Horoskopy od 09-03-2015 do 15-03-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
jedenáctý týden roku 2015

1. Beran – věnujte se jen svým povinnostem, nedělejte věci, které nemusíte. Bylo by dobré trochu potlačit ambice a spíše se držet stranou od hlavního proudu událostí. S partnerem byste si měli všechno vyříkat, snažte se přitom používat diplomatičtější slovník. Změny nálady jsou signálem, který vysílá vaše tělo. Potřebujete odpočinek.

2. Býk – přizpůsobujte se okolnostem. Nemá smysl tvrdohlavě prosazovat své ve chvíli, kdy je většina proti vám. Budete mít klidnější týden a méně stresu. Nenechte se ošálit sladkými slovíčky, v lásce jsou důležitá fakta. Když vám dojde energie, malá sladkost vás rychle nakopne. A drobný hřích tělu tolik neuškodí.

3. Blíženci – tento týden není dobrý pro různé pracovní změny. Snažte se držet vyjetých kolejí, s nimi vám práce půjde od ruky nejlépe. Zdá se vám, že ve vztahu je to nyní trochu nudné? Podívejte se na to z jiného úhlu pohledu a vychutnejte si klid a pocit bezpečí. Podle horoskopu můžete mít menší potíže s rýmou.

4. Rak – všechno se nedá dokonale naplánovat, počítejte s tím, že tento týden vás pracovní situace dotlačí k větším improvizacím. Čekejte nějakou finanční injekci. Pokud se budete muset v lásce rozhodovat, kromě rozumu se řiďte i citem. Ten vám leccos napoví. Buďte opatrnější, hrozí vám nějaký úraz, ale dá se mu vyhnout.

5. Lev – budete mít schopnost vytvářet kolem sebe příjemnou atmosféru. Dá se toho využít v práci při získávání kolegů pro vaše nápady. Více rukou více zvládne. Flirtování může být příjemné, ale podle horoskopu máte nyní šanci i na skutečnou lásku. Víkend věnujte odpočinku, popřemýšlejte i o menší jarní detoxikaci.

6. Panna – mohou se objevit menší finanční problémy, ale všechno byste měli nakonec zvládnout. Jen se snažte utrácet peníze jen za to nejnutnější. Nesázejte v záležitostech srdce na první dojem, ten bude hodně matoucí. Procvičujte si ruce, jinak vás mohou trochu začít bolet klouby.

7. Váhy – než se rozhodnete pro nějaké důležitější pracovní kroky, popřemýšlejte pořádně, s jakými výhodami a s jakými nevýhodami to bude spojené. Růžové brýle mohou být někdy příjemné, ale snažte se vztah hodnotit trochu realističtěji. Vyhýbejte se stresům a popřemýšlejte, jestli by nebylo dobré jít na preventivní prohlídku.

8. Štír – při hledání nové práce počítejte s tím, že dobrý životopis je jen první krok. Mnohem důležitější je dojem, jaký zanecháte po osobním kontaktu. Na konci týdne byste měli získat pár korun navíc. Při hledání lásky je důležité sebevědomí, ustrašenost není příliš okouzlující. Jaro se blíží, zdraví nejvíc prospěje příjemné teplo slunečních paprsků.

9. Střelec – pracovní problémy proberte s kolegy, pokuste se na ně podívat s větším odstupem a uvidíte, že jejich řešení je mnohem snadnější, než se vám na začátku zdálo. Tento týden není moc vhodný pro navazování nových známostí, raději se věnujte rodině a přátelům. Procházka někde u vody by vám hodně prospěla.

10. Kozoroh – v práci nikoho nepoučujte. Zbytečně byste si mohli nadělat nepřátele. S financemi to bude průměrné, takže by bylo dobré trochu více šetřit. S partnerem raději nyní zacházejte jako s křepelčím vajíčkem, bude hodně nervózní a také bude mít sklony se zbytečně hádat. Pro větší fyzickou aktivitu bude nejlepší začátek a konec týdne.

11. Vodnář – tento týden je podle horoskopu vhodný pro různá náročnější jednání a rozhovory o finančních záležitostech. Výdaje na oblečení nejsou jen věc módy ale i reprezentativního vzhledu. Partnera můžete získat díky smyslu pro humor, malý úsměv a zábavný vtip dokážou kouzla. Vaše fyzická i psychická forma budou spíše průměrné. Ranní káva či silný čaj může být v druhé polovině nutností.

12. Ryby – v zaměstnání se starejte hlavně o svůj prospěch. Když se budete stále ohlížet na druhé, nic tím nezískáte a oni vám to nijak nevrátí. Zdá se vám, že ve vztahu city trochu ochladly? Mlčením se situace nespraví, pokuste se to probrat s partnerem a uvidíte, že ve skutečnosti je všechno v pořádku. Po zimě máte trošku slabší kondici. Bylo by dobré s tím začít něco dělat.