si jen pozor na různé kýchající a smrkající bacilonosiče.

Blíženci – těžké práce bude méně, peněz za to o něco více než v předchozích měsících. Takže se dá říci, že červen pro toto znamení zvěrokruhu bude ideálním vstupem do léta. Objeví se několik zajímavých příležitostí, kdy si budete moci přivydělat. Na první pohled budou vypadat hodně bláznivě, ale po pečlivějším prozkoumání zjistíte, že vše je v pořádku a stojí za to se angažovat. Měli byste se více potkávat s různými lidmi a je možné, že někteří z nich se stanou blízkými přáteli. V druhé polovině měsíce byste trochu měli zvýšit sportovní aktivitu.

Rak – měsíc červen je podle horoskopu dobrý pro uspořádání všech svých záležitostí. Věnujte se věcem, které vám zůstaly z dřívějška, snažte se vše ukončit. Práce, kterou tomu věnujete, se vám vrátí v červenci a srpnu, kdy budete mít mnohem více volného času na různé radovánky, než by tomu bylo v jiném případě. Finančně budete na tom nejlépe až na konci měsíce. Pro Raky v partnerských vztazích to bude trošku zvláštní čas. Jeden den bude plný lásky a druhý den na sebe nepromluvíte ani slovo. Nemá smysl to moc řešit, vyřeší se to časem samo navíc příjemných dnů bude více.

Lev – pokud hledáte zaměstnání tento měsíc máte větší šance. Největší úspěch budou mít ti, co chtějí pracovat ve firmách zabývajících se obchodem nebo tam, kde pracují větší množství lidí. Jestliže plánujete podnikat nebo už podnikáte, buďte v červnu opatrnější. Pro vzdělávání a různá školení je nejlepší konec června. Po desátém se může stát, že váš partner bude mít nějaké menší problémy. Všímejte si různých náznaků a když tak se šetrně pokuste zjistit, o co jde. Úsměv vám velmi sluší nebojte se ho používat.

Panna – to, co tento měsíc začnete, měli byste také skončit. Pokud předem víte, že nové projekty vám zaberou více času, raději jejich zahájení odložte na červenec či srpen. Místo toho se věnujte průběžné práci případně dolaďování nějakých starších záležitostí. Podle horoskopu byste na tom měli být s financemi dost střídavě, jednou nahoru a po druhé dolů. Lepší je si naplánovat výdaje hned na začátku a stále držet po ruce nějakou menší rezervu, která vám umožní tak zvaně svobodně dýchat i při nečekaných událostech.

Váhy – i kdybyste měli v práci menší problémy nebo spory, nemusíte si z toho dělat hlavu. V měsíci červnu se podle horoskopu vše vyřeší k vaší spokojenosti. Nemá smysl tlačit na pilu, věci se budou dít samy automaticky. V druhé polovině měsíce si dejte trochu pozor na jazyk a raději ustupte do pozadí. Pokud se budete moc chválit, nebude to příliš pochopeno. Celý červen je vhodný pro rozhovory s nadřízenými nebo významnými obchodními partnery. Vaše fyzická forma se bude průběžně zlepšovat, pokud se zrovna uzdravujete, vše proběhne výrazně rychleji.

Štír – připravte se na několik nečekaných nabídek. Každou si pořádně promyslete. I kdyby něco bylo finančně velmi výhodné, raději to nedělejte, pokud nemáte stoprocentní jistotu, že víte jak na to a že si se vším budete schopni poradit. Po dvacátém budete mít docela šťastné období, spousta věcí se vyřeší sama bez vašeho přičinění, občas vám pomůže i příjemná náhoda. Je možné, že se vám ozve nějaká starší známost. Můžete si užít příjemné posezení, ale nemá smysl od toho čekat něco více nebo vyžadovat něco více.

Střelec – neztrácejte čas na zbytečné debaty a dohadování. V tomto měsíci byste se podle horoskopu měli držet hlavně svých povinností a pokud od vás někdo něco bude chtít, tak to musí velmi dobře odůvodnit. Jinak nemá smysl se takovými požadavky rozptylovat. Dejte si větší pozor na bankovní operace a práci s větší hotovostí. Pozor, někdo vám závidí a pomlouvá vás. Když ho přitom přistihnete, jednoznačně mu řekněte, co si o takovém jednání myslíte. Pokud možno doma neřešte stresující záležitosti ze zaměstnání.

Kozoroh – v zaměstnání čekejte větší úspěch a dokonce by se měla objevit nějaká zajímavá odměna. Obecně by červen měl být měsíc plný zajímavých událostí a přitom se nijak extrémně nepředřete. Poslední třetina se rozhodně hodí pro odpočinek a možná i nějakou dovolenou. Proč letos nezačít dříve, než bude všude přeplněno? K náročnějším situacím přistupujte s chladnou hlavou a dobře nabroušeným jazykem. Sportujte, ale zbytečně přitom neriskujte, úraz by mohl pokazit celé léto.

Vodnář – máte nyní šanci u sebe rozvinout nové schopnosti a znalosti. Pomohou vám vydělat další peníze a také přispějí k obecnému pracovnímu úspěchu. Je dobré se neustále vzdělávat a zdokonalovat. Nejvyšší intelektuální formu budete mít přibližně do dvacátého, ale ani konec měsíce nebude podle horoskopu úplně špatný. Co se týká financí, tak je to spíš takový průměrný měsíc. Raději si trochu hlídejte peněženku, abyste nevydali více, než vyděláte. Vodnáři kteří jsou single mají v červnu větší šance.

Ryby – druhý týden v měsíci budete mnohem více motivovaní. V práci budete chtít vyniknout, kolegům a partnerům ukážete, že patříte opravdu ke špičce. Takový přístup se bude líbit i vedení, v červnu máte velkou šanci, že získáte nějakou zajímavou finanční prémii. Jediný problém s větším pracovním nasazením bude v tom, že vám trochu začne docházet energie. Proto by bylo užitečné se doma věnovat hlavně odpočinku. Příjemný pocit budete mít z různých meditací, nenáročných cviků a rozhodně vám neuškodí i krátké procházky v nějakém lesu či parčíku.