Horoskopy od 20-07-2015 do 26-07-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý týden roku 2015

1. Beran – čeká vás zmatek a spěch. Bohužel se objeví i různé neplánované události. Pozor na peníze, zajímavé nabídky ve skutečnosti v sobě schovávají nějaký nemilý háček. Bylo by dobré se více věnovat domácnosti a rodině. O víkendu byste si měli užít hodně lásky. U jídla si hlavně dávejte pozor na množství.

2. Býk – tento týden je před vámi nějaká zajímavá šance, jak vydělat peníze navíc nebo dosáhnout zajímavého úspěchu v každodenní práci. Buďte připraveni, abyste mohli rychle reagovat. Single asi velkou lásku nenajdou, ale objeví se několik zajímavých příležitostí, jak by se mohli příjemně pobavit. Ve vztazích může být trochu dusno. Za únavou a špatným pocitem budou nějaké potíže s tlakem.

3. Blíženci – držte se starých a ověřených postupů. V zaměstnání vás podpoří někdo, o kom jste si do dneška moc dobrého nemysleli. Budete pod jistým finančním tlakem, ale měli byste to zvládnout. Podle horoskopu můžete potkat někoho zajímavého, kdo možná bude stát za hřích. Léto je o radosti. Dejte si pozor na drobnější úrazy, zvláště při práci v kuchyni.

4. Rak – pokud si nebudete vědět rady, nejlepší je někoho požádat o pomoc. Není to žádná ostuda, nikdo neumí všechno a lidé by si měli co nejvíce pomáhat. Na konci týdne se vám může trochu zvýšit příjem. V záležitostech srdce budete bloumat trochu v oblacích, partner pro to bude mít pochopení. Tento týden je vhodný na různé kosmetické zákroky týkající se pleti a nehtů.

5. Lev – v hlavě se vám bude rodit spousta zajímavých nápadů. Bylo by dobré, kdybyste o nich promluvili se svým okolím a domluvili se na postupné realizaci. Podle horoskopu tento týden je vhodný pro změnu zaměstnání. Následujících sedm dní by mělo být z hlediska lásky celkem fajn jak pro Lvy ve vztahu tak i pro ty, co ještě partnera nemají. S trochou štěstí si můžete výrazně zlepšit fyzickou kondici.

6. Panna – snažte se využít každou šanci, kterou vám osud nabídne. Nebojte se občas zariskovat, a také se nebojte říci o to, na co máte nárok. Kdo stojí v pozadí a mlčí, většinou nedostane nic. Někomu se hodně líbíte, ale nemá v sobě dost odvahy, aby vám to řekl. Zatím. Snažte se k menším zdravotním problémům přistupovat s optimismem a uvidíte, že se vše zlepší.

7. Váhy – v práci by to mělo být celkem v pořádku, očekávejte spíše letní klid a možná i trochu nudu. Jen si dejte pozor na utrácení, některé radovánky vás mohou stát více, než jste na začátku očekávali. Neustálé výtky mohou atmosféru v domácnosti hodně znepříjemnit. Někdy je lepší drobnosti neřešit. Jezte co nejvíc sezónního ovoce a zeleniny.

8. Štír – vaše okolí si vás nyní může začít vážit jako velkého odborníka na řešení různých problémů a konfliktních situací. Podle horoskopu vaše diplomatické schopnosti hodně vzrostou. Tento týden je velmi dobrý pro zásnuby, svatby a nějaké romantické cesty jen ve dvou. Snažte se vyhýbat hluku a místům, kde je velké množství lidí. Nejvíce si odpočinete na lůně přírody.

9. Střelec – na začátku týdne to může být v zaměstnání trochu stresující, ale vše by se po středě mělo uklidnit. Víkend si pořádně užijete, nejlepší by byl nějaký společný výjezd s milovanou osobou. Zkuste si vyrazit na místa, která jste milovali v minulosti. I v létě se mohou objevit problémy s rýmou a kašlem, ale nic horšího by vás čekat nemělo.

10. Kozoroh – v následujících pěti pracovních dnech by vás mělo okolí hodně chválit. Bude to příjemné, ale nesmíte usnout na vavřínech. Snažte se udělat více práce než obvykle. Bylo by dobré s partnerem pečlivě probrat budoucnost. Nemá smysl čekat a vyhýbat se ožehavým tématům. Váš organismus by chtěl pohyb, jestli chcete zhubnout, pouhá úprava jídelníčku nestačí.

11. Vodnář – práce vám půjde hodně dobře od ruky a bude se vám zdát, že vše dokážete zvládnout za polovinu času. Částečně je to pravda, ale dejte si pozor na chyby způsobené zbrklostí a přílišným sebevědomím. Partner by vás měl něčím příjemně potěšit. Usmívejte se, život je krásný a přinese vám hodně radosti. Odežeňte melancholii, vše se nějak vyřeší.

12. Ryby – je sice pravda, že budete muset v zaměstnání vyřešit pár složitějších věcí, ale neměl by to být důvod k panice. Všechno dokážete zvládnout, jen si to musíte pořádně naplánovat. Láska někdy není všechno, občas je dobré si vyrazit jen tak s kamarády, uvolnit se a vypovídat ze stresujících záležitostí. Vaše oči by si chtěly trochu odpočinout, pokud to jen půjde, omezte sezení u počítače a televize.