Horoskop na měsíc duben 2015

Horoskop na duben 2015
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – jaro v plném proudu a ve vašem životě se toho bude dít opravdu hodně. Duben bude nabitý různými změnami, které se budou týkat jak osobního tak i pracovního života. Mezi desátým až patnáctým vás čeká nějaké velmi důležité rozhodnutí, které silně ovlivní to, co se bude dít ve zbytku roku 2015. Pamatujte si, že upřímnost nemusí zraňovat. Není tak těžké říkat pravdu do očí a přitom zachovat mírný tón a úsměv, který hořká slova osladí.

Býk – první polovina měsíce dubna bude podle horoskopu hodně náročná. S prací se budete dost prát, objeví se různé nečekané požadavky a naprosto ojedinělé situace, kdy budete donuceni reagovat za pochodu. Pak se to všechno výrazně uklidní, a harmonie v práci bude podpořena i harmonií v domácnosti. Jestli rádi riskujete nebo sázíte na štěstí, dělejte to raději až v posledním týdnu měsíce. Dříve získáte jen to, co se vám podaří vypracovat vlastníma rukama a nápady.

Blíženci – na začátku měsíce se stane něco, co vás donutí hodně přemýšlet a také určitým způsobem přehodnotit plány, které jste původně na duben měli. Ale nemusíte panikařit, změny budou k lepšímu, jen si na ně budete muset trochu zvykat. Kolem patnáctého můžete mít trochu hlouběji do kapsy, ale s rozumnými výdaji se rozhodně nebudete muset zadlužovat. Z hlediska lásky a lidských vztahů bude nejpříjemnější koncovka měsíce. No ale není divu, máj už bude za rohem.

Rak – čekejte různé zajímavé výzvy, ale očekávejte i to, že se v prvních dvou třetinách dubne budete chtít zabývat spíše sami sebou a na práci a novinky moc chuti mít nebudete. Pokuste se tuto mírnou lenost alespoň v těch nejdůležitějších záležitostech omezit, protože výsledky větší aktivity vás velmi příjemně překvapí. Z hlediska lásky bude to měsíc spíše fádní, jediní, kdo si ho opravdu užijí budou čerstvě zamilovaní Raci. Těm se bude zdát krásný a růžový hned od začátku. Pozor na zbytečnou žárlivost.

Lev – stálo by za to trochu zpomalit, přestat přemýšlet o všem a všech a soustředit se trochu více na sebe. Zvláště první třetina dubna bude pro to podle horoskopu vhodná. Budete mít hodně příležitostí se podívat na různé věci z různých úhlů a přizpůsobit svůj přístup k nim. Ne vše, co jste dělali dosud bylo správné. Je čas chytit příležitost za pačesy a trochu to změnit. Opačné pohlaví vás bude hodně přitahovat, ale také budete mít sklony k určité jízlivosti a rýpavosti. Ne vždy to bude dobrý nápad.

Panna – sny se mohou plnit. Jen nemůžete čekat jen tak s rozevřenýma očima, snít a doufat, že se všechno udělá samo. Zrovna v dubnu se osud na vás usměje, ale musíte udělat alespoň pár kroků dopředu a ne jen stát v místě. Z hlediska financí se bude jednat o hodně zvláštní čas, pořád budete mít dojem, že vám chybí a přitom ve skutečnosti by vaše úspory na konci dubna měly být větší než na začátku. Pro toto znamení zvěrokruhu bohužel čas různých infekcí a viróz ještě neskončí.

Váhy – podle horoskopu vám bude důvěřovat a toužit pomoci hodně lidí, kteří s vám spolupracují a nebo jsou vám nějakým způsobem blízcí. Nezneužívejte jejich dobrou vůli, když uvidíte, že vše zvládáte bez problémů, s úsměvem poděkujte. Získáte si další body do budoucnosti a ještě pevnější podporu. Když někoho milujete, nemá smysl před ním cokoliv skrývat. Společně budete kráčet životem k radosti a potěšení. Poslední týden bude skvělý na různé nákupy, podaří se vám získat potřebné věci levně a hlavně dobře.

Štír – budete mít mnohem více energie než v předchozích měsících, bude to samozřejmě způsobeno i vlivem jara, ale částečně se bude jednat o jistou anomálii, která se brzy nemusí opakovat. Proto se ji snažte co nejvíce využít. V práci toho můžete zvládnout hodně, jestliže máte nějaké cíle spojenou se sporty, nyní bude vaše forma opravdu na špičce. Nezapomínejte ani na různé drobné radosti života, ten se nemá skládat jen z velkých plánů a cílů.

Střelec – podle horoskopu byste měli v dubnu věnovat mnohem více pozornosti svému zdraví a také péči o pleť. Bude to velmi vhodný měsíc pro různé diety, preventivní prohlídky a jiné podobné věci. Mohou se objevit nějaké menší hádky v rodině, zvláště mezi desátým a sedmnáctým. Snažte se příliš neangažovat, žádná strana nemá úplnou pravdu a vy byste to nakonec schytali od všech. Pak se situace uklidní a vy budete mít po starostech. Čas vyrážet za zelení.

Kozoroh – respekt a uznání okolí získáte pouze tehdy, když si konečně začnete vážit sami sebe a toho, co jste již v práci a životě dokázali. Pokud se budete neustále podceňovat a upozorňovat na své chyby, okolí vás tak bude brát automaticky. Ke svým povinnostem přistupujte pozitivně, jinak se vám budou dělat velmi špatně. Finančně se situace ještě zlepší, i když stále nebudete mít tolik peněz, kolik považujete za ideální. Podle horoskopu zdraví na tom bude celkem dobře, jen omezte to, co vám škodí. Máte velkou šanci se zbavit zlozvyků.

Vodnář – podle horoskopu lidé narození ve znamení zvěrokruhu Vodnáře čeká v dubnu celkem úspěšný měsíc, i když na zázraky a manu padající z nebe čekat nemohou. Ale kdo má rád svou práci a umí přiložit ve správnou chvíli pořádně ruku k dílu, na nedostatek úspěchu a také financí rozhodně naříkat nebude. Slabší to bude trošku po citové stránce, zvláště v dlouhodobých vztazích to do nějakého dvacátého zavane nudou a zaprášeností. Ale vše se dá změnit, protože to vy jste kováři svých osudů.

Ryby – posilujte svou pozici v rodině (a to i té vzdálenější). Váš hlas by měl být jedním z těch, který rozhoduje o důležitých záležitostech. K dětem přistupujte s přísnou láskou, musí pochopit, že si v životě nemohou dělat co chtějí a že vše má určitá pravidla a bariéry. Podle horoskopu budete pracovně celkem úspěšní, zajímavé možnosti se objevují před Rybami, které mění práci nebo pracovní zařazení. S partnerem budete mít mnohem více dnů, kdy si budete rozumět bez jediného slova než těch, které se vyplní spory o maličkosti.