Horoskop na měsíc srpen 2015

Horoskop na srpen 2015
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – v srpnu budou muset lidé narození ve znamení zvěrokruhu Beran vyřešit nějakou velmi důležitou záležitost. Budete mít dostatek času na rozhodnutí, takže rozhodně nic neuspěchejte, ale na druhou stranu, do konce měsíce vše musí být hotovo. Někdo z rodiny má problémy, bylo by dobré, kdybyste mu pomohli. V budoucnu se vám vaše šlechetnost desetinásobně vrátí. Pro lásku bude nejlepší poslední týden měsíce. Bylo by dobré, kdybyste dávali pozor na to, co, kdy a kolik toho jíte před spaním. Návaly nedostatku energie mohou být způsobeny právě tímto.

Býk – zvláště v první polovině měsíce může docházet k menším sporům a konfliktům v zaměstnání. Dělejte si svou práci a do hádek vstupujte jen v případě, že se vás to bude týkat osobně. V druhé půlce měsíce budete mít sklony odcházet dříve a nebo si dělat více volna. Mělo by to být oficiální a s podporou nadřízených, jinak vás čekají menší problémy. Finance budou na tom celkem dobře. Ve vztahu bude nejdůležitější upřímnost. I na nejhorší situace se dá vyřešit, když si na ni dva lidé sednou a proberou ji v klidu. Single, chcete změnit situaci? Letní radovánky a dovolené vám dávají nejlepší příležitost. Vaše zdraví by na tom mělo být celkem dobře, možná jen budete trochu melancholičtější.

Blíženci – chyby z minulosti by se už neměly opakovat. Co víc, budou pro vás impulsem pro lepší práci a nyní budete přesně vědět, co chcete a jak toho dosáhnout. Pokud je vaše práce tvůrčí, asi objevíte, že vaše schopnosti stále rostou a vrchol je v nedohlednu. Jestliže plánujete změnit zaměstnání, bylo by dobré s tím pohnout už v srpnu, v září bude mnohem větší konkurence. S partnerem si budete rozumět beze slov a pokud už máte děti, ty vám přinesou spoustu potěšení. Návštěva u rodičů či prarodičů by měla být povinností. Bylo by dobré nasadit trochu rozumnější tempo. Sil sice máte dostatek, ale pokud si je rozumně nerozložíte, můžete už pravidelně před víkendem zjistit, že jste unaveni a máte málo energie i chuti do práce.

Rak – v zaměstnání vám práce půjde velmi dobře od ruky až od druhého týdne. Na začátku vás bude trochu pronásledovat lenost a nějaká celková únava. Bohudík nečeká vás nic kritického, takže úvod do měsíce srpna byste podle horoskopu měli zvládnout také. V druhé polovině měsíce se před vámi objeví zajímavá koupě, není nutná, ale hodně vám může ulehčit život. Pokuste se využít každou příležitost jak vydělat nějakou tu korunu navíc. Ačkoliv občas budete cítit únavu, fyzická aktivita vám udělá dobře a pokud se věnujete sportu, je dost možné, že se vám podaří dosáhnout nějakého nového rekordu.

Lev – v srpnu podle horoskopu budou lidé narození ve znamení zvěrokruhu Lev plní energie a osobního kouzla. Dá se to využít jak v pracovním tak i v osobním životě. V zaměstnání díky tomu můžete přesvědčit okolí, aby podpořilo vaše nápady a získat další ochotné ruce k práci, které vám pomohou s vašimi povinnostmi. V soukromém životě vyšší osobní kouzlo znamená i vyšší možnost najít partnera a pokud nejste single, tak svého partnera budete moci snadno směrovat tam, kam si jen budete přát. Na konci srpna si dejte do pořádku záležitosti spojené s vzdálenější rodinou.

Panna – v srpnu se budete muset zaměřit hlavně na zaměstnání. V zhruba třídenních cyklech budou přicházet nějaké nepříjemnější povinnosti, se kterými si sice poradíte, ale rozhodně nebudou patřit k nejpříjemnějším. Drobné problémy se budou vždy po čase více komplikovat a na jejich rozpletení budete potřebovat více času než obvykle. Důležitá bude vytrvalost, nenechte se případnými neúspěchy odradit, vždy se dá najít nový a lepší způsob. To samé se týká i záležitostí spojených s láskou.

