Horoskopy od 20-10-2014 do 26-10-2014

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý třetí týden roku 2014

1. Beran – máte nyní šanci dosáhnout velkého úspěchu, nenechte si ji proklouznout mezi prsty. Peníze se vás moc držet nebudou, takže raději jich moc s sebou nenoste a kreditku nechávejte doma. Hledáte partnera? Rozhlédněte se kolem sebe ještě jednou a pořádně, možná je ta pravá osoba mnohem blíž, než si myslíte. Máte hodně energie, takže je dobré se věnovat nějaké fyzické aktivitě.

2. Býk – podle horoskopu je to dobrý týden pro zvýšení svých příjmů a hledání nových pracovních aktivit. V zaměstnání vám povinnosti půjdou od ruky, měli byste mít mnohem více volného času než obvykle. Jsou týdny vhodné pro lásku a jsou týdny, kdy je lepší se bavit s přáteli. Nyní přichází ten druhý případ. Psychicky byste měli být v dobré formě, ale zdraví může být trošku slabší.

3. Blíženci – týden by měl být pracovně klidnější, budete mít více příležitostí jak dohnat různé zmeškané povinnosti z předchozích měsíců. Dobře se vám bude dařit u věcí spojených s právem a účetnictvím. O lásce by mělo rozhodnout srdce, ale rozhodně nepodceňujte roli rozumu, který vás dokáže na leccos upozornit. Bylo by užitečné zvýšit přísun vitamínu C, byli jste už na šípkách?

4. Rak – v práci byste si podle horoskopu měli neustále připomínat, že spěchat by se mělo pomalu. Zbrklost vám uškodí nyní nejvíc, pečlivost je aktuálně v módě. Ve vztahu hrozí různé menší spory a neporozumění, někdy má smysl některé věci si nechat pro sebe a nedloubat v nich neustále. Preventivní prohlídka u zubaře by vám rozhodně neublížila, mohou se objevit problémy s dásněmi.

5. Lev – v práci dojde k několika velmi zajímavým změnám, které vás možná na začátku hodně překvapí, ale z dlouhodobého hlediska na tom jen vyděláte. Raději nyní peníze nepůjčujte. Nyní můžete prožít opravdu velmi vášnivé chvíle. Pokud partnera ještě nemáte, možná by to chtělo trochu více odvahy. Nastává vhodný týden pro zkrášlování vlasů a nehtů.

6. Panna – během cesty do práce si dávejte pozor na peněženku a doklady. Přichází sedm dní vyššího rizika a je zbytečné mít problémy jen díky neopatrnosti. Očekávejte příjemné teplo rodinného krbu, jestli nemáte partnera, prožijte hezký čas s blízkými příbuznými. Trošku zpomalte, váš organismus nevydrží vše. Tělo by se mělo pomalu chystat na zimu.

7. Váhy – podle horoskopu byste v zaměstnání neměli tolik prosazovat své názory. V tomto týdnu by vám to nadělalo hodně nepřátel a ve skutečnosti nic pozitivního byste nezískali. Vysvětlete partnerovi, že ne všechno, co se líbí jemu se musí automaticky líbit vám. Ušetříte si pak spoustu zbytečných sporů a nebo násilné „zábavy“. Budete mít trošku problémů se spánkem, zlepší se to o víkendu.

8. Štír – budete muset učinit několik důležitých rozhodnutí. Nemá už smysl to odkládat, je nutno se k životu a práci postavit čelem a určit, kam budete směřovat. Pro opačné pohlaví budete působit trochu jako magnet, možná má smysl se trošku nevinně pobavit. V tomto týdnu je zvýšené riziko, že se setkáte s nějakým bacilonosičem, raději průběžně zlepšujte imunitu organismu.

9. Střelec – pokud jste někomu něco v práci slíbili, pokuste se to dodržet a nebo najděte opravdu dobrý důvod pro vysvětlení, proč to aktuálně není možné udělat. Nemá smysl si dělat nepřátele. Partner by vás tento týden měl podle horoskopu něčím velmi příjemným překvapit. Pravděpodobnější je to kolem víkendu. Fyzická i psychická forma bude v pořádku, ale stejně nezapomínejte na dostatek odpočinku.

10. Kozoroh – je nejlepší čas si udělat konečně pořádek ve svých pracovních a finančních záležitostech. Bez toho se nepohnete z místa. Přemýšlejte o budoucnosti. Novou známost můžete potkat i v naprosto nečekané situaci, která na začátku bude vypadat na všechno jiné než na začátek lásky. Budete mít tendence vnímat svět spíše negativně, zkuste hledat to příjemné, ať vám špatná nálada nepokazí týden.

11. Vodnář – pokud možno se snažte v práci o to, aby tam panovala shoda a dobrá nálada. Kompromisy jsou mnohdy lepší než spor, který nemá jen vítěze, ale hlavně poražené. Ve vztahu si užívejte i ty nejdrobnější radosti. Podle horoskopu zjistíte, že i příjemná chvilka večer, kdy se jen držíte za ruce nebo si něco vyprávíte, je právě tím nejkrásnějším. Cítíte problém s poklesem energie? Zkontrolujte si jídelníček.

12. Ryby – práce vás nyní moc bavit nebude, ale je potřeba zakousnout zuby a všechno vydržet. Brzy vás to přejde a hlavně se objeví něco zajímavého, co jste zatím ještě nezkoušeli. I ve vztahu budete cítit nějakou únavu, ale nemá smysl to řešit podrážděním, prostě někdy má člověk dny, kdy najít to pozitivní je opravdu těžké. Se stresem vám nejvíce pomůže kniha a ticho.