Horoskopy od 23-11-2015 do 29-11-2015

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý osmý týden roku 2015

1. Beran – v práci máte velkou šanci se ukázat jako velmi zodpovědná osoba, která je schopna zvládnout všechny povinnosti. Kdo ví, možná vás čeká povýšení nebo nějaká prémie. Pokud máte partnera, tento týden vás bude něčím iritovat. Pokuste se příliš často nevybuchovat. Šetřete si trochu síly, tělo jich moc nyní nemá.

2. Býk – vyhýbejte se v zaměstnání lidem, kteří pořád o všem pochybují a neustále v každé záležitosti hledají nějaké chyby. Obklopte se pozitivně nastaveným kolektivem a práce vám půjde od ruky. Single, blíží se čas předvánočních setkání, je to zajímavá příležitost někoho zajímavého najít. Podle horoskopu na tom budete se zdravím v pořádku.

3. Blíženci – hlídejte si termíny, je rozumné na začátku projít diář a zkontrolovat, co tento týden máte všechno udělat a vyřídit. Pracovní život se odrazí na situaci v rodině, pokuste se o víkendu si vyšetřit co nejvíce času na nejbližší. Sobotu i neděli také obětujte regeneraci sil na čerstvém vzduchu, společná procházka v lese či parku je ideální.

4. Rak – podle horoskopu vás tento týden čekají velké pracovní úspěchy, jen si musíte dát pozor na své věci. hrozí vám nějaká ztráta. Zvláště opatrní buďte na peníze a raději při sobě nenoste větší obnosy. Domov pro vás bude místem odpočinku a lásky, kde velmi rychle naberete ztracené síly. Nepřišel pomalu čas na preventivní prohlídku?

5. Lev – naslouchejte i kritickým hlasům, někdy si okolí všimne věcí, které vy sami nepovažujete za moc důležité, i když ve skutečnosti mají velký význam. Nemá smysl se hádat, je lepší své výkony zlepšit. Během prvních tří dnů týdne to ve vztahu bude dost skřípat, pak se situace vylepší. Mohou vás trochu bolet oči.

6. Panna – jestliže vám to v zaměstnání nevyhovuje, domluvte si rozhovor s nadřízenými a pokuste se probrat co a jak by se mělo změnit. A pokud nenajdete společné slovo, je čas jít o dům dál. Pokud milujete a víte, že vaše láska je opětovaná, co takhle vztah ještě posílit? Můžete mít potíže s pokožkou, správný krém či balzám řeší mnoho věcí.

7. Váhy – váš rozum podle horoskopu pojede na nejvyšší obrátky. Skvěle se toho dá využít při získávání nových znalostí, případně popřemýšlejte o budoucnosti a naplánujte si ji co nejpodrobněji. V pátek nebo sobotu vás partner něčím příjemně překvapí, pokud jste single, nechte se překvapit životem na nějaké večerní zábavě. Se zdravím by to mělo být dobré.

8. Štír – v práci se nenechte někým odstrkovat nebo utlačovat. Ostré lokty jsou v dnešní době věc velmi potřebná a neměli byste se bát je použít. Týden by se měl částečně odehrávat ve znamení různých společenských setkání, pokud máte partnera, užijte si je společně, pokud ho nemáte, možná přichází váš čas. Můžete být pod silnějším tlakem stresu, používejte své osvědčené metody na odreagování.

9. Střelec – přichází váš týden, určete si smělé cíle a rovnou začněte s jejich realizací. Budete hodně zaběhaní a budete muset obětovat i část voleného času, ale výsledek stojí za to. Někdy je lásky málo, jindy je jí opravdu hodně, podle horoskopu byste měli čekat spíše ten druhý případ. Baterky dobijte o víkendu, lenošení je někdy opravdu fajn.

10. Kozoroh – sice se vám poslední dobou celkem daří, ale neusínejte na vavřínech. Bez získávání nových znalostí a zkušeností vás nečeká rozvoj ale jen stagnace. Velmi jednoduše budete navazovat nové známosti a přátelství, zvláště oblíbeni budete u opačného pohlaví. Dívejte se pod nohy a spěchejte pomalu.

11. Vodnář – čeká vás hodně náročných, ale také i velmi zajímavých povinností. Dozvíte se několik nových věcí, které budou mít velký vliv na vaši další kariéru. Můžete mít menší problémy s hospodařením s penězi. Partner může být trochu žárlivý a nic mu to nedokáže vymluvit. Klidná muzika, meditace a také trochu pohybu vás nejlépe zbaví stresu.

12. Ryby – máte možnost vydělat nebo získat nějaké peníze navíc. Jestliže se vám to podaří, polovinu odložte a ze zbylé poloviny část použijte na vánoční nákupy. Domácí povinnosti dokážou silně utlumit romantické nálady. Bylo by rozumné si to jeden večer s partnerem vynahradit. Posilujte imunitu, budete to brzy potřebovat.