Štír – horoskop lásky

Horoskop lásky pro Štíra

On: Muž Štír je tajuplný ale i vášnivý, při tom dokáže velmi dobře najít rovnováhu mezi požitky a rozumem. Nejvíce touží po partnerce, která bude mít podobné zájmy jako on, ale hlavně bude nabitá vášní. Vášnívý vztah to je vztah jaký chce mít celý život. V soukromí je plný nápadů a citu, cení si všeho co mu přinese potěšení. Ve chvíli, kdy se rozhodne pro stálý vztah, zahrne partnerku péčí. Dokáže hodně dávat a je věrný a totéž očekává od své lásky, jednou obelhán už nikdy ve skutečnosti nepromíjí. Občas je velmi žárlivý.

Ona: Ženu narozenou ve znamení Štíra lze definovat jedním slovem – smyslnost. Většinou má velký úspěch u mužů, protože je něco v ní velmi přitahuje. Ráda si zaflirtuje, ale není to smysl jejího života, protože hledá někoho, komu bude moci vždy věřit a tomu bude plně oddána a věrná. Ten si také bude vztahu vážit, zvláště proto, že žena ví jak ho potěšit, nemyslí jen na sebe. Když je opravdu zamilovaná, tak se snaží nevyvolávat konflikty a pokud k nějakému dojde, hned se ho snaží urovnat. Partner ji nesmí zradit ale ani urazit, vše si výtečně pamatuje a nikdy nezapomíná. Vztah nemusí ukončit, ale dokáže si vybrat nejlepší chvíli, kdy všechny křivdy připomene. Když jí partner ublíží, tak z ní vymizí vášeň a stane se velmi podezíravá.

2 komentáře u „Štír – horoskop lásky

  1. pavlína kubínova

    At už každý říká co chce, tak tohle na mě padne jak ulitý . Jsem štířice a opravdu pokud mi někdo ublíží tak se tak zachovám . Muže dokážu okouzlit jak každý říká a něco ve mě je , ale nikdo to nedokáže popsat.

  2. Veronika

    Přijde mi to všechno,jako bych četla knihu napsanou o mně.Přesně vím ,že nejsem na známosti na jednu noc..potřebuji někoho,kdo mě podrží a na koho se můžu kdykoli spolehnout a to očekávám od svého přítele. Dokážu okouzlit toho, koho nechci i toho, koho dostat chci. Něco je ve mě fascinuje,ale asi ani já sama nevím..co by to mohlo být.Jsem jedno velké tajemství.

Komentáře nejsou povoleny.