Váhy – v létě většinou máme pocit, že dokážeme mnohem více než obvykle. Částečně je to pravda, ale i naše síly mají určité hranice. Poslouchejme signály, které nám organismus vysílá. K nemocem a přepracování budete náchylnější podle horoskopu v druhé polovině srpna. V tomto období by bylo dobré omezit i část společenských aktivit, zvláště pokud se budou odehrávat v noci a věnovat se více kvalitnímu spánku a odpočinku. Pracovně to bude uspěchanější na začátku a na konci srpna, zbylý čas bude spíše odpočinkový a nikomu nebude moc vadit, když vyrazíte na dovolenou či prodloužený víkend.

Štír – v zaměstnání se dozvíte několik důležitých informací, které budou mít velký vliv na dění v následujících měsících. Bylo by dobré, kdybyste tomu trochu přizpůsobili své plány a případně probrali s partnerem, jak to všechno zvládnout. Podle horoskopu budete mít přibližně po desátém sklony si stěžovat na všechny a na všechno. Pokuste se trošku přibrzdit a podívejte se na svět kolem sebe příznivějším okem, ve skutečnosti to bude dobré a lidé kolem vás budou hodně přející a rádi vám pomohou. Nejromantičtější by měl být poslední víkend v měsíci.

Střelec – srpen bude podle horoskopu měsícem, kde dojde ve vašem životě k několika významným změnám. Dlouhodobě by všechny měly být pozitivní, i když v některých případech to na začátku může vypadat úplně jinak. Snažte se k novým událostem přistupovat se stoickým klidem a nechte osud, ať vše zařídí za vás nebo jen s co nejmenšími zásahy. Tento měsíc byste si také měli znovu potvrdit platnost přísloví „v nouzi poznáš přítele“. Do měsíce budete vstupovat spíše s horší náladou, ale postupně se bude zlepšovat. A s optimismem se vám podaří mnoho věcí překonat.

Kozoroh – v srpnu byste měli začít vyhledávat nové možnosti, jak zlepšit své pracovní výsledky. Možná je to změna práce, možná to bude změna postupu a nebo prostě si jen vše lépe zorganizujete a získáte pár hodin navíc pro nějaký zajímavý přivýdělek. Bylo by také užitečné trochu zlepšit své znalosti a schopnosti. Volný čas si nejlépe užijete mezi lidmi, pokud máte partnera, pozvěte přátele nebo alespoň vyrazte někam do kina nebo restaurace. Existuje určité riziko, že se vám může přihodit nějaké menší zranění z nepozornosti.

Vodnář – budete se cítit dobře a s náladou na flirtování. Pokud jste single, můžete si hodně užít, jen pozor, abyste románek bez závazků nechtěli násilím měnit na trvalý vztah. Ten může vzniknout jen pomalu a přirozeně. I na to je podle horoskopu docela velká šance. Vodnáři v manželském či partnerském vztahu si také nebudou stěžovat na nedostatek lásky. Pokud v druhé polovině srpna někam vyjedete, bude to jedna z nejpodařenějších dovolených za posledních několik let. Jestli chcete zhubnout, dávejte si pozor nejen na jídlo, ale i na nápoje.

Ryby – nebojte se v zaměstnání udělat první větší krok ke změnám. Stojí za to vystoupit dopředu a říci, co by mělo být lepší a způsob, jakým by se to mělo zlepšit. Přinese vám to sice na začátku trochu práce navíc, ale ve výsledku na tom získáte nejen finančně ale i respektem okolí. Po dvacátém čekejte nějaký dopis nebo telefonát, který vám připomene minulost. Bude dobré se k tomu postavit čelem. Pokud ještě nesportujete, pokuste se začít s nějakou nenáročnější aktivitou, jako je jízda na kole nebo přinejmenším hodinové procházky.