Horoskopy od 28-04-2014 do 04-05-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
osmnáctý týden roku 2014

1. Beran – všechna důležitá rozhodnutí odložte na další týden, nyní jen sbírejte informace a věnujte se každodenním povinnostem. Nic není tak důležité, aby se nemohlo řešit až za pár dní. Ve vztahu se může objevit trochu více žárlivosti, ale situace by se měla uklidnit do víkendu. Když o sebe budete dostatečně pečovat, vaše psychická i fyzická forma budou v naprostém pořádku.

2. Býk – pokuste se v práci trochu více bojovat a vylepšit si svou pozici. Energie i schopností máte dostatek, nemá smysl stále stát jen v koutě a nechat smetanu jiným. Tento týden je podle horoskopu velmi dobrý pro získávání nových známostí a přátelství, která se s postupem času mohou přerodit i ně něco většího. Vaši formu a zdraví bude nejvíce ovlivňovat počasí.

3. Blíženci – čeká vás několik hodně náročných úkolů, které budou vyžadovat velkou zodpovědnost. Pokud budete úspěšní a není důvod, proč byste neměli být, velká odměna vás rozhodně nemine. Nenechte se vtáhnout do nějakých rodinných sporů a hádek, mohly by narušit váš klid a vztahy s partnerem. Senná rýma a různé alergie, to jsou jediné zdravotní problémy, které by se mohly objevit.

4. Rak – dělejte jen své povinnosti a raději příliš nedůvěřujte spolupracovníkům. Někteří budou nevýkonní a brzdili by vás, chování dalších zase velmi silně bude ovlivňovat závist. Buďte opatrnější s výdaji. Čerstvě zamilovaní začnou přemýšlet o kouzlu společné budoucnosti, lidé žijící v dlouhodobém vztahu budou pod vlivem přicházejícího máje. Malá úprava jídelníčku by vám neškodila.

5. Lev – tento týden by podle horoskopu měl být úspěšný. Ideální bude pro každého, kdo zrovna mění či hledá novou práci. Na vašem kontě by se měla objevit nějaká příjemná suma. Pokud jste single, nejlepší by bylo přestat naříkat a začít s tím něco dělat. Bez iniciativy to opravdu nepůjde. Mohou vám hrozit infekce horních cest dýchacích.

6. Panna – vaše hlava bude plná různých zajímavých a originálních nápadů. Jen pokud se rozhodnete nějaký realizovat, nejdříve si pečlivě promyslete všechny kroky. Tento týden, ačkoliv v něm je i první máj, nebude moc vhodný pro lásku. Bude vás přeplňovat podezíravost, na které stavět opravdu nelze. Nezatěžujte tak svůj organismus.

7. Váhy – měly by se pomalu začít plnit vaše sny o pracovním a finančním úspěchu. Z tohoto hlediska bude tento týden podle horoskopu opravdu velmi sympatický. Jestliže stále nemáte partnera, po středě máte opravdu velkou šanci tento stav změnit. Samozřejmě pokud budete chtít. Bylo by fajn trochu omezit sladkosti a tuky.

8. Štír – nyní budete mít hodně štěstí. Sice se vám podaří udělat pár nepříliš příjemných chyb, ale hvězdy nad vámi drží ochrannou ruku a nikomu to nebude vadit. Ale pozor, nesmíte to zneužívat. Skvělý týden pro nějaké velmi romantické rande či dokonce pro zásnuby nebo svatbu. Dejte si trochu pozor na játra, neškodila by detoxikace.

9. Střelec – v práci se vám budou střídat dny, kdy povinnosti budou zajímavé a originální s těmi, kdy to bude jen nuda a šeď a každá hodina bude trvat celý den. O víkendu budete mít více klidu. Nejspokojenější tento týden budou rodiče malých dětí, pro ně vztah nabere ještě větší hloubku. Měli byste si trochu více hlídat tlak a tep.

10. Kozoroh – tento týden by měl být obecně celkem klidný, bylo by dobré, kdybyste si povinnosti vyřídili co nejdříve. Může se objevit pár korun navíc. Jestli jste připraveni na lásku, tak tento týden může přijít. Nebojte se otevřít své srdce, upřímnost je základem pevného vztahu. Dejte si pozor na úrazy.

11. Vodnář – v práci preferujte kompromisy, vyhýbejte se jakémukoliv radikalismu. Máte šanci přesvědčit své spolupracovníky, že vaše návrhy jsou ty nejlepší. Do pátku si dejte trochu větší pozor při otevírání peněženky. Bude to takový jarní týden, jednou bude v lásce slunečno a pak zase přijde silná bouřka. Ale bude krátká. Dobrý týden pro návštěvu zubního lékaře.

12. Ryby – šéf a nebo velmi významný obchodní partner vás bude zkoušet. Je dobré se připravit na všechny eventuality. Nyní se bude rozhodovat vaše budoucnost. Přichází máj, ten lásky čas, byla by škoda sedět jen tak doma v papučích u televize. Trošku byste měli šetřit svůj organismus, o nutnosti zpomalit vás budou informovat migrény a bolavá záda.