Horoskopy od 19-05-2014 do 25-05-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý první týden roku 2014

1. Beran – práce by měla probíhat ve velmi příjemné atmosféře, vaši nadřízení a partneři na vás pohlédnou hodně přátelským okem. Je možné povýšení nebo finanční odměna. Opuštění Berani podle horoskopu nyní mají mnohem větší šanci na novou lásku. Mohli byste trochu více času věnovat péči o tělo, je to dobrý týden pro malou redukci váhy.

2. Býk – práce bude v tomto týdnu rozhodně více než jindy, odměnou by ale měly být také větší peníze, které se brzy objeví na vašem kontě. I na povinnosti se dá hledět s jistým odstupem, není nutno vše brát smrtelně vážně. Pozor na drobné neshody s partnerem, někdy jedno hloupé slůvko nadělá problémy na pár týdnů. Zdraví by vás tentokrát nemělo zklamat.

3. Blíženci – z finančního hlediska to bude spíše průměrný týden. Nečekejte žádné extra příjmy, ale také by na vás neměly vyskočit nějaké obrovské nečekané výdaje. Tento týden si podle horoskopu skvěle porozumíte s partnerem a pokud ho nemáte, budete mít dobrý cit při hledání toho nového a pravého. S psychickými problémy vám nejvíce pomůže nějaká sportovní aktivita.

4. Rak – peníze, které v tomto týdnu vyděláte raději odložte někam bokem, protože brzy vás čeká trošku větší vydání. V práci čekejte trochu více povinností než obvykle, pokuste se lépe vycházet se svými kolegy. Pro opačné pohlaví budete mnohem přitažlivější, bohužel přiláká to jen povrchní lidi, kteří hledí pouze na vnější aspekty krásy. Budete více unaveni než obvykle, ráno se vám vůbec nebude chtít vstávat.

5. Lev – bylo by dobré trochu popřemýšlet, jestli vaše práce vám přináší dostatečné uspokojení. A jestli ne, tak by bylo nejrozumnější něco s tím udělat. Příležitostí máte podle horoskopu nyní výrazně více. Partner si na vás všimne nějakých věcí, které ho okouzlí a které dříve ignoroval. A vymyslí pro vás krásný večer. Budete mít výrazně citlivější uši, hluk vám nebude dělat dobře.

6. Panna – nemá smysl v práci řešit ty záležitosti, na které stejně nemáte vliv. Sice možná budete mít ze sebe lepší pocit a dojem, jak ovlivňujete dění, ve skutečnosti se jedná jen o ztrátu času. Lásku možná nyní nenajdete, ale tento týden by měl být velmi příjemný a plný zábavy s nejlepšími přáteli. Vyhýbejte se sacharidům, potřeba jsou jen v případě velké fyzické námahy.

7. Váhy – lidé, kteří se narodili ve znamení zvěrokruhu Váhy mají nyní šanci na získání lepší (zajímavější náplní i financemi) práce. Chce to jen odvahu udělat první krok do neznáma. Partner vás něčím trochu zklame, nebude to něco velmi závažného, ale zamrzí to. Budete podrážděnější než obvykle, hrozí také menší migrény. Na druhou stranu fyzická kondice by měla být opravdu slušná.

8. Štír – práce v tomto týdnu vám přinese mnoho potěšení a podaří se vám rozvinout své znalosti. Nejlépe na tom budou Štíři, které čeká služební cesta. Některé výdaje na domácnost by se daly omezit a to nejen podle horoskopu, ale i podle lidí kolem vás, kteří rádi napoví. Pro své okolí budete extrémně přitažliví, máte možnost partnera přesvědčit o věcech, se kterými dříve nesouhlasil. Dejte si pozor při řízení auta, kola či motocyklu.

9. Střelec – jestliže nemáte rádi nervózní atmosféru a takový klasický pocit dusna, raději se vyhýbejte veškerým spiknutím a drbům v pracovním kolektivu. Stejně nemíří na vás, tak proč byste si měli kazit život. Zamilovat se je snadné, ale vybrat si toho pravého partnera pro život je mnohem těžší. Nebojte se sportů, i pětiminutová rozcvička vašemu tělu prospěje.

10. Kozoroh – objeví se zajímavá nabídka, jak získat trochu více peněz za vlastně normální práci, kterou děláte pořád. Byla by škoda ji nevyužít. Vaši činnost trochu ovlivní chyby druhých. Horoskop vám rozhodně doporučuje vyrazit někam s partnerem za kulturou, může to být klidně i kino. Romantická nálada je zaručena. Měli byste trochu zpomalit, vaše tělo není z oceli.

11. Vodnář – pozor váš nadřízený nebo nějaký velmi důležitý kolega bude mít dost špatný týden a bude se to snažit vybít mimo jiné na vás. Pokud to jen půjde, na provokace nereagujte. Úsměv a odstup vám zaručí klidný týden. V lásce to bude velmi klidný týden, dalo by se dokonce říci, že i trochu nudný. Buďte aktivnější, vaše tělo se konečně musí probrat po chladnějším období.

12. Ryby – V klidu se držte toho, co děláte. Nenechte se druhými přesvědčit k zavádění novinek, vše vyžaduje ještě čas a zkoušení. Podle horoskopu byste trávit trochu více času s rodinou a přáteli. Na radovánky jen tak sólo bude ještě dost času v létě. Pokuste se najít trochu více času na odpočinek, jinak vám na konci týdne úplně dojde energie.