Horoskopy od 15-06-2015 do 21-06-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý pátý týden roku 2015

1. Beran – můžete získat nové znalosti a zkušenosti. Jen vás to bude stát trochu volného času, ale obecně se dá říci, že z dlouhodobého hlediska se to určitě vyplatí. Když hledáte novou lásku, téměř všechny poctivé triky jsou dovolené. Ve vztazích bude trochu rušno. Zkontrolujte si jídelníček, chtěl by odlehčit.

2. Býk – nyní ukážete, co všechno ve vás dřímá, pocítíte velký příliv energie, práce vám půjde opravdu skvěle od ruky. Ve správné chvíli budete mít na jazyku ta správná slova a řešení. První dojem někdy hodně klame, pokud se vám někdo líbí, musíte se mu podívat více na zoubek. Zdraví by mělo být v pořádku.

3. Blíženci – v nejbližších dnech se bude rozhodovat o několika důležitých záležitostech, buďte stále připraveni a snažte se výt vždy v obraze. Pozor, nová láska je za rohem. Pokud žijete ve vztahu, je možné, že prožijete opravdu výjimečný víkend. Vyhýbejte se situacím, ve kterých je hodně emocí. Byl by to zbytečný tlak na vaši psychiku.

4. Rak – nebudete mít moc velkou chuť pracovat, ale neměli byste zapomínat vyřešit alespoň ty nejzákladnější povinnosti. Týden by měl být spíše pomalejší, ale nelze stát jen na místě. Někdo má o vás zájem, jestli je to vzájemné, zatím ještě trošku počkejte. S velkými vedry přijde jistý pokles fyzické formy.

5. Lev – i malý zisk je stále zisk. Nečekejte na zázraky a velké obnosy, spokojte se s tím, co můžete mít rychle a jistě. Nuda bývá jedním z největších nepřátel dobrého partnerského vztahu, zkuste se bránit a vymyslete něco, co vztah osvěží. Příliš velký spěch znamená zvýšený stres a také větší riziko různých úrazů.

6. Panna – v pracovním životě se objeví několik nepříjemných momentů a budete muset řešit nějaké choulostivější situace. Snažte se k problémům přistupovat s chladnou hlavou a odstupem. Partner by vás měl v druhé polovině týdne něčím hezkým překvapit. Velkou část týdne se vám nebude chtít cvičit a hýbat, ale tělo to opravdu trochu potřebuje.

7. Váhy – v práci preferujte vlastní řešení. Jestli vás napadne, že něco jde po vašem dělat lépe, nebojte se to říci a ukázat, že to opravdu má smysl. V lásce se chystá na vás nějaké překvapení. Možná to bude malý románek či příjemný flirt a nebo nějaká krásná romantická situace. Jestliže se vám něco na vašem zdraví nezdá, poraďte se s lékařem.

8. Štír – můžete počítat s tím, že vaše úsilí bude po zásluze odměněno. Mírný příliv hotovosti se určitě hodí, protože se vám nyní trošku zvýší výdaje. V lásce je někdy užitečné mít nějaká vlastní drobná tajemství, občas zvyšují atraktivitu. Pokud se budete cítit pod psychickým tlakem, vyjděte si někam s přáteli a uvolněte se.

9. Střelec – týden bude trochu náročnější než obvykle, budete hodně uběhaní a bude nutno zařídit mnoho nových záležitostí. Ale nemáte se čeho bát, zvládnete to bez problémů. Občas přijde čas, kdy je nutno ve vztahu bouchnout do stolu a jednoznačně určit nová pravidla. Plavání, jízda na kole, nordic walking nebo jezdectví, to by tělu rozhodně prospělo.

10. Kozoroh – objeví se další možnosti jak vydělat trochu peněz navíc. Čeká vás i několik pracovních překvapení. Ve vztahu se koncentrujte na tom, co máte společného. Cítíte pocit únavy? Postel nepomůže, chtělo by to více kontaktů s přírodou a čerstvým vzduchem. A nemusíte přitom sportovat i poležení u rybníka je fajn.

11. Vodnář – objeví se nějaká zajímavá nabídka, nemusí být jen materiálního rázu. Pokud si dobře naplánujete výdaje už na začátku týdne, mělo by vám zůstat pár korun extra na víkend. Ve vztahu to někdy chce sebrat odvahu a udělat první krok bez ohledu na to, jak by partner chtěl vše zamluvit. Měli byste být v dobré formě, využívejte toho a zlepšete si trošku fyzičku.

12. Ryby – když si budete plánovat pracovní aktivity na tento týden, snažte se každý den mít aspoň půl hodiny volného času na různé nečekané události. Mohou se objevit a mohou vnést docela velký zmatek do jinak celkem poklidného týdne. Ve vztahu moc vášní nečekejte, lépe na tom jsou single, kteří budou mít šanci si vychutnat různé společenské aktivity. A při nich kdo ví… Se zdravím bude vše v pořádku, jen o víkendu nebudete mít nejlepší náladu